Сайт української поезії -- АНУМО ЗНОВУ ВІРШУВАТЬ! -- інтерактивний додаток Сайт української поезії -- АНУМО ЗНОВУ ВІРШУВАТЬ! -- інтерактивний додаток
Tu, 24/05/22, 21:39
МЕНЮ САЙТУ
Форма входу
Логін:
Пароль:
Розділи новин
Новини та статті - культура [313]
Поезія, література, проза, музика, мистецтво
Новини та статті: суспільство, політика [758]
Не пов'язане з л-рою та поезією
Усе навколо нашого поетичного сайту [125]
Поради новим користувачам, оголошення, акції, тощо
Літературні конкурси, фестивалі, літ. премії, акції [207]
Вірую... [17]
На релігійну тематику
Постаті [18]
Про поетів, прозаїків, історичні постаті...
Зі святом! [152]
Вітаємо зі святами
Історія, етнографія [27]
Статті на історичну тематику
Куточок читача, глядача і слухача [13]
Що варто прочитати, переглянути відео, послухати...
Куточок споживача [45]
Корисні поради, рекомендації
ОНЛАЙН - РОЗМОВНИК
  (міні-чат)

  АВТОР-АДМІН САЙТУ:
  Сайт: uid.me/vagonta
  Facebook,
  Instagram,
  Viber: 0680839579
  E-mail: vagonta@gmail.com, virchi@yandex.ru

Опитування для Вас
Свій День народження ...
Всего ответов: 464
ІНФОРМАТИВНЕ
«  Травень 2022  »
НдMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

КАЛЕНДАР НОВИН


На головну сторінку » "Новини та статті - культура"

Поділіться новинами з користувачами!


« 1 2 3 4 ... 44 45 »

У Мілані відкрилася українська бібліотека завдяки асоціації "Ukraina Più – Milano" ("Україна плюс Мілан"). Відвідувачі бібліотеки можуть скористатися послугами для емігрантів. Про це повідомляє видання "Голос українською".

Читачі бібліотеки можуть скористатися послугами для емігрантів від Agenzia di Servizi per Immigrati-CAF (Агентство іммігрантських послуг) e Patronato-Biglietteria Aerea, та рядом інших послуг. Зокрема, з березня планується організація майстер класів і темат ... Читати далі

Розділ: Новини та статті - культура | Опубліковано: virchi
Дата: 01/02/22


У італійському Мілані відкрилася українська бібліотека та є книги з автографами авторів     У італійському Мілані відкрилася українська бібліотека та є книги з автографами авторів»     У італійському Мілані відкрилася українська бібліотека та є книги з автографами авторів     У італійському Мілані відкрилася українська бібліотека та є книги з автографами авторів
 

Організатори Всеукраїнського рейтингу "Книжка року-2021" оголосили шорт-листи номінантів. Оприлюднено списки в номінаціях: "Хрестоматія", "Красне письменство", "Софія", "Минувшина", "Обрії", "Дитяче свято".
 

Короткі списки складені за абеткою. Лавреатів буде названо у лютому 2022 року.

Шорт-лист номінації "Хрестоматія" – художня класика:

Розділ: Новини та статті - культура | Опубліковано: virchi
Дата: 25/01/22
 

Міжнародне журі, до складу якого увійшли представники Франції, Японії, Польщі, Венесуели та Італії, обрало переможців Болонської виставки ілюстраторів. Серед них — дві художниці з України.

Як пише suspilne.media, про це повідомляється на сайті виставки.

Всього на 55 Болонську виставку ілюстраторів подали заявки 3873 художники з 92 країн. Було обрано 318 фіналістів конкурсу. Серед переможців — представниці України Дорошенко Поліна та Іваненко Ганна.

Болонська виставка ілюстраторів проходить щорічно з 1967 року. Мета конкурсу — показати останні тренди ілюстрації за допомогою нових художників. Виставка організовується в рамках Ярмарку дитячої книжки у Болоньї (Італія). Цьогоріч захід проходитиме з 21 по 24 березня.

 
Розділ: Новини та статті - культура | Опубліковано: virchi
Дата: 24/01/22


   Дві українські художниці перемогли на конкурсі Болонської виставки ілюстраторів     Дві українські художниці перемогли на конкурсі Болонської виставки ілюстраторів»         
 


За результатами Програми поповнення бібліотечних фондів — 2021 Український інститут книги придбав 331077 книжкових видань у загальній кількості 684 назви на суму 48,361 млн грн. Ці книжки отримали 616 відібраних бібліотек, перелік яких був сформований на підставі пропозицій структурних підрозділів з питань культури обласних та Київської міської державних адміністрацій. Більша частина книжкових видань уже надійшла до бібліотек, решта — у процесі передачі з обласних бібліотек, яким видавці доставили придбані книги, та які здійснюють подальшу передачу отриман ... Читати далі

Розділ: Новини та статті - культура | Опубліковано: virchi
Дата: 24/01/22
 


23 січня — день народження Павла Тичини. До 130-річчя з дня народження письменника дослідники його контроверсійної долі, зберігачі інтелектуальної спадщини та інтерпретатори його поезії на Радіо Культура говорять про те, як читати Тичину сьогодні.

Директорка музею Павла Тичини в Києві Євгенія Слизюк

Павло Тичина постає перед сучасним читачем непересічною та складною особистістю. Інколи складається враження, що у світі було два Павла Григоровича. ... Читати далі

Розділ: Новини та статті - культура | Опубліковано: virchi
Дата: 24/01/22


                 
 


Запис прямого ефіру про видання першої збірки есе "Просто будь людиною", яку видав житель Баштанки (Миколаївщина) Петро Войцехов. Захід відбувається у рамках студії "Відверта розмова".

... Читати далі
Розділ: Новини та статті - культура | Опубліковано: virchi
Дата: 06/01/22


   Житель Баштанки розповідає про видання власної збірки есе     Житель Баштанки розповідає про видання власної збірки есе»         
 

Карела Шіктанца (1928–2021) важко розмістити однозначно на хронологічній осі змін чеської поезії ХХ століття. Він народився у 1928 році, а перші поетичні збірки виходили вже у 1950-х, остання побачила світ у 2018 році. Його тексти представлені в «Антології чеської поезії», що вийшла українською в 1964 році, і водночас його було номіновано на чеську премію Magnesia Litera за найкращу поетичну книгу у 2011 році. Мабуть, можна сказати, що він є одним із символів чеської літератури другої половини ХХ століття.
 


... Читати далі

Розділ: Новини та статті - культура | Опубліковано: virchi
Дата: 03/01/22
 

 

 
     

НОВІ ТВОРИ:

 

НОВЕ НА ФОРУМІ:

 

НОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:
Я пам'ятаю і люблю     Hosted by uCoz