Щиро раджу усім знайти час та можливість і подивитися цей розкішний фільм! Головною ідеєю цієї, дуже вдалої в усіх відношеннях кінострічки, є те, що українці в їхній боротьбі за свою волю - НЕЗЛАМНІ! Оскільки зараз йде кривава війна з історичним ворогом України - Московією, такий фільм, як "Довбуш" є вкрай актуальним та корисним. Особливо для молоді, бо тих, хто сформований за московської комуни, вже ніякими блокбастерами не виправити.
Пан Трамп отримав гучну перемогу над пані Харріс. Що ж тепер далі?
Половина Америки реально чекає на диво, котре пообіцяв цим йолопам їхній "дуче". Інша половина причаїлася в очікуванні нових вибриків від цього професійного афериста. Зермак заметушився, в бажанні якось втертися в приймальню всесвітньо відомого любителя повій та ескорт-гьорлз. Європа нервує і готується до кінця світу. Путін потирає липкі лапки: "Тепер він має нам усе відпрацювати!" Товариш Сі саркастично позирає з поза Великої Китайської Стіни. А я вирішив повангувати.
До президентських виборів у США зараз, ЯК НІКОЛИ РАНІШЕ, прикута увага тотально всього світу. Від того, хто прийде в Білий дім у лютому 2025 року залежать долі мільярдів землян. Чому ж саме ці вибори носять настільки неймовірно ДОЛЕНОСНИЙ характер?
Відповідь проста: за Камалою Гарріс і Дональдом Трампом маячать зовсім різні за їхніми цілями та завданнями сили. Віце-президентка США Камала Гарріс – обличчя нинішньої Демократичної партії – НЕ біле обличчя. Колишній президент США Дональд Трамп – обличчя сьогоднішньої Республіканської партії – абсолютно біле обличчя. Саме так і не інакше! У США сьогодні, якщо завгодно, питання стоїть гранично гостро та просто: СТАРА Америка чи НОВА Америка! Стара Америка - це те, про що люто волають усі трампісти: 'Зробимо Америку великою ЗНОВУ!'
Вірш "Блакитне та жовте" я написав у такому далекому тепер, ще радянському, квітні 1990-го року. Тоді я тільки-но вступив до Народного Руху України і був призначений на зборах нашого осередку відповідальним за пропаганду та агітацію.
В той час носити значка у формі українського прапора та вітатися виголосом "Слава Україні!" було певною мірою небезпечно - земляки, вщерт забамбулені московською пропагандою, реагували на таке вельми негативно. Зараз це смішно, але головною ідеєю мого давнього вірша є те, що синьо-жовте знамено - не "прапор фашистських прислужників", як всюди казали тоді комуністи, а історичний символ України та всього українського. Так воно було, панове, і про це потрібно пам'ятати! Шлях до Вільної України був (і є!) вкрай тернистим і завдання всіх творчих люде
... Читати далі
30 липня 2024-го року відомому українському поету-шістдесятнику Миколі Холодному виповнилося 85-ть років. Ми не можемо поздоровити Миколу Костьовича з ювілеєм безпосередньо, бо він, за нез'ясованих обставин, помер у лютому 2006-го року в Острі, що на Чернігівщині.
Я особисто знав Холодного, котрий добряче доклався, аби вивести мене з літературної невідомості до широкого українського загалу. Ця поетична присвята метру української поезії, лише невеличкий прояв моєї вдячності поету, скаліченому комуністичним режимом СРСР!
Союзники України стурбовані владою головного помічника Зеленського
Оновлено
02 серпня 2024, 16:30
Коли світові лідери зібралися в Швейцарії в червні, щоб обговорити війну в Україні, ситуація запропонувала їм поглянути на ігри влади, які відбуваються за лаштунками в Києві, де пан Володимир Зеленський прагне зберегти його підтримку.
Коли президенти та прем’єр-міністри збиралися для сімейного фото для книги з картинками «Альпійська обстановка», високий український чиновник у зеленій уніформі стояв у центрі групи, ледь на відстані витягнутої руки від свого боса.
Кожен, хто мав справу з українським президентом, швидше за все, впізнає пана Андрія Єрмака, главу адміністрації, який постійно поруч з ним. Його невідповідна позиція – перед віце-президентом США Камалою Харріс, між
... Читати далі