Сайт української поезії -- АНУМО ЗНОВУ ВІРШУВАТЬ! -- інтерактивний додаток Сайт української поезії -- АНУМО ЗНОВУ ВІРШУВАТЬ! -- інтерактивний додаток
Fr, 27/05/22, 20:50
МЕНЮ САЙТУ
Форма входу
Логін:
Пароль:
Розділи новин
Новини та статті - культура [313]
Поезія, література, проза, музика, мистецтво
Новини та статті: суспільство, політика [758]
Не пов'язане з л-рою та поезією
Усе навколо нашого поетичного сайту [125]
Поради новим користувачам, оголошення, акції, тощо
Літературні конкурси, фестивалі, літ. премії, акції [207]
Вірую... [17]
На релігійну тематику
Постаті [18]
Про поетів, прозаїків, історичні постаті...
Зі святом! [152]
Вітаємо зі святами
Історія, етнографія [27]
Статті на історичну тематику
Куточок читача, глядача і слухача [13]
Що варто прочитати, переглянути відео, послухати...
Куточок споживача [45]
Корисні поради, рекомендації
ОНЛАЙН - РОЗМОВНИК
  (міні-чат)

  АВТОР-АДМІН САЙТУ:
  Сайт: uid.me/vagonta
  Facebook,
  Instagram,
  Viber: 0680839579
  E-mail: vagonta@gmail.com, virchi@yandex.ru

Опитування для Вас
Свій День народження ...
Всего ответов: 464
ІНФОРМАТИВНЕ
«  Травень 2022  »
НдMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

КАЛЕНДАР НОВИН


На головну сторінку » "Куточок читача, глядача і слухача"

Поділіться новинами з користувачами!


1 2 »

Віра Валє. Ілюзія ефективності: як і чому нас пошивають у дурні. – Х.: Фабула, 2020

Навряд чи ця книжка, яка завершує всі попередні пригоди на сущі та на морі, в Україні та за кордоном, отже, навряд чи вона зацікавить тих, хто впевнений, що ніколи не помиляється і не був ошуканим. Натомість допитливому читачу вона дасть змогу поміркувати про те, як часто ми стаємо жертвами фейків, шахрайства і брехні; робимо речі, позбавлені сенсу; ухвалюємо непотрібні рішення; як нас пошивають у дурні і чому ми дозволяємо це робити. Тобто книжка зацікавить того, хто хоч раз у житті ставив під сумнів нав’язані ззовні поширені стереотипи і доцільність усього, що відбувається у нашому ... Читати далі

Розділ: Куточок читача, глядача і слухача | Опубліковано: virchi
Дата: 22/02/22


Що почитати? 5 книг про брехню     Що почитати? 5 книг про брехню»     Що почитати? 5 книг про брехню     Що почитати? 5 книг про брехню
 

Начиталися різдвяних книжок і вже в очікуванні весни? Не поспішайте. Якщо вам не вистачає снігу за вікном, то добірка зимових детективів швидко виправить це. Зробіть собі гарячого чаю, залізьте під ковдру і насолоджуйтеся по справжньому сніжними історіями:

Розділ: Куточок читача, глядача і слухача | Опубліковано: virchi
Дата: 21/02/22


Добірка зимових детективів     Добірка зимових детективів»     Добірка зимових детективів     Добірка зимових детективів
 

Розваги у продовження серйозної теми
про історію козацьких прізвищ


Розділ: Куточок читача, глядача і слухача | Опубліковано: virchi
Дата: 31/01/22
 


Роман Рудий. Афоризми. Словомедитація.
- Чернівці: Книги - ХХІ, 2021

Виховання словом ми вже проходили – не завжди працює, натомість лікування завжди доречне. Наразі це здобування мудрості з життєвого досвіду, який відливається у лаконічну форму афоризмів, що їх визбирує для нас справжній майстер своєї справи.

