Коментувати також можна з та

Сб, 21/09/19, 21:20
Меню сайту
Категорії каталогу
Поезія Шишкіної Анни [32]
Поезія Лавренчук Світлани [30]
Поезія Славко [5]
Поезія Горик Ніни [23]
Гуркіна Наталя [57]
Кузьмич Світлана (LirikaS) [4]
Малиновська Жанна [5]
Хомацька Наталя [33]
Поезія Зіньчука Романа [34]
Поезія Анатолія Поліщука [33]
Сторінка творів Цимбалюка Валерія [7]
Nemo [61]
Горбатюк Олег [21]
Романова Вікторія [2]
Кухарук Олександр [88]
Голка Гнат [28]
Нагурний Павло [21]
Укран Укранович [50]
Оленюк Юлія [11]
Остапюк Ольга [3]
Аліса [5]
Костюк Світлана [13]
Пеньковська Альона [7]
Vlasyuk Julia [1]
Опитування для Вас:
Чи потрібен цей модуль
Всего ответов: 351

І як без статистики?
загрузка...
ШЛЯХ до ТВОРУ:  

         
Вірші/статті категорії та розділи української поезії, українська проза
    Поети Волині категорії та розділи української поезії, українська проза Голка Гнат
 

Агов, брати!

Агов, брати!

 

Агов, брати! Нічого не змінилось!

Панують скрізь жиди і москалі.

Невже нам зроду-віку не судилось

Пожить по-людськи на своїй землі?

А мати лиш горби та мозолі?

 

Та що жиди? Он власні ренегати,

Забувши голос крові на біду,

Деруть на шмаття гірше супостата

Вітчизну-Неньку – вбогу сироту,

Продавши душу – черству і пусту.

 

Що? Продали Вкраїну, байстрючата?!

Здали флоти, ракети і лани;

Продовжуєте й далі продавати

Без совісті, без честі, без вини,

Ганьба народу, сучії сини!

 

О, Боже мій! Коли ж ви нажеретесь?

Та до якої ж міри і межі?

На той же світ всього не заберете,

А як прийдешнім тут зростать і жить?

А як державу будувать, творить?

 

Невже ми всі хохли, а не вкраїнці?

Невже ми маса – збидлена й тупа?

Мабуть, не буде ладу в цім звіринці,

Як не прозріє нація сліпа –

І не постане ще одна УПА!

 


Додав: gnat (03/06/10)
 
Розміщено на сторінці: Голка Гнат
 
Переглянули твір - 1426 чол.
 
  
  у Вас # закладок

автору
за твір:

