У видавництві «Склянка Часу» вийшла друком книга Михайла Нечитайла "СВОЯ ДЕКОРАЦІЯ" (Збірка прозових творів)
Проза просякнута сьогоденням із талановитим заглибленням у проблематику повсякденного життя пересічного громадянина України провінційної. При всій своїй універсальності конструкція побудови творів, що увійшли до книги, доводить читача до певного розуміння перебігу нового часу, де можна знайти будь-яку несподівану відповідь…
Більш розлого -на сайті:
https://zeitglas.io.ua/…/viyshla_drukom_kniga_mihayla_nechi…У видавництві «Склянка Часу» вийшла друком книга Михайла Нечитайла "СВОЯ ДЕКОРАЦІЯ" (Збірка прозових творів)
Проза просякнута сьогоденням із талановитим заглибленням у проблематику повсякденного життя пересічного громадянина України провінційної. При всій своїй універсальності конструкція побудови творів, що увійшли до книги, доводить читача до певного розуміння перебігу нового часу
... Читати далі
Сумна звістка прийшла до нашої редакції з Волині. Пішла з життя чудовий майстер художнього слова, авторка п`яти книг поезій Костюк Сваітлана Степанівна. Її не стало 6 січня. Світлана Костюк народилася 30 листопада 1964 року. Здобула вищу філологічну освіту( Волинський університет ім. Лесі Українки). Працювала кореспондентом районної гагети у "забрудненій" чорнобильській зоні, директором школи. Затим викладала українську мову і літературу. Учасник Міжнародного польсько-українського проекту "Школа в громаді, громада в школі"(2003-2004 р.), учасник Міжнародного конгресу "Література і мир" в Пакистані (2013 р.), Всеукраїнських поетичних фестивалів, форумів. Дипломант Міжнародного конкурсу "Зірка Полин", переможець конкурсів ім. Леся Мартовича, "Сто творів, які варто прочитати влітку", лауреат конкурсу "В століттях чатує Чернеча гора"("Склянка часу") та ін. Автор книг поезії "Спалахи душі", " Наодинці зі св
... Читати далі
Нагадуємо талановитим та дієвим поетам про те, що термін подання авторських творів до "Антології сучасної новелістики та лірики України” 2016 збігає за 9
днів.
Наразі готується 14-й випуск.
Паперовий варіант книги побачить світ у кінці березня 2017 року.
Її видання буде презентовано на найбільшому в Україні міжнародному фестивалю «Книжковий Арсенал»,
який відбудеться 17-21 травня 2017 року у м. Києві.
Докладно про умови публікацій на сайті:
http://zeitglas.io.ua/s2595247/
Конкурс гумористичного віршу “щыро безъ обенякивъ...”
(гумор, сатира, пародія, сарказм)
З нагоди 175-річчя виходу першого повного видання «Енеїди» Івана Котляревського, журналом "Склянка Часу*Zeitglas" оголошено міжнародний поетичний конкурс гумористичного віршу “щыро безъ обенякивъ..”
(правопис збережено за першоджерелом)
Це літературне змагання поетів має відбуватися відповідно темі сучасності, насиченої іронію, сарказмом, бурлеском, пародіюванням, а головне - гумором.
Докладно на сайті: http://zeitglas.io.ua/s2588705/
Запрошуємо авторів до
"Антології сучасної новелістики та лірики України” 2016
(Проза, поезії, есеї, написані виключно у 2016 році.)
Вже двадцять один рік поспіль міжнародний літературно-мистецький журнал
"Склянка Часу*Zeitglas" відкриває нові творчі імена.
А один раз на рік (із 2003) ми готуємо окреме анонсоване видання
„Антології сучасної новелістики та лірики України”
Ця книга буде вже традиційно представлена на міжнародних книжкових форумах, виставках тощо.
Наразі готується 14-й випуск.
Паперовий варіант книги побачить світ у кінці березня 2017 року.
Її видання приурочене і буде презентовано на найбільшому в Україні міжнародному фестивалю «Книжковий Арсенал», який відбудеться 17-21 травня 2017 року у м. Києві.
До книги запрошуються автори всіх регіонів України.
Умови на сайті:
http://zeitglas.io.ua/s2595247/
Бліц-інтерв`ю головного редактора міжнародного літературно-мистецького журналу СКЛЯНКА ЧАСУ*ZEITGLAS Олександра Апалькова Христині Шараповій від 10 грудня 2016 року
- Розкажіть будь ласка, звідки прийшла ідея видавати журнал одночасно трьома мовами?
- Із моїх подорожей Європою на початку 90-х років минулого століття. У Німеччині, приміром, ніхто не знав де Україна знаходиться. Призвище Шевченко у німців означало футболіста. Тоді я написав книгу про Т.Г.Шевченка і видавши у Німеччині (Julian-Verlag) книгу перекладів Кобзаря німецькою мовою, започаткував журнал СКЛЯНКА ЧАСУ*ZEITGLAS. Аби люди взнали одне одного ближче. Адже НІДЕ , крім як у художній літературі, не пізнається краще доля людини, незалежно від її материнської мови…
- Чи отримуєте Ви якесь додаткове фінансування від небайдужих читачів?
- Трапляється інколи. Світ не без добрих людей. І таким читачам честь і слава! Була б моя воля, я поставив би їм пам`ятники. Слово&la
... Читати далі
–Що робить літературно–художній журнал справді якісним? Які складники його успіху?
– Щоденна праця редактора із авторами. Неупинність і любов до своєї справи (у даному випадку – до журналу). Повага до авторів, де б вони не жили (на периферії чи у метрополіях), знані вони, чи початківці. Ні у якому разі не сподіватися на державну підтримку!!! Не шукати її! Не залучати спонсорів! (Інакше – від літератури не залишиться й духу…)
–«Склянка Часу*Zeitglas» видається українською, російською та німецькою мовами. У чому полягає складність роботи редактора з багатомовним журналом?
– Треба знати мови.Знати досконало. Жити ними. Тут допомагає щоденне читання різними мовами нових книг, сучасних текстів молодих авторів. У них мова постійно у розвитку.
–Певною тенденцією, логікою ринку є закриття–відкриття українських журналів. «Склянка Часу*Zeitglas» існує з 1995 ро
... Читати далі