У 1931 році в СРСР українців було більше, ніж росіян. За шість років зникло 55 мільйонів.
Така цифра вказана у книзі “На велікой стройкє”, виданій 1931 року в Ленінграді. Такі ж дані подані у першій радянській енциклопедії 1926 року.
Ні цієї енциклопедії, ні книги немає в жодній бібліотеці в Україні. Вдалося відшукати “На великой стройке” у Москві. Нам надіслали копії, на яких добре видно цифри 81 мільйон. Слід зазначити, що сюди не ввійшли українці Галичини, яка перебувала у складі Польщі. Вже наступний перепис населення 1937 року вказує, що українців в СРСР є 26 мільйонів. – Куди поділися всі інші? Знаючи такі цифри, ще жахливішими постають репресії 1930-х років.
Джерело. https://surmasite.wordpress.com/2016/04/20/%D1%83-1931-%D1%80%D0%BE%D1%86%D1%96-%D0%B1%D1%83%D0%BB%D0%BE-81-%D0%BC%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%B9%D0%BE%D0%BD-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD
... Читати далі
Земля годувальниця .
Усі спішать кудись ... Селянам , тим що мають городи швидше б обробити землю , спалити буряни , відходи , хоча давно , ще після Чорнобиля ( вже 30 років минуло ) казали , що категорично не палити листя з дерев і буряни , бо вони збирають багато в собі радіації , а тим більше тепер , бо радіація не минула , просто можливо стала меншою , тихішою , а можливо прикинулась такою , ще різна кислотність падає з дощами , різна хімічна вредність , а трави , листя , буряни і всяка інша поживність що під дощами , під відкритим небом достигає , набирає всіляку заразу ; ясно що ми це їмо , нікуди від цього не дітись , але навіщо ще й нюхати ?, бо коли ми палимо листя , буряни , вони димлять і розносять з вітром не тільки ці негативні речовини ,але ще і при такій температурі не спалюється насіння , і воно розсівається з димом . Ясно що краще листя і буряни закопувати в землю , робити компост , але це тоді коли поля є мало , 2-3 сотки , а ко
... Читати далі
Саме стільки заробляють люди в цьому селі й доводять, що й в Україні можна працювати та заробляти, як у Європі …У це село я вирушила, аби вивідати таємницю, рецепт якої вже 25 років шукають наші політики. А саме: як нам працювати та заробляти так, як у розвинутій Європі?
Село називається — Лосятин. Розташоване в Тернопільській області. Тут селяни продають на експорт зі свого городу малину та полуницю. Вас цікавить, скільки на цьому можна заробляти? Присядьте: від двох до семи тисяч гривень. За день. Пише газета “Експрес”.
Найманим робітникам, які працюють на зборі врожаю, селяни пропонують від 200 до 500 за день. У Лосятині жінки давно забули, що таке прати руками. Пральки-автомати тут має кожна господиня. У хатах гаряча вода, ванна-душ-туалет, сучасне кухонне обладнання. Гарним посудом користу
... Читати далі
Щиро вітаю Вас, друзі, з найбільшим християнським святом - Воскресінням Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа!
Нехай світлом, добром та любов'ю до ближнього наповнюються наші душі. Нехай усі негаразди минають, натомість Божого благословення на усі благі справи.
Молімося за наших рідних, молімося за ближнього свого та молімося за нашу Україну! ... Читати далі