Сайт української поезії -- АНУМО ЗНОВУ ВІРШУВАТЬ! -- інтерактивний додаток Сайт української поезії -- АНУМО ЗНОВУ ВІРШУВАТЬ! -- інтерактивний додаток
Чт, 30.11.2023, 12:58
МЕНЮ САЙТУ

Форма входу
Логін:
Пароль:
Розділи новин
Новини та статті - культура [340]
Поезія, література, проза, музика, мистецтво
Новини та статті: суспільство, політика [785]
Не пов'язане з л-рою та поезією
Усе навколо нашого поетичного сайту [127]
Поради новим користувачам, оголошення, акції, тощо
Літературні конкурси, фестивалі, літ. премії, акції [210]
Вірую... [17]
На релігійну тематику
Постаті [26]
Про поетів, прозаїків, історичні постаті...
Зі святом! [152]
Вітаємо зі святами
Історія, етнографія [28]
Статті на історичну тематику
Куточок читача, глядача і слухача [18]
Що варто прочитати, переглянути відео, послухати...
Куточок споживача [64]
Корисні поради, рекомендації
ОНЛАЙН - РОЗМОВНИК
  (міні-чат)

  АВТОР-АДМІН САЙТУ:
  Сайт: uid.me/vagonta
  Facebook,
  Instagram,
  Viber: 0680839579
  E-mail: vagonta@gmail.com

Опитування для Вас
Скільки Вам років?
Всего ответов: 1573
ІНФОРМАТИВНЕ

Думай-те, українці! Думай-те!Поява Володимира Зеленського на українському політичному олімпі була такою стрімкою і, на перший погляд, несподіваною, що, здається, нічого подібного не було ніде у світі за усю його багатотисячелітню історію.

Дійсно, панове, - усюди, аби дістатися до найвищого політичного рівня, потрібно йти довгим та тяжким шляхом, долаючи численні перешкоди та піднімаючись з однієї східці на іншу. Але не так сталося з паном Зеленським. Людина, котра ніколи не була ніким, окрім, як актором-коміком, буквально за лічені місяці стала лідером великої європейської країни, де про нього ніхто і ніколи не чув, як про такого, котрий хоча б десь та колись засвідчив свій український патріотизм.

Але! Це сталося, панове! Особисто я, вже на самих перших політичних кроках пана Володимира, почав розуміти, що в його випадку усе є вкрай підозрілим. Особливо, якщо знати, що за спиною верткого єврейчика, котрий одного разу прогримів на геть усю планету своїм порівнянням країни, на найвищу керівну посаду котрої він націлився, з ВАЛЮТНОЮ ПОВІЄЮ, стояв провідний член ХАБАДу - Ігор "Бєня" Коломойський.

Отже! Те вже усе в минулому. Українство обрало ОТАКУ персону на свого керманича, дозволило йому підготувати Україну до її фактичного знищення, як держави і тепер, майже не нарікаючи ні на що, тупо проливає ріки крові у двобої з путінською Московією, або никається по чужинах у пошуках затишку та порятунку. Україна, яку ми знали до появи цього добродія на посаді - ВДУМАЙТЕСЯ! - Верховного Головнокомандувача, більше не існує і, давайте будемо максимально щирими, ніколи вже не існуватиме!

Панове, матеріал, котрий я знайшов на Ют`юбі і виклав тут, потребує вашої прискіпливої уваги! Сам я переглянув цей ролик вже п`ять разів. Тут є над чим замислитися, панове! То ж, думай-те, українці! Добряче думай-те!

29.09.23р.
Розділ новин: Новини та статті: суспільство, політика | Опубліковано: ruhlyvyПоділіться цією новиною у Фейсбуці та інших мережах:


Коментарів: 1
avatar
0
1 ruhlyvy • 16:21, 01.10.2023 [Лінк на твір]
Не можу не додати до цього реально СЕНСАЦІЙНОГО матеріалу і дуже важливу детальку - абсолютно повну відсутність хоча б якихось відгуків під моїм анти-"зеленим" віршем, котрий я написав та видрукував на цьому сайті ще 15 квітня 2019-го року. Ось цей вірш: http://virchi.pp.net.ua/publ/56-1-0-25471
Про що говорило оте ігнорування та мовчання на літсайті, де прописано чотири з гаком тисячі авторів? Та тільки про одне-єдине - НЕЗГОДУ з позицією автора. Хтось скаже: "Та люди просто не пишуть відгуків, не переймайтеся тим - це типово!" Е, ні, панове! Мені завжди хтось щось пише, бо мої тексти ЗАВЖДИ чіпляють і провокують на вислови. Таким чином, бойкот вірша, котрий висміював перевертня-блазня, говорить про МАСОВУ незгоду українців, котрі читали того вірша, з позицією автора і більше ні про що!
Ну, Господня Кара за отаку позицію українства, як я не раз про те попереджав на цьому та інших інтернет-ресурсах, не забарилась - українці привели руками зрадників та ідіотів криваву війну у свій дім. Все СПРАВЕДЛИВО, панове! За кожний хибний крок в цьому житті Небесний Суддя карає! Так було завжди, так воно завжди і буде! Амінь!

ComForm">
avatar

Переглянути КОМЕНТАРІ до ПОЕЗІЇ й ПРОЗИ та до новин:
на сторінці "НАШ ТОП ++"
 

   
  Хостинг від uCoz