Як знати, мудрі думки – завжди дефіцит у нашому світі, повному красномовства і балаканини. Вони – наче перли, які часом трапляються серед намулу буднів, і які варто збирати, берегти, колекціонувати. Автор цієї збірки афоризмів – справжній майстер цієї справи, адже його влучні думки складені життям і занотовані пером мудрості.
... Читати далі

Розділ: Куточок читача, глядача і слухача | Опубліковано: virchi
Дата: 17/01/22
 

Створенням відповідного різдвяного настрою люди опікувалися ще в середні віки. Саме тоді виникли, так звані, містерії — драми на бібілйськи теми, персонажі яких проходили через випробування, аби зрештою отримати нагороду чи омріяну втіху. В Україні подібну функцію виконували вертепні драми, створені за мотивами євангельських оповідань про народження Христа. Попередниками літературного різдвяного оповідання стали усні історії, що зазвичай розповідали у святочні вечори.
 
 
Засновником окремого жанру з "різдвяною філософією" був Чарльз Діккенс, котрий не лише писав різдвяні оповідання для грудневих номерів своїх журналів, але й об’єднував їх в окремі "Різдвяні книги". Особливістю цих творів були наскрізні теми цінності людської душі, пам'яті і забуття, дитинства та любові до "людини в гріху". Серед персонажів обов’язково були пристуні ангели, духи та різна нечисть. 
 
Діккенсівський досвід поширився на твори інших авторів, подекуди втрачаючи певні атрибути, й натомість набуваючи нові. Так, окрім різдвяних оповідань поступово розвинувся цілий сонм жанрів, серед яких: різдвяні казки, фентезі, романтичні повісті, детективи тощо.
  ... Читати далі
Розділ: Куточок читача, глядача і слухача | Опубліковано: virchi
Дата: 03/01/22


   10 книжок для різдвяного настрою     10 книжок для різдвяного настрою»     10 книжок для різдвяного настрою    
 

Галина Буділова. Таємне життя Святого Миколая. – Дрогобич.: Коло, 2021

Чудова книжка, з якої можна дізнатися про дещо дуже і дуже важливе. Спочатку, радить авторка, уявіть собі дідуся. Звичайного такого дідуся: із пишною бородою, в домашніх капцях, в оточенні домашніх улюбленців. Кожного ранку він робить зарядку, чистить зуби і, як кожен із нас, має багато милих недоліків: часом лінується, не проти поспати зайву годинку і дуже, дуже (ДУЖЕ!) довго збирається… Знаєте, хто це? Та це ж Святий Миколай! Напередодні Новорічних свят йому непереливки! Треба стільки всього зробити: оленів нагодувати, листи від дітей перечитати, списки подарунків скласти, все спакувати, до саней завантажити, п ... Читати далі

Розділ: Куточок читача, глядача і слухача | Опубліковано: vagonta
Дата: 28/12/21


Добірка книг на Різдво     Добірка книг на Різдво»     Добірка книг на Різдво     Добірка книг на Різдво
 

Починаючи з 19 грудня 2021 року українці, які пройшли вакцинацію проти COVID-19, мають можливість отримати 1000 гривень на електронний рахунок.

Кошти надаються на 4 місяці, а витратити їх можна буде на певні категорії товарів та послуг, у тому числі і на літературу у книгарнях.

Це чудова можливість порадувати свою дитину цікавим та корисним подарунком від видавництва "Пегас".

Книги з яскравими ілюстраціями сподобаються дітям різного віку, допоможуть весело провести час, вивчити навколишній світ та підготуватися до навчання у школі чи дитячому садку.

В асортиментному ряді представлено більш ніж 1700 позицій у 77 серіях. Це енциклопедії, казки, вірші, книги-пазли, атласи, книги з наліпками, з віконцями, розмальовки.

Найменших читачів не залишать байдужими яскраві книжки зі звуковими планшетами з використанням голосів тварин, пісень, загадок, логічних вправ та логопедич ... Читати далі

Розділ: Куточок читача, глядача і слухача | Опубліковано: Promo
Дата: 27/12/21
 

1-7 8-13
 

 
     

НОВІ ТВОРИ:

 

НОВЕ НА ФОРУМІ:

 

НОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:
Я пам'ятаю і люблю     Hosted by uCoz