Не згодна з вами, пане Українцю. Іноді сучасні поети пишуть, прошу вибачення за слово, таку "хрень", що навіть філософ не зрозуміє, що хотів сказати поет. Річ не в римах і ритмі, а в ідеї, яку читач все-таки повинен зрозуміти сам, без додаткового пояснення автором вірша.
Не ображайтеся, пане Олеже, на Анумівців за їх підказки. Я впевнена, на цьому сайті "мастодонтів" від поезії немає. І всі ми, хто, як може і хоче, римуємо свої вірші. А також даємо поради один одному, як краще подати свій вірш з точки зору рими, ритму чи добору слів. Мені, наприклад, сподобалась форма вірша, цікаві образи, а щодо зауважень, то ми ж маємо увесь час удосконалювати свої творіння, чи не так?
Мудро. Тільки у другій строчці ритм збивається : "СерцЕ стає...". Можна змінити на щось типу "Стає сердечко озером без дна". Хоча, можливо, вам видніше.
Пане Борисе, прошу Вас, висловлюючи емоції, користуватися нормативною лексикою, а точніше - без мата та інших "сильних" висловів. Ми ж на літературному сайті, а не в соціальній мережі.
Не погоджуюся з думкою, що ЛГ радісно від того, що коханий "сконав в чужій війні". І не думаю, що варто радіти від того, що рідна земля стала чужою. Чомусь я не зовсім розумію радість ЛГ.