Сайт української поезії -- АНУМО ЗНОВУ ВІРШУВАТЬ! -- інтерактивний додаток Сайт української поезії -- АНУМО ЗНОВУ ВІРШУВАТЬ! -- інтерактивний додаток
Чт, 30.11.2023, 12:25
МЕНЮ САЙТУ

Форма входу
Логін:
Пароль:
Розділи новин
Новини та статті - культура [340]
Поезія, література, проза, музика, мистецтво
Новини та статті: суспільство, політика [785]
Не пов'язане з л-рою та поезією
Усе навколо нашого поетичного сайту [127]
Поради новим користувачам, оголошення, акції, тощо
Літературні конкурси, фестивалі, літ. премії, акції [210]
Вірую... [17]
На релігійну тематику
Постаті [26]
Про поетів, прозаїків, історичні постаті...
Зі святом! [152]
Вітаємо зі святами
Історія, етнографія [28]
Статті на історичну тематику
Куточок читача, глядача і слухача [18]
Що варто прочитати, переглянути відео, послухати...
Куточок споживача [64]
Корисні поради, рекомендації
ОНЛАЙН - РОЗМОВНИК
  (міні-чат)

  АВТОР-АДМІН САЙТУ:
  Сайт: uid.me/vagonta
  Facebook,
  Instagram,
  Viber: 0680839579
  E-mail: vagonta@gmail.com

Опитування для Вас
У Вас є власний сайт?
Всего ответов: 551
ІНФОРМАТИВНЕ

Журналіст Бутусов - про 4 роки Зеленського    Джерело публікації

Розділ новин: Новини та статті: суспільство, політика | Опубліковано: ruhlyvyПоділіться цією новиною у Фейсбуці та інших мережах:


Коментарів: 3
avatar
0
1 ruhlyvy • 02:37, 21.05.2023 [Лінк на твір]
Навіть важко щось додати до того, що пан Бутусов сказав про президентство Зеленського! Я добре пам'ятаю часи Перебудови, коли Горбачов зривав овації та гучні компліменти на Заході, а в СРСР на цукор, горілку, мило та сімейні труси були талони. Думка Заходу ніколи не є щирою. Там геть усі дбають про свій власний зиск і роблять тільке те, що вигідно саме їм. Тому керманича треба оцінювати не за оваціями Конгресу США та ордени з рук чужинців, а за здобутками у власній країні! Той, хто через дурість, непрофесіоналізм або ж відверте зрадництво зпричинив отаку халепу у країні, котра ЗДУРУ віддала власну долю у його метушливі ручки, має відповідати перед справедливим судом українського народу!
avatar
0
2 karas • 12:05, 21.05.2023 [Лінк на твір]
Так , правильно , захід завжди думає про себе . Тільки про це писав Шевченко - у кожного своя правда і своя доля , тільки ось українці ... щось завжди підкоряються під правду ... чи Росії , чи Польщі чи США чи інших країн , а в своїй хаті ні правди ні волі ні доброї долі і не видно . Але це просто ІСТОРИЧНІ ВИСНОВКИ - коли було формуватися свідомості національного українця коли завжди сиділи під чиїмось ігом ... Такий ІСТОРИЧНИЙ ФАКТ . І саме головне , я живу в Україні , і мені вчителі із середньої школи на ЛЬВІВЩИНІ казали - а нам заборонено в школі проводити патріотичне виховання дітей , навіть тепер заборонили і не проводять в більшості школах ХРИСТИЯНСЬКУ ЕТИКУ , хоч не розумію що тут є поганого ...
avatar
0
3 ruhlyvy • 14:42, 21.05.2023 [Лінк на твір]
Згоден з Вами, пане Карась! Українство не має досвіду РЕАЛЬНОЇ самостійності. То під монгольською ордою були, потім під Польщею, тоді під Московією, а далі під більшовиками, котрі майстерно забомбулили українську націю. А з 1992-го Україна віддалася на поталу чужинців-олігархів, для котрих вона - бізнес-проєкт і нічого більше. А в 2019-му вже дійшло до істинної катастрофи - захоплення булави блазнями з Кварталу-95. А Захід що? Та гигикає у кулака тихенько з того та робить свій гішефт на телепкуватих українцях, котрі самі собі в ногу стрельнули. Але! Бог є і Він таки справедливий! 

ComForm">
avatar

Переглянути КОМЕНТАРІ до ПОЕЗІЇ й ПРОЗИ та до новин:
на сторінці "НАШ ТОП ++"
 

   
  Хостинг від uCoz