КОВИЛА, -и, ж. Трав'яниста степова рослина родини злакових із вузькими листками та квітками, зібраними в пухнасті волоті; тирса.
Якщо у Вас "лілею" -дієслово, що відповідає на питання що роблю? і утворено від неозначеної форми "ліліяти" , то повинно бути "лілІю" з наголосом на другому складі...
ПРИЙДЕШНІЙ, -я, -є. 1. Який настане в майбутньому. // Який здійсниться, відбудеться в майбутньому. // Який з'явиться в майбутньому. // Яким стане в майбутньому. // у знач. ім. прийдешній, -нього, ч. Той, хто буде жити в майбутньому. 2. у знач. ім. прийдешнє, -нього, с. Час, який настане. // Те, що настане в майбутньому. // Майбутнє життя, доля. // Майбутні успіхи, досягнення.
Якраз ця рима класна- і дійсно видно пошук (головне, що веселка не сперлася на ЗАД - жартую) Ділитися теплом - перший закон термо-"людяності", а між парою (не "термопарою" - а чоловіком і жінкою) цей поділ є аксіомою кохання!
Це дійсно перебір, Архипе, з Вашого боку: По перше, я тут не такий вже й ідеальний, як Вам здається, почитайте коментарі мого тезки. Вдруге, про Вас навіть би і не подумав, що Ви можете бути Фросею? Розсмішили 3. І ще - читайте трохи нижче також... І коментарі до чужих творів часом теж.
Порадив би подумати над словом "прикрашені" ... І чого "шестикутну" - це щоб не по "совєтски"! Чи це щось звязано із Давидовою зіркою? В моїй уяві, всетаки, скорбота шукає пятого кута!