Безглуздя - воно(називний відмінок), родовий - його, (кого,чого) отже буде - лиш не можу його зрозуміти. Безглуздя - параноя (рідкісна форма захворювання). А загалом, якщо Ви не хочете його творити, то навіщо морочити собі голову?
Якась дуже страшна картинка малюється у Вашому вірші. Наша віра і старання не залишаться поза увагою Отця і життя вийде на правильну дорогу. З повагою.
Гарно! Сподобалося! Кинулось у вічі "Який страшний цей білий світ..." Світ добрий і відкритий, а страшні в ньому люди, які своїм негативом впливають на чистоту світу, та й то не всі, бо світ - не без добрих людей.
Дякую за Ваші старання, але я думаю, що не варто видумувати велосипед і доказувати вже доказане. Поезія - це вибух емоцій, політ душі за грані буття, занурення в історичне минуле і своє бачення сьогодення. Використання метафоричних образів обрамлених навіть архаїзмом, але зрозумілими для читача - притаманні поезії.
Дякую,п.Надіє, за Ваш лікбез. Мені дуже подобаються такі коментарі, бо вони заставляють думати і працювати. Підіймати словники, шукати і доказувати. Отже відповідаю: 1. Мене дуже здивувало те, що Ви все порівнюєте з російським словником, а мені більше до душі В.Т.С. - великий тлумачний словник. Ви маєте рацію, що нАщо, навІщо - прислівники, але вони мені не підійшли, тому я вибрала займенник з прийменником - на щО. 2. Щодо слова зичучи. Можливо у Ваших словниках, а їх є дуже багато, це слово так і пишеться, а я користуюся "Словники України on-line" в якому зичити - бажати і зичити- позичати, як дієприслівник пишуться - зичачи з потрібним мені наголосом. 3. Тут Ви мене вбили! То вся ворожнеча - відносини і дії між ким-небудь, пройняті ненавистю, недоброзичливістю - виходить є несвідома, а пан Путін - важко хворий, якого треба лікувати... 4. А в українському словнику хизувати, хизуватися - виставляти що-небудь на показ, пишатися, хвалитися. А хіба Росія не хвалиться, що вона захищає мир і в нас на Сході, і в Сірії??? 5. В.Т.С. дає, що як кровавий, так і кривавий - одинаково правильно. 6. Щодо дефіса - я промовчу. Я Вас,п.Надіє, розчарувала, вибачте. Як бачите, виправляти нема що, але я Вам все-теки дуже вдячна за коментар!
По темі, по ідеї, по задуму - чудовий вірш, ось тільки по техніці написання, його треба трохи причесати, ось подивіться: (08) Доброго ранку всім людям, (12) Нехай сонечко лагідне вас пробудить, (11) І посміхнеться весняний промінчик, (14) Який виглядає з кучерявої хмаринки. (07) Де пливе людський потік (07) В круговороті життя, (09) Не зупиняючись ні на мить, (08) Бо в кожного своя мета, (09) Бо всіх єднає одна мрія, (10) Коли вітер світлих змін повіє. (11) І справедливість бо землі розвіє, (07) І добром зерна зійде. (10) І знищить ненависті коріння, (12) В людську душу принесе порозуміння. (09) І проростуть паростки нові, (07) Де світанок золотий, (08) Де любов єднає серця (09) І красуня буяє весна. Хто в ліс, а хто по дрова... Якщо Ваші перші два рядки мають по 8 і 12 складів, то так має виглядати ввесь вірш. Можна ще два рядки по 8, а два по 12 складів. Вдосконалюйте свої вірші, бо вони цього варті. З повагою.
Гарний дитячий вірш! Цікавий, пізнавальний, кольоровий...Зверніть увагу на наголос - "Птахів більш немає." Не можна сказати - птАхів, бо правильний наголос - птахІв, адже вірш дитячий, тому наголоси мають бути правильними, але ввесь вірш побудований так, що наголос падає на перший склад. Найпростіший спосіб виправити ситуацію - поміняти слова місцями. Більш птахів немає. - і наголоси всі на місці. Без образ, ми всі тут вчимося. З повагою.