У світі, де стреси й тривоги стали частиною повсякденного життя, люди шукають способи розслаблення та відновлення душевної рівноваги. Одним з них є читання книг, або бібліотерапія, яка набирає популярності у багатьох країнах.
Цей метод полягає у підборі художньої літератури, що позитивно впливає на психічне здоров'я. Його застосовують не лише для поліпшення психічного стану, а й для ухвалення складних рішень і навіть лікування певних психічних розладів.
Це підтверджує історія американки Елізабет Рассел, яка кілька років тому пережила важке розлучення. Вона страждала від
... Читати далі
Український ФОП - це людина-оркестр. Вона продає, створює, доставляє, консультує, розвиває, іноді навіть сама собі робить рекламу. Але є одна частина, де експерименти можуть боляче вдарити по кишені бухгалтерія. Бо тут одна невчасно подана декларація може обійтись у кілька тисяч гривень.
У Полтаві запрацювала бібліотека для колишніх військових – "ВетераноТека". Сюди зносять книги полтавці, а також долучаються видавництва. Нині фонд налічує близько 200 книг.
Про це розповіла Суспільному проєктна менеджерка Ветеранського Центру, де розміщена бібліотека, Руслана Холоша.
"Ми всі знаємо, що книги зараз доволі коштовні, не кожен може дозволити собі купити багато. А прийшовши до Ветеранського Центру
... Читати далі
Опис: Настав час закенселити книжкову блогерку. Книжки завжди були її прихистком. Але тепер, коли коронавірус відрізав Надю Книжицьку від світу, а улюблений блог став тягарем, навіть вони не рятують від самотності. Та все змінюється, коли їй до рук потрапляє загадкова книжка – історія від невідомого автора, що детально описує її особисте життя. Спершу це виглядає як злий жарт, але з кожною сторінкою відчуття страху посилюється: цей автор знає те, чого не міг знати ніхто?
Погрози змушують дівчину повернутися в Соколяни – рідне містечко зі старими сімейними драмами, байдужими колишніми друзями й безліччю таємниць.
... Читати далі
Протягом століть жінки долали соціальні бар’єри, кидали виклик стереотипам і виборювали право бути почутими. Цей шлях часто був самотнім, але сила духу, рішучість і прагнення до свободи єднала. Література зберігає історії про таких жінок — тих, хто не корився обставинам, розбивав стереотипи й відстоював своє місце у світі. Пропонуємо книжкову добірку про них.
У цій добірці переважає художня література, але є і документальні книги — бо інколи дійсність вражає більше, ніж вигадка.
Феміністичний погляд на давньогрецьку міфологію. Історія про свободу, боротьбу й ціну, яку доводиться за них платити.
Британська письменниця Дженніфер Сейнт переосмислює античні міфи, повертаючи голос жінкам, яких відсунули на
... Читати далі
Розуміння англійської мови на слух є одним із найскладніших аспектів вивчення мови. Багато студентів стикаються з труднощами, коли намагаються сприймати швидку мову носіїв, різні акценти та незнайомі слова. У цій статті ми розглянемо ефективні методи, які допоможуть покращити навички аудіювання.
Чому важко сприймати англійську на слух?
Велика кількість нових слів – навіть якщо ви добре знаєте граматику, недостатній словниковий запас може ускладнювати розуміння.
Вимова носіїв мови – англійська має багато скорочень і злитих звуків, що робить мову швидшою та менш чіткою.
Газлайтинг – це форма психологічного маніпулювання, коли одна людина змушує іншу сумніватися у власному сприйнятті реальності. Ця токсична тактика часто використовується в художній літературі для створення конфліктів, розкриття характерів та демонстрації влади одного персонажа над іншим. Багато класичних і сучасних творів містять приклади газлайтингу, що дозволяє читачам краще зрозуміти цю проблему та розпізнавати її в реальному житті.
В цій статті ми розглянемо прояви газлайтингу в літературі. Детальніше про те, що таке газлайтинг, як він проявляється у відносинах та як його подолати читайте в статті за посиланням.