 Автор чекає на Вашу оцінку та коментар
Всього коментарів: 22
avatar
1 COCODE • 20:42, 03/06/10
Я проти воєн. У любих варіантах. Та іноді таке зло бере, що мабуть "за"
Хороший вірш і заклик в ньому.
avatar
8 gnat • 01:31, 04/06/10
Дякую, Мішо, я знав, що тобі сподобається.
avatar
2 Medbrat • 20:57, 03/06/10
Така правда,що аж болісно стає.За вірш respect
avatar
7 gnat • 01:31, 04/06/10
Дякую за розуміння.
avatar
3 jakov-buga • 21:18, 03/06/10
Кому вона(душа)*черства і пуста*потрібна.І німчик її не захоче до пекла брать.
Порівнювать Україну із звіринцем--це занадто.Рушійною силою нації є розум,а не озлоблена*збидлена й тупа*маса,хай навіть і УПА-2.Насилля породжує насилля.Це шлях у нікуди.
avatar
9 gnat • 01:36, 04/06/10
Збидлена і тупа маса якраз і керується тим, що вона називає "розумом". Оце шлях у нікуди. А рушійною силою розвою кожної нації (без виключень) є дія. Конкретна і безкомпромісна, інакше нація приречена на вимирання чи асиміляцію. Ну, а якщо ми зараз живемо не у звіринці, то вибачте мене, але Ви напевно зовсім вже сліпі і глухі. Ще раз вибачте, але раджу прокинутись і тверезо продивитись навколо.
avatar
4 Did • 21:53, 03/06/10
А мені чомусь неприємно читати подібні рядки саме тут, на цьому сайті. Гнате, потрібно висловлюватися стриманіше, делікатніше, бо люди не дурні, не люблять колись хтось галасує здригаючи тільки повітря своїми словами, не більше... shy
avatar
10 gnat • 01:42, 04/06/10
Дякую за коментар, але мені чомусь здалось, що Ви напевно і про поезію наших геніїв-бунтарів (Шевченка, Франка, Лесі Українки) теж так само скажете (здригати повітря). Я висловлюю свою громадянську позицію. Це нікому не треба, нікому не цікаво і навіть когось ображає? Якщо на цьому сайті припустимим вважається тільки оспівування краси природи і своїх любовних перипетій, то я більше тут не з’явлюсь.
avatar
5 45tom • 23:35, 03/06/10
Вікторе, ми думаємо однаково, мені також не зовсім подобається.У мене є також свої думки на цю тему, вони може також радикальні, але треба толерантно доносити думку...без надриву і образ цілих націй і народів.
avatar
6 Did • 00:14, 04/06/10
І я про це... Розумію емоції Гната, сам гарячий і нетерплячий, маю також подібні доробки, але, просто переконаний у цьому, їм тут не місце. yes
avatar
11 gnat • 01:47, 04/06/10
Отака "толерантність" таких, як ви доведе країну до розвалу, а націю до вимирання. Я не ображаю СВІЙ народ, а закликаю прокинутись і діяти, інакше хаос і крах. Невже це погано на Вашу думку. Я бачу треба припиняти цю дурну дискусію. Щось мені тут стало зовсім некомфортно. Прощавайте. Спіть далі.
avatar
12 Did • 08:58, 04/06/10
Мов ведмідь у барлозі, -
Не ховаюсь від вас.
Моє серце в тривозі
За мій край повсякчас.
Я люблю рідну землю,
Наших добрих людей.
Пам'ятаю померлих
Із усіх областей.
Від Карпат аж до Криму
Славних предків сліди, -
Непорушні та зримі
Рук невтомних плоди.
У містах і у селах
Повсякдень і без слів,
Наче борошно меле
Нас життя в плині днів.
Ось така уже доля
На землі для всіх нас, -
Жити в радостях, болях
І чекати свій час...
Українців ділити
Вже когось понесло.
Мов живуть грошовиті
Тільки бідним назло.
Відібрать! Поділити!
Попалити дотла
Все нечесно нажите
Від хатин до стебла...
Не хочу продовжувати, Гнате, не хочу щоб ви знову ділили, як ваші глибокоідейні попередники в двадцятих роках минулого століття, бо жити на чужому вистачає ненадовго, років на сімдесят...
Я також дуже не люблю багатих. У мене гостре чуття соціальної справеливості.
Я також дуже не люблю нинішнє керівництво країни, не розділяю їхніх поглядів на шлях, яким вони збираються вести Україну в майбутнє...
Продовжувати можна багато і довго, але навіщо?
Я ще не забув, як минула влада садила без ніяких доказів "бандитів" у тюрми, а потім звільняла їх. Пам'ятаю, скільки професіоналів було звільнено з роботи, щоб потім на їхні місця поставити близьких до себе, але дуже бездарних людей...
Продовжувати можна і тут безкінечно довго і нудно, не буду.
Хлопці, було у нас п'ять років НАШОЇ влади. Чому ми не використали свій шанс, а зробили все можливе, а часом і більше, щоб люди відвернулися від нас?..
