Ті явні зміни в природі,які спостерігаються і у нас, ніби підказують, що діється щось нестандартне, щось особливе до чого нам треба треба бути готовими, біблійними словами, щоб наші світильники були завжди заправленими. Дякую!
Давайте вчитися. У Вашому вірші хоч і нема таких відкритих образів(сцен), однак вірш написаний у стилі НЮ , який не дуже вітається на сайті. Рима - обрій -котрий. Зрозуміло, що Вам треба, щоб звучало кОтрий, але ж займенник котрий має класичний наголос котрИй. Отже - це не рима. Іноді в слові є два наголоси, але не тут. Оні - такого слова нема. Мабуть Ви хотіла зобразити вигук тоді так - О ні! "Вогнем спалати легш..." Так обривати слова не варто, та й що ми від цього виграємо, і тут же приклад, можна сказати виграємо і виграєм отут можна скорочувати, а легше краще написати правильно. Не ображайтеся і не думайте, що з Вас тут зараз будуть всі сміятися, всі тільки і чекають щоб було більше таких коментарів, щоб можна було чомусь навчитися.
Світ дуже загадковий і те,що іноді здається нам простим і зрозумілим, далеко не так і часто не піддається нашому розуму. Бог відкриває нам той світ, гріє нас своїм серцем і словом, показує нам чудеса своєї природи, тримає в долонях планету, для нас навіжених, які не слухають слова, нищать природу, травмують планету, хіба ми можемо носити ім'я ЛЮДИНА, відмінними рисами якої визначаються її унікальність у Всесвіті, є її свідомість, здатність мислити і здатність до здійснення вільного вибору, ...
Саме так,п.Олександро, саме так... Вітаю Вас на нашому сайті! Бажаю наснаги і хорошої Музи! Сайт якраз для початківців, і нема чого соромитись помилок, бо без них ніяк, а ми готові прийти кожну мить на допомогу. Щодо "Я", як слушно підмітила п.Ірина, то, як рима,(у Вашому випадку),тобто в кінці рядка - недопустима, але повторення у вірші(на початку рядка, в середині)- можливе для підсилення емоцій.
Отже висновок: Все буде добре, бо раб (тобто ми всі) вже пристосувався в брехні жити, правда незнамо, що зробить "Від правди - воля днів" і головне як, але то так...
Так вірш на злобу дня. Я далеко не Христина і часто- густо пишу гостренькі вірші про владу, але, як та Христина, я теж чекаю від цієї влади чогось хорошого і не вважаю, що її треба змінювати, як рукавички, бо толку не буде. Щодо холопства, що є гіркою правдою, бо так було, є і буде,( в загальносвітових масштабах) але й образою, то чи не думаєте Ви(прошу не ображатися), що поїхавши за океан Ви перестали ним бути?
"Державний дім – мурашник ситний Де владні трутні – спритні упирі" У всі часи так було, є і буде, бо так влаштоване наше життя. Вихід з цього становища - це знайти порозуміння між владою і народом. Тут нам на допомогу приходить любов, але з нагайкою і калачем.
Але чому,п.Борисе, час не має влади над дурістю людини? Чому, на скільки людина розумна, на стільки й дурна, адже розвиток передбачає удосконалення ступеню розумності людини? Дякую!
Хоч над віршем ще треба добре попрацювати з розміром, викинути русизми, але я Вам ставлю за ці слова, які сама вважаю правильними, бо Україна для мене все. "Хай говорять, що там насолода, Та я дома – на рідній землі."