Сайт української поезії -- АНУМО ЗНОВУ ВІРШУВАТЬ! -- інтерактивний додаток Сайт української поезії -- АНУМО ЗНОВУ ВІРШУВАТЬ! -- інтерактивний додаток
Чт, 02/04/20, 09:18
МЕНЮ САЙТУ

Форма входу
Логін:
Пароль:
Розділи новин
Ні - війні! Нет - войне! [45]
Вірую... [20]
Зі святом! [146]
Допомога [48]
Відвідувачі [42]
Сьогодення [674]
Благі справи [52]
Технічні питання [32]
Конкурси, огляди [137]
У поетичних спілках [51]
Новини: поезія, проза [199]
Шевченківські читання [10]
ОНЛАЙН - РОЗМОВНИК
    (міні-чат)

    АВТОР-АДМІН САЙТУ:
    Сайт: uid.me/vagonta
    Twitter, Тел.: 068-083-95-79
    E-mail: vagonta@gmail.com, virchi@yandex.ru

Опитування для Вас
Де Ви друкували поезію?
Всего ответов: 418
ІНФОРМАТИВНЕ
Календар новин:      
загрузка...

Друзі! Запрошую Вас долучитися до створення новин про життя у поетичних спілках,
події літературного життя України та Світу.
Лінк для додавання новин у рубрику:
"Сьогодення" "У поетичних спілках"
 

 

 

 
Співпраця України з Америкою!

На Львівщині стартували навчання «Фіарлес Гардіан-2015»

 

Сьогодні, 20 квітня, у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного, що у Львівській області, за участю Президента України Петра Порошенка та посла США в Україні Джеффрі Пайєтта відкрили українсько-американські командно-штабні навчання "Фіарлес Гардіан-2015", участь у яких беруть майже три сотні американських десантників та 900 українських військових.

Глава держави зазначив, що спільні навчання подібного змісту та масштабу Україна організовує вперше і назвав їх новим етапом у співпраці України та США. «На східному кордоні України відбувається повномасштабна агресія з боку іноземної держави, яка розв’язала проти України багатопланову, різнорівневу гібридну війну, – зазначив Президент. –  І це війна не лише за незалежність України. Це війна за свободу і демократію Європи і світу, війна, де вирішується питання, чи діятимуть у світі норми міжнародного права, чи будуть цілісними і недоторканними кордони, чи можна безкарно застосовувати силу лише тому, що в тебе чешуться руки». На думку Президента, за таких обставин цілком природним є стратегічне партнерство між Україною та Сполученими Штатами Америки, яке виявляється в різних формах і на різних рівнях – від президентів і верховних головнокомандувачів до солдатів.

Також Глава держави вручив державні нагороди солдатам і офіцерам, які виявили особисту мужність і високий професіоналізм у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України. Нагороди отримали солдат Руслан Бондаренко, сержант Роман Петровський, лейтенант Олег Віхтюк, підполковник Олексій Мельник і  полковник Степан Логуш.

Під час заходів з нагоди  відкриття «Фіарлес Гардіан-2015» Президент вручив ключі від нових квартир військовим, які були поранені або відзначилися під час АТО, ознайомився з роботою Міжнародного центру миротворчості та безпеки, поспілкувався з американськими військовими.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів. Фото Романа БАЛУКА.
 

Категорія: Допомога | Переглядів: 719 | Додали: Таля

Коментарів: 0

avatar

загрузка...

ОСТАННІ 10 КОМЕНТАРІВ до ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ

(50 коментарів Ви можете переглянути на сторінці "НАШ ТОП ++")           Украина онлайн
  Хостинг від uCoz