Давайте, Гнате, почекаємо наступних виборів, не будемо втрачати надію, що такі відбудуться, і тоді дамо належну оцінку нашій владі.
Іншого шляху просто немає, як тільки через вибори привести гідних того людей до влади.
Ось така моя позиція у цьому питанні, а ображати наших людей тільки через їх національну приналежність, пробачте мене за це, я вам справді не дозволю.
З повагою до вас Did.
avatar
13 allagrabinska • 10:45, 04/06/10
Вікторе, я з вами згода повністю! Ваша відповідь-вірш болісний і правдивий!!! Не можу погодитися з Гнатом, хоча він мені і симпатичний,НЕНАВИСТЬ завжди приводила до руйнування ДЕРЖАВ!!! "ГОРЛОПАНСТВО" доводило до краху!!!Ми всі створені Богом! Не важливо хто якого "кольору", головне, що трудяться і люблять землю на якій живуть!!! Не можна ображати! Тим більше на сайті!!!
avatar
14 gnat • 11:17, 04/06/10
Шановний, пане Вікторе, при всій моїй повазі до вашого таланту (а ви дійсно талановита людина) категорично не сприймаю ні вашу громадянську позицію, ні критику щодо мене. Не тому, що не сприймаю критику, як таку, а тому що не бачу тієї самої конструктивної критики. Бачу тільки заангажованість і зашоренісь (причому агресивні). Так званих "ваших" людей тільки через їх національну приналежність я не ображаю. Прочитайте ще раз вірш. Я пишу "ПАНУЮТЬ скрізь жиди і москалі". Ну невже це неправда? Подивіться на національний склад верховної ради та уряду. То хто тут панує? І багато ви знаєте олігархів-етнічних українців. То ще раз питаю, хто тут панує? І що вони "будують" і для кого? Добудувались до ручки вже. І "наших" при владі ще й не було за 20 років, тільки їхні (включаючи і помаранчевих). І я ще маю їх не ображати? Чи вам слова "жиди і москалі" не сподобались? Та наш народ споконвіку так називав представників цих націй, і ніколи вони не ображались, от тільки з приходом до влади комуняк ці слова чомусь раптом стали "образливими". Я продовжую говорити так, як говорили мої предки, і мені глибоко до сраки чи ображає це якогось непроханого зайду, чи ні. Чи може ви ще й Шевченка, Франка, Руданського забороните, вони теж жидів називали жидами, а москалів москалями. Як ви всі на цьому сайті(за рідким виключенням нормальних людей) мене уже дістали зі своїми "толерантностями", "образами" і "повагами". Мене дивує і бісить ваша причесаність, рафінованість і чистоплюйство. То "великого митця Данилка" образив, то "геніальних поетів з НСПУ" не так назвав, то бандитів і байстрюків назвав своїми іменами і цим виявляється теж когось образив. Та пішли ви всі на хрін в такому випадку. Жуйте шмарклі, вірте у так звані вибори і здихайте, як худоба, бо туди вас (дурне і боягузливе стадо) і ведуть. А ви не просто тупо мовчите, а й ще гнобите тих, хто про це не боїться сказати. Не таких людей я думав на цьому сайті зустріти. Немає воїнів - одні чистоплюї, немає поетів - одні словоблуди. Не хочу стримуватись, не хочу вибачатись і не хочу бути серед вас. Словоблудіть і далі, а я тут більше не з’явлюсь. По великому рахунку (за рідким виключенням) нема тут для кого писати і з ким говорити. Адьйос.
avatar
15 Did • 12:30, 04/06/10
Здорового глузду вам, творчої наснаги і легкої дороги в такому випадку побажаю!.. Хай вам щастить у ваших добрих намаганнях!
avatar
16 Medbrat • 14:28, 04/06/10
Ну знаєте пане Гнате,чомусь мені здається що у Вас занадто багато неповаги та злості.(Не знаю, можливо життя довело).Але ось так лити бруд на простих українців,які не розділяють вашу точку зору-це занадто.
Хіба критичне ставлення до того чи іншого твору дає вам право ,так писати :"Не таких людей я думав на цьому сайті зустріти"...
А яких тоді??? Всі люди різні і мають право на свою
думку,а тим паче у нашій (на жаль такій різній Украні).
Ви вважаєте себе воїном і поетом?До прочитання цього комента-я також такого бачив.А зараз,вибачте ви один із тих крикливих радикалів,який не розуміє до кого потрібно кричати ignore
avatar
17 natalya-gurkina • 18:46, 04/06/10
- до репутації за порушення правил (ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ):

