Шановні пані та панове, доброго дня. Це опитування проводиться вперше!
Будь ласка, долучайтеся до обговорення. Визначаємо разом кращих авторів альманаху сучасної літератури "СКІФІЯ" року 2015 За відгуками (міркуваннями) читачів буде названо кращого автора року (із врученням диплому) міжнародного видавництва "Склянка Часу*Zeitglas" у наведених номінаціях. /проза, поезії, / Будь ласка, пишіть у розділ КОММЕНТАРИИ на сайт: http://zeitglas.io.ua/s2430950/
Визначаємо разом кращих авторів опублікованих на сторінках міжнародного літературно-мистецького журналу "Склянка Часу*Zeitglas" року 2015
у прозі, поезії, есе.
За відгуками (міркуваннями) читачів буде названо кращого автора року (із врученням диплому) міжнародного літературно-мистецького журналу "Склянка Часу*Zeitglas" у наведених номінаціях. /проза, поезії, есе/ Будь ласка, пишіть у розділ КОММЕНТАРИИ.
Докладно на сайті:
http://zeitglas.io.ua/s2430766/
Вийшов друком черговий №78 міжнародного літературно-мистецького журналу "Склянка Часу*Zeitglas".
Попри публікації художніх творів сучасних українських та закордонних авторів, у критичній статті В.Єременка розглядаються між іншим твори таких авторів як: Оксана Стомина, Ганна Ручай, Вячеслав Пасенюк,
Александр Товберг, Валерия Влащик, Анастасия Сычева, Любов Матузок, Николай Проценко,
Володимир Комісарук, Ярослав Мовчан, Олександр Вітолін, Артем Кальніченко, Владислав Криворучко т.і.)
Більш розлога інформація про це число (його автори та їх твори) - на
Відбувся V-й міжнародний поетичний конкурс "Чатує в століттях Чернеча Гора"
Він проводився міжнародним літературно-мистецьким журналом «Склянка Часу*Zeitglas». Це літературне змагання поетів відбувалося відповідно темі ліричного віршу «Хто жив із книгою, той двічі жив».
У визначений термін (із 5 січня по 31 травня 2016 року) до редакції журналу "Склянка часу*Zeitglas" надійшло загалом 1022 твори сучасних авторів з України та зарубіжжя. До конкурсного розгляду було узято 105.
Твори було оприлюднено у спец-випуску «Вісника конкурсу», на сторінках журналу "Склянка часу*Zeitglas" (№№ 77 та 78) та в альманасі «Скіфія-2015-Весна».
Переможцем конкурсу визнано поета Володимира Утки-Отки (м. Маріуполь, Донецька область.) за твір «Бібліотека».
Друге місце: Матузок Любов ( м.Ромни, Сумської область.) за вірш «Шафа книжкова – світлина з дитячих років».
Шановні пані та панове, інформуємо Вас про те, що членами журі названо переможців та лауреатів V-го міжнародного поетичниго конкурсу “Чатує в століттях Чернеча Гора”, що проводився міжнародним літературно-мистецьким журналом «Склянка Часу*Zeitglas».
ДОКЛАДНО на сайті: http://zeitglas.io.ua/s2287982/
Ще є час долучитися до активного обговорення аби визначити переможця у номінації "Найкращий твір вибраний читачами" !!! Усі коментарі будуть узяті до відома заключного рішення журі.
До уваги, першою чергою, братимуться КОМЕНТАРІ та КРИТИЧНІ НАРИСИ підписані справжніми прізвищами. Вітатимуться КРИТИЧНІ НАРИСИ про цей конкурс розміщені на інших сайтах. Посилання на них продублюється редакцією.