Сайт української поезії -- АНУМО ЗНОВУ ВІРШУВАТЬ! -- інтерактивний додаток Сайт української поезії -- АНУМО ЗНОВУ ВІРШУВАТЬ! -- інтерактивний додаток
Чт, 09.01.2025, 02:34
МЕНЮ САЙТУ

Форма входу
Розділи новин
Новини та статті - культура [347]
Поезія, література, проза, музика, мистецтво
Новини та статті: суспільство, політика [807]
Не пов'язане з л-рою та поезією
Усе навколо нашого поетичного сайту [127]
Поради новим користувачам, оголошення, акції, тощо
Літературні конкурси, фестивалі, літ. премії, акції [216]
Вірую... [17]
На релігійну тематику
Постаті [27]
Про поетів, прозаїків, історичні постаті...
Зі святом! [154]
Вітаємо зі святами
Історія, етнографія [29]
Статті на історичну тематику
Куточок читача, глядача і слухача [30]
Що варто прочитати, переглянути відео, послухати...
Куточок споживача [101]
Корисні поради, рекомендації
ОНЛАЙН - РОЗМОВНИК
    (міні-чат)

    АВТОР-АДМІН САЙТУ: Facebook,
    Instagram,
    Viber: 0680839579
    E-mail: vagonta@gmail.com

Опитування для Вас
Що є загрозою розвитку української мови?
Всего ответов: 497

Інтерв*ю редактора міжнародного літературно-мистецького журналу «Склянка Часу*Zeitglas» Олександра Апалькова Юлії Мазур на тему "Проблеми

1. Який, на Вашу думку, стан сучасної видавничої галузі в Україні. Видавництва впевнено крокують вперед, чи відстаюьть від прогресивних лідерів?

- Ця ситуація погіршується. Нажаль, така тенденція. Втрачає вартість українська гривня. Папір, здебільшого, у нас імпортний. Бензин, газ, електрика, транспорт… Видавати книги стає все дорожче. Більшість видавництв шукають гроші. Це означає – друкують не те, що хочуть, а те, на що дають фінанси. Молодим авторам пробитися до власної книжки все важче. Видавництва нашої держави коли й крокують вперед, то доволі мляво.

2. В чому Ви бачете основні проблеми, недоліки української видавничої справи і як, на Вашу думку, їх можна вирішити?

- Зміцнити курс гривні через розвиток виробництва.

3. Які недоліки Ви бачите в законодавстві, що гальмують процес розвитку видавничого сегменту?

- Держава не повинна взагалі втручатися у цю справу. Видавництво – це діло видавців. Вони мусять самотужки вирішувати свої проблеми. Як і в інших галузях підприємництва. На свій страх і ризик. Інша справа – держава має дбати про доступні ціни на той самий бензин, електрику, газ… Сприяти виробникам паперу. Стежити за ціноутворенням.

4.Чи важко сьогодні конкурувати на видавничому ринку? Чи затребувана українська книга серед читачів?

- Як у будь-якому секторі підприємництва конкуренція – не є справою слабких. Без неї буде концентраційний табір. Тут кожен видавець має знайти свою нішу ( своїх авторів, своїх читачів). Усі книги, видані нами Жодна держава Європи не утворює якихось особливих привілеїв видавцям. Так було, є і лишатиметься. Співдіяти можуть, коли захочуть, засоби массової інформації. Втім вони нині (у нас) перетворилися на засоби масової реклами харчів, напоїв, ліків, політиків…

5. Чим Ваше видавництво зацікавлює потенційних читачів?

- Новими, ще «не розкрученими» письменниками, поетами, науковцями, краєзнавцями. Доступними цінами на наші книжки. Можливістю купувати книги через мережу i-нету ( не тільки паперові варіанти а й електронні версії, котрі коштують у десятки разів дешевше).

6. Які недоліки української видавничої галузі, як, на Вашу думку, можна "підняти" український видавничий простір на новий рівень? На чому потрібно акцентувати сучасним видавцям, які їхні перспективи?

- Недоліків немає у того, хто нічого не робить. І на перлинах подряпини бувають. Недоліки – це помилки. Їх просто слід виправляти. Акцент – завжди на головному: сіяти розумне, корисне, добре, вічне.
Розділ новин: Новини та статті: суспільство, політика | Опубліковано: Alexander



Коментарів: 4
avatar
0
1 Koshkina • 13:47, 28.05.2015 [Лінк на твір]
Дуже стало багато поетів... Пишуть про одне і теж, тільки слова переставляють... А написати перлину , для душі, вже можуть не всі... То ж, якщо в поета є гроші, то нехай випускає свої збірки... " Бумага" витримає багато що... Якщо Бог дозволить, то творці стають відомими... Слово повинно лікувати, єднати, допомагати вірити, творити, любити і мріяти...
avatar
2 ЛІРИК • 17:54, 28.05.2015 [Лінк на твір]
Смішно читати такі речі. Насамперед, через безграмотність автора. На багатьох сайтах п.Апалькову вже  купу разів дорікали за це. І в тексті, і в самій назві матеріалу(!) більше десяти помилок. Якщо така особа редагує МІЖНАРОДНИЙ  журнал, - то виникають тривожні думки про статус видання та його імідж. Зверніть увагу:нажаль,відстаюьть, бачете, діло - справа, кома перед чи, Жодна - всередині речення з великої букви, не розкрученими (треба разом), акцентувати сучасним видавцям (пропущене слово "увагу"). Із пунктуацією тут взагалі біда.
avatar
0
3 karas • 08:56, 30.05.2015 [Лінк на твір]
Пане ЛІРИК , ваші зауваження можливо і слушні , а можливо і ні ... Тому що будь що говорити , чи хвалити чи ганити , треба давати підтвердження . чи для науки , чи для прикладу , а просто говорити , чи хвальбу , чи критику - навіщо - я вважаю що треба завжди наводити приклади - прочитав то там і там , знайшов ту чи іншу помилку , а просто так балакати - це товкти в ступі воду , як це роблять наші політики . Можливо тут і немає місця для критики , то зробили б зауваження десь на форумі , і написали де шукати ваші критичні зауваження . Мені наприклад вже досить того що наша влада і всі політики на купу , займаються пустослівям , я не захищаю нікого , просто цікаво - звідки ви взяли свої критичні зауваження і де приклади помилок ... Будьте ласкаві не писати будь що і тоді не житимемо в пустослівї і нас не матимуть навкруги за дурачків ... Вибачте ...
avatar
0
4 oles • 11:38, 30.05.2015 [Лінк на твір]
Дуже актуальне інтерв'ю. Справа не в тім, що держава повинна забезпечити низькі ціни на папір, бензин електрику.Справа навіть не в тому, що люди багато пишуть і при цьому багато порожнечі і брехні.Радує те. що видавець вже розуміє, що реклама в нашій країні стала згубною для всіх сфер життя. Якщо видавець видасть один чи два рази дешевий товар, то вже наступного разу, якщо йому вдасться надрукувати, щось путнє, то покупець вже може пройти мимо.Я б порадив видавцям брати кредит, може і в держави під якусь конкретну програму, і шукати серед невідомих, не заяложених авторів, особливо серед молоді.В нас така зараз талановита і творча молодь! Треба тільки
зуміти неї розгледіти.А полова, мене особисто не хвилює, вона відлетить з вітром і ніколи не дасть сходів.

ComForm">
avatar

Переглянути КОМЕНТАРІ до ПОЕЗІЇ й ПРОЗИ та до новин:
на сторінці "НАШ ТОП ++"
 

     
  Хостинг від uCoz