4.1. Нецензурний потік емоцій (те, що ріже слух і зачіпає тонкі фібри душі - буде видалено);
4.2. Твори які (на думку адміна) можуть розпалювати міжрелігійні чи міжетнічні суперечки теж до публікації не допускаються.
***
6. Поважайте себе і інших, вмійте прислухатися до думки опонентів.
___________________________
1. коли автор реєструється на сайті він приймає ті правила, які встановлені. зазвичай, всі сайти і конференції мають схожі правила і якщо існують відмінності то невеликі.
2. є ще чинне законодавство, яке теж розповсюджується на мережу інтернет. і за його порушення (недотримання) власник сайту може нести відповідальність.
3. власник сайту, на свій розсуд, має повне право ввести модерацію на публікацію творів (повну чи часткову) і відмовити зареєстрованому користувачеві у публікації того чи іншого твору.
_______________
Від себе, як користувача:
Коли автор оприлюднює свій твір в місці де люди мають змогу залишати коментарі, то він не вступає з читачами у суперечки тому що кожний має свою, власну думку. Публікація це змога почути і побачити реакцію на те, що створене.
Для висвітлення і відстоювання своїх політичних і громадських позицій є інші місця. Це поетичний сайт і тут є своя атмосфера.

avatar
18 Sofi • 07:19, 05/06/10
Гнате, є форуми, на яких вам будуть аплодувати....
є читачі, які будуть в захваті від Вашого вірша...
Але прошу від себе особисто, не розміщувати подібне тут!
У моїх жилах є єврейські крові, польські.... у мого сина - чеченські, татарські, циганські і російські..... натомість дуже рідко Ви зустрінете настільки свідомих українців!
avatar
19 COCODE • 17:00, 05/06/10
А що таке " конструктивна критика"? Мені подобається твоя поезія-------Та геть не подобається як ти ставишся до людей навколо себе- Якось дивно чути що ми свійські тварини tongue І чого дежто так агресивно до замічання ставиться?------- smile
Буква одна не пишеться і крапка не ставиться confu9 Це у мене в компі зараз---------що його розбити чи що?
avatar
20 Забужанин • 15:18, 26/10/10
Вірш доволі точно описує нинішній лад в Україні........якщо й справді влада не схаменеться ,а люди не порозумнішають...то може бути війна....А за Вірш спасибі.....гарно написано...!
avatar
21 kiv-als • 14:23, 04/05/11
Вірш ,вірніше крик душі, пронизує аж до кісток. hands :hands: hands :hands: hands Мій тато репресований ,все його дитинство і юність пройшли на сибірах. А вивезли його 10-літнього пацана і всю родину за те,що його брат був воїном УПА, а сестра -звязковою.Всю дорогу їх везли як худобу в товарному вагоні.Давали їсти кильку і не давали води,тоді мій тато і маленькі діти, зранку злизували іній з металевих болтів ,щоб якось зменшити спрагу.Це тільки маленький епізод. З першого класу я і моя сестра завжди були під грифом "неблагонадійні" і нам ,щоб одержати оцінку 5 потрібно було б відповідати хоча б на 2 бала вище. І знову -це маленький епізод .На Помаранчову революцію поїхав в перший день і був два тижні ,і також вірив ,що будуть зміни.Але .але.Згідний на 100% ,що не буде ладу на Україні доки при владі жиди і москалі (НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ПУТАТИ З ПРОСТИМИ РОСІЯНАМИ ЧИ ЄВРЕЯМИ - самі жителі Ленінграду і Ленінградської області називають москвичів при владі -москалями ). Знаю ,що ніякі вибори ніколи нічого не дадуть тому, ми маємо вибори без вибору,ніхто ніколи не буде звертати уваги на наші побажання самого елементарного: зарплати, пенсії, продукти, комунальні послуги , не говорячи вже про щось більше ,тому, що при владі зараз немає патріотично-свідомої еліти.Знаю на 100% відсотків ,що ніхто ніколи нічого так просто не віддасть, а як казав мені один старенький дідусь ,що своє треба виривати з горла .Але найбільше мене болить серце за те,що ми всі це добре розуміємо ,але ще напевне, за привичкою ,боїмося сказати це в голос.
avatar
0
22 Лілія • 10:54, 17/04/15
Цікава була б теперішня думка незадоволених коментаторів на цю тему. Особливо, відносно москалів.  Надіюсь тепер прокинулися,  можливо, і ні. Автору браво! hlophlops


Додати коментар:

Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
avatar

загрузка...

ОСТАННІ 10 КОМЕНТАРІВ до ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ

(50 коментарів Ви можете переглянути на сторінці "НАШ ТОП ++")


             Украина онлайн


Форма входуу
Логін:
Пароль:
Інформації:     
Випадкове ВІДЕО з сайту:
Новая Волна 2014 - Джамала и Вячеслав Ры...
00:04:06

ПОНОВЛЕНІ ТЕМИ ФОРУМУ:

ОНЛАЙН - РОЗМОВНИК    
    (міні-чат)

    АВТОР-АДМІН САЙТУ:
    Сайт: uid.me/vagonta
    Twitter, Тел.: 068-083-95-79
    E-mail: vagonta@gmail.com, virchi@yandex.ru

загрузка...

НАЙПОШИРЕНІШІ
КЛЮЧОВІ СЛОВА
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz