Сайт української поезії -- АНУМО ЗНОВУ ВІРШУВАТЬ! -- інтерактивний додаток Сайт української поезії -- АНУМО ЗНОВУ ВІРШУВАТЬ! -- інтерактивний додаток
Пн, 23/09/19, 11:11
МЕНЮ САЙТУ

Форма входу
Логін:
Пароль:
Розділи новин
Ні - війні! Нет - войне! [45]
Вірую... [20]
Зі святом! [140]
Допомога [48]
Відвідувачі [42]
Сьогодення [658]
Благі справи [50]
Технічні питання [32]
Конкурси, огляди [128]
У поетичних спілках [50]
Новини: поезія, проза [196]
Шевченківські читання [10]
ОНЛАЙН - РОЗМОВНИК
    (міні-чат)

    АВТОР-АДМІН САЙТУ:
    Сайт: uid.me/vagonta
    Twitter, Тел.: 068-083-95-79
    E-mail: vagonta@gmail.com, virchi@yandex.ru

Опитування для Вас
Прочитавши вірш чи прозовий твір, коментар...
Всего ответов: 347
ІНФОРМАТИВНЕ
Календар новин:      

«  Травень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

загрузка...

Друзі! Запрошую Вас долучитися до створення новин про життя у поетичних спілках,
події літературного життя України та Світу.
Лінк для додавання новин у рубрику:
"Сьогодення" "У поетичних спілках"
 

 

 

 
Виставка молодого скульптора Олега Кузуба
в Лозівському краєзнавчому музеї відкрито першу персональну виставку молодого скульптора Олега Кузуба    В Лозівському краєзнавчому музеї відкрито першу персональну виставку молодого скульптора Олега Кузуба. Увазі глядачів представлено взагалі-то порівняно небагато робіт – лише 31. Але яких! Їх, мабуть, неможливо назвати класичними. «Класикою» можна вважати хіба що дві голови: голова немолодої вже жінки у якомусь середньовічному капелюшку і голова… ні, назвати її точним відтворенням анатомічної частини людини неправильно. Це – почуття. Трохи підняте догори обличчя, прикриті очі, солодко-втішний вираз губ – насолода, екстаз!

в Лозівському краєзнавчому музеї відкрито першу персональну виставку молодого скульптора Олега Кузуба    Інші роботи – теж вираз почуттів. Туга, безвихідь, душевний підйом, веселість, легкий гумор і сарказм… Немає, мабуть, тільки одного – байдужості. Всі скульптури (і назви до них) мають відтінок іронії над собою і над навколишнім світом. Крім того, напевне, кожний із глядачів знайде в них і глибокий філософський зміст. Ось фігура людини, розіп’ятої на верху якогось скляного куба – безвихідь, хоч на стіну лізь! Або «дарунок королю мисливців» - царівна-жаба, пронизана стрілою. Матрос, в руках якого немає музичного інструменту, але всім зрозуміло, що він грає: музика вічна! Зелена нудьга – така, що навіть русалка нарізана, мов оселедець, а поряд – пляшка з горілкою та кружальця лимону на погризеній таці…

в Лозівському краєзнавчому музеї відкрито першу персональну виставку молодого скульптора Олега Кузуба    Описувати це – справа невдячна, адже у кожної людини – свої очі, порівняння, відчуття, асоціації. А тому – краще прийти і побачити. І, точно, ніхто не залишиться байдужим. Комусь – сподобається і він навіть побажає купити якусь фігурку. Інший, можливо не зрозуміє і не сприйме. Таких, сподіваюся, буде все ж менше, бо, незважаючи на деяку епатажність у показі почуттів, всі скульптури несуть тепло і хороший настрій.

в Лозівському краєзнавчому музеї відкрито першу персональну виставку молодого скульптора Олега Кузуба    В них є душа, якої так не вистачає нашому відбудованому після війни місту. Начебто, і вулиці світлі та зелені, і будинки ще не дуже обшарпані, і парки з клумбами є, а в них – фонтани. Але, якщо добре подумати, то й подивитися ні на що, і гостям майже нічого показати. Недаремно, мабуть, дехто з перших відвідувачів виставки, побачивши ці витвори мистецтва, згадав про знаменитий київський будинок з химерами, а дехто – про парки скульптур в інших містах України. Як би збагатилася Лозова, отримавши своє неповторне обличчя! Безперечно, роботи Олега, вже не малі форми, а справжні монументальні скульптури, стали б окрасою і гордістю міста. 

Олена Суарес


Категорія: Сьогодення | Переглядів: 1266 | Додали: AlinaSmila

Коментарів: 0

avatar

загрузка...

ОСТАННІ 10 КОМЕНТАРІВ до ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ

(50 коментарів Ви можете переглянути на сторінці "НАШ ТОП ++")             Украина онлайн
  Хостинг від uCoz