Ключове́ сло́во — слово, або сталий вислів природньої мови, яке використовується для вираження деякого аспекта змісту документа (або запиту)
(Вікіпедія)
На нашому сайті теж є можливість заповнювати ключові слова до твору (СЛОВА, СЛОВОСПОЛУЧЕННЯ ЧЕРЕЗ КОМУ. ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ БУКВ З ПРОБІЛАМИ ТА РОЗДІЛОВИМИ ЗНАКАМИ - до 20!!!). Як бачимо із визначення терміну ключового слова - це набір набільш характерних слів, словосполучень, що будуть характеризувати Ваш твір, його стиль, тематику. А якщо дуже коротко, то це ті слова, за якими можна знайти і автора, і твір.
Ключові слова можна заповнити під час публікації Вашого твору.
малюнок з форми для додавання творів:
Після заповнення цих ключових слів (тегів) у відповідній формі (поле напроти напису "Теги (через кому) та за цифрою 1), теги з*являться на сторінці з повним текстом Вашої публікації (написи напроти слова "Ключові", цифра 2).
малюнок з форми повного тексту твору:
Натиснувши на відповідний тег, система автоматично почне шукати усі подібні теги, які є на нашому сайті.
Коли Ви заповните ключові слова, після форми з додаванням коментарів, з'явиться блок "Радимо прочитати". Цей блок - формується автоматично сервером за Вашими тегами і містить посилання на 10 творів. Коли ключові слова не заповнені, блок "Радимо прочитати" має ось такий вигляд":
ТАКОЖ на сайті увімкнено інформер про найбільш поширені ключові слова (знаходиться з прової сторони сторінок з тектом твору):
(Ви його можете переглянути у кінці цієї публікації)
ОТЖЕ заповнення тегів - ще однин захід для пошуку Ваших творів та творів інших користувачів за найбільш характерними а іноді й унікальними словами. ЦЕ визначення унікальності твору за певними словами, та НОВИЙ СЕРВІС сайту - "РАДИМО ПРОЧИТАТИ"!
До речі, пошукові машини (ЯНДЕКС, ГУГЛ та ін.), що заходять на Вашу сторінку, теж будуть враховувати Ваші ключові слова.
УВАГА! ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ СИМВОЛІВ У 1 СЛОВІ, СЛОВОСПОЛУЧЕННІ, ЩО ВІДОКЛЕМЛЮЄТЬСЯ КОМОЮ, НЕ ПОВИННО ПЕРЕВИЩУВАТИ 20!!! (в т.ч. і розділові знаки)
Для прикладу визначимо ключові слова до твору Т.Г.Шевченка "А нумо знову віршувать!". Можна вводити такі слова: Тарас Шевченко, Шевченко, знову віршувать, нумо знову, Дніпро, в пустині, в неволі, лукавая доле, буду віршувати, Кобзар
(словосполучення "А нумо знову віршувать" не можна використовувати, так як містить більше 20 символів!)
А нумо знову віршувать. Звичайне, нишком. Нумо знову, Поки новинка на основі, Старинку божу лицювать. А сиріч... як би вам сказать, Щоб не збрехавши... Нумо знову Людей і долю проклинать. Людей за те, щоб нас знали Та нас шанували. Долю за те, щоб не спала Та нас доглядала. А то бач, що наробила: Кинула малого На розпутті, та й байдуже, А воно, убоге, Молодеє, сивоусе,- Звичайне, дитина,- І подибало тихенько Попід чужим тином Аж за Урал. Опинилось В пустині, в неволі... Як же тебе не проклинать, Лукавая доле Не проклену ж тебе, доле, А буду ховатись За валами. Та нищечком Буду віршувати, Нудить світом, сподіватись У гості в неволю Із-за Дніпра широкого Тебе, моя доле!
Багато сайтів вже давно використовують відповідну систему ключових слів (тегів), тож для більшості користувачів це не є новиною. Проте якщо комусь це виявиться складним - звертайтесь, обов*язково допоможу!
Був би вдячним за підказку, яким чином доповнити тегами вже опубліковані вірші. Принагідно запитав би й про можливість та процедуру внесення виправлень до вже опублікованих творів. Наперед дякую! З повагою, Володимир Книр
... вибачайте, що так запізно відповідаю, адже тільки-но зараз побачив, що є коментар-запитання. У адміністратора, на панелі керування матеріалом є відповідна опція для редагування тегів. Чи є така мажливість у користувачів інших груп - не знаю, не перевіряв... Краще вже додавати з тегами нові твори...
Переглянути КОМЕНТАРІ до ПОЕЗІЇ й ПРОЗИ та до новин:
на
сторінці
"НАШ
ТОП ++"