Сайт української поезії -- АНУМО ЗНОВУ ВІРШУВАТЬ! -- інтерактивний додаток Сайт української поезії -- АНУМО ЗНОВУ ВІРШУВАТЬ! -- інтерактивний додаток
Чт, 02/04/20, 08:17
МЕНЮ САЙТУ

Форма входу
Логін:
Пароль:
Розділи новин
Ні - війні! Нет - войне! [45]
Вірую... [20]
Зі святом! [146]
Допомога [48]
Відвідувачі [42]
Сьогодення [674]
Благі справи [52]
Технічні питання [32]
Конкурси, огляди [137]
У поетичних спілках [51]
Новини: поезія, проза [199]
Шевченківські читання [10]
ОНЛАЙН - РОЗМОВНИК
    (міні-чат)

    АВТОР-АДМІН САЙТУ:
    Сайт: uid.me/vagonta
    Twitter, Тел.: 068-083-95-79
    E-mail: vagonta@gmail.com, virchi@yandex.ru

Опитування для Вас
Дайте оцінку сайту української поезії
Всего ответов: 604
ІНФОРМАТИВНЕ
Календар новин:      

«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

загрузка...

Друзі! Запрошую Вас долучитися до створення новин про життя у поетичних спілках,
події літературного життя України та Світу.
Лінк для додавання новин у рубрику:
"Сьогодення" "У поетичних спілках"
 

 

 

 
РОЗДУМИ ПІД ЧАС ПОСТУ

РОЗДУМИ ПІД ЧАС ПОСТУ .

     недопомігши іншим , ми не зможемо їх зрозуміти.06.03.2017 7:58:34

   Через непорозуміння у світі всі проблеми . Коли ме не допоможемо іншим , коли ми не вміємо оцінити їх працю , ми не покращуємо цей світ , а навпаки , через байдуже , непотрібне і пусте сидіння за телевізорними шоу , непотрібними базікання , ми витрачаємо добру енергію на некорисні речі . Це те саме  що діти сидять за непотрібними іграми годинами і днями , не вивчаючи нічого потрібного .

    Коли ми не вивчаємо природу - ми її не розуміємо , і від цього нищимо . А він природи ( навколишнього середовища ) , ми перестаємо розуміти людей , а опісля і себе . А коли ми не розуміємо себе , свої нахили , свої творчі процеси , ми згодом і по справжнього не розуміємо Бога . Коли в світі ми щось одне забули , чи робимо неправильно - згодом ця наростаюча лавина неправильності нас так захоплює що ми не бачимо взагалі як далі правильно жити і робити правильне життя .

    Часто всі не оцінюють працю вчителя , не допомагають їм правильно працювати і навчати дітей , і тому в школі не навчають правильно і скільки потрібно вчитися - а навчають примусово більшість знань які або зарано вчити , або просто є непотрібними в даний їхній дитячий час .

  ( те саме можна сказати про лікарів , священників , інших працівників ...)

     Люди збираються тимчасовими групами щоб захистити себе - але окремо збираються десь ті , кого обдурили банки , в кого відбирають чи не даюсь вже за оплачені гроші квартири , і т.д. кожен захищає себе і не захищає інших , а згодом - ми не захищаємо своє державні інтереси - тобто неправильно оплачуємо і податки і всі послуги .

     А згодом приходять наростаючи пільги - а даш пільги одному - то давай їх усім . Всі забули про конституційні права рівності доступу до інформації . Ніхто не знає що робить президент , уряд - там засекречена служба одурення , і всі - мовчать ...

    Не допоможемо іншим - недопоможемо - собі . Не взнавши потреби інших - ми і свої не виконаємо , а головне не знатимемо -  чи  ми хочемо забагато чи замало ...

       Ів-анн Львівський    .  06.03.2017 8:07:31


Категорія: Вірую... | Переглядів: 456 | Додали: iv-ann

Коментарів: 1
avatar
0
1 allagrabinska • 17:15, 06/03/17 [Лінк на твір]
Події, що трапилися за буквально останні дні і години, просто голосять  про те, що ми вже дійшли до крапки неповернення.Позаду нас вже руйнуються мости, як у переносному, так і у прямому значенні.Здається, Бог нам дає останній шанс, і якщо ми його прогавимо через байдужість, пустослів'я, перегавкування, якщо самі собі та одні одному не допоможемо - нам просто прийде кінець і, як нації, і як країні!!!!

avatar

загрузка...

ОСТАННІ 10 КОМЕНТАРІВ до ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ

(50 коментарів Ви можете переглянути на сторінці "НАШ ТОП ++")           Украина онлайн
  Хостинг від uCoz