1. Який, на Вашу думку, стан сучасної видавничої галузі в Україні. Видавництва впевнено крокують вперед, чи відстаюьть від прогресивних лідерів?
- Ця ситуація погіршується. Нажаль, така тенденція. Втрачає вартість українська гривня. Папір, здебільшого, у нас імпортний. Бензин, газ, електрика, транспорт… Видавати книги стає все дорожче. Більшість видавництв шукають гроші. Це означає – друкують не те, що хочуть, а те, на що дають фінанси. Молодим авторам пробитися до власної книжки все важче. Видавництва нашої держави коли й крокують вперед, то доволі мляво.
2. В чому Ви бачете основні проблеми, недоліки української видавничої справи і як, на Вашу думку, їх можна вирішити?
- Зміцнити курс гривні через розвиток виробництва.
3. Які недоліки Ви бачите в законодавстві, що гальмують процес розвитку видавничого сегменту?
- Держава не повинна взагалі втручатися у цю справу. Видавництво – це діло видавців. Вони мусять самотужки в
... Читати далі
Я получил письмо из Германии. Мне писал мой друг. Нас свела работа. Он помогал улучшить водоснабжение нашего города.
У нас протекает Днепр. А вода подается в квартиры по часам. О горячей воде все мы уже давно забыли.
Адольф Вагнер — так его звали, свалился как снег на голову. Его прислала организация пенсионеров-специалистов. Там, в недрах старого Запада есть такое. Чтоб старые люди не чувствовали ненужность своих знаний и умений.
Мы проработали с ним месяц. Среди июльской жары, бесконечных вопросов и бестолковых ответов.
Прощаясь, он спросил меня, почему мы так бестолково живем, и так много пьем.
И вот он писал спустя год. Извинялся за долгое молчание. Ссылался на занятость и поездку в Гвинею. Потом он катался на лыжах. В Альпах. И не удачно упал.
Я вспомнил все наши разговоры с ним. Адольф Вагнер стоял передо мной. Как живой. Старику восемьдесят лет. Во время войны он был десантн
... Читати далі
(Про книгу Станіслава Сеценка «Війни художників», Черкаси, 2014.)
Вже незвичне поєднання двох могутніх символів минулого століття на цупкій палітурці привертає увагу. Браво творцю обкладинки! Адже, наче якимось магнітом тягне взяти до рук цю книгу… Що в ній?
Мені пощастило читати перші глави її ще за багато років до її виходу. Адже вони друкувалися на сторінках журналу «Склянка Часу`Zeitglas».
Автор українського бестселера 2000 року «Чорна акула в червоній воді» Станіслав Стеценко вже не раз доводив свою виняткову спроможність – дивувати світ читача не лише карколомними сюжетами, як то було у його романі « Вампір», а й ланцюговою реакцією захвату усієї уваги від розвитку своїх сюжетів.
Взагалі, твори Стеценка, на вигідну відміну від інших його спілчанських колег, так і просяться до кіно втілення. Напружені трилери, майже блок-бастери. Якшо у перших своїх творах письменник здебільшого обмежувався суто пригодницькою лінією вжиткової бел
... Читати далі
Щиро вітаємо учасників форуму АЗВ із міжнародним днем солідарності трудящих! З цим святом, яке святкується нині, пов`язано працю всіх письменників, поетів, майтстрів пензля - творців доброго і прекрасного. Адже дотримуватися звичаю - шанувати злагоду, сободу і мир - ось приоритети високого мистецтва. Хай Вам щастить, таланить та здоровиться.
Приєднуйтесь до наших творчих проектів та заходів! Більш розлого на сайті: http://zeitglas.io.ua/story
З повагою, редакція міжнародного лятературно-мистецького журналу "Склянка Часу*Zeitglas".
Редакция міжнародного видавництва та журналу «Склянка Часу*Zeitglas» поздоровляє Вас із святом ПАСХИ!
Бажаємо Вам гармонійної рівноваги души та злагоди! Хай не покине Вас свята трійця із ВІРОЮ, НАДІЄЮ та ЛБОВ*Ю!
Христос - як світло у нашому світі, як любов понад усе. Хай Вам щастить, здоровиться і добре живеться між друзями і приятелями. Не забувайте нашу спільну СКЛЯНКУ. Беріть участь в обговореннях наших видань та дискусійних рубриках сайту.
Творіть, розвивайте себе та радійте життю. ХРИСТОС ВЕСКРЕС!
До ПАСХАЛЬНИХ СВЯТ журнал & видавництво „Склянка Часу*Zeitglas“ пропонує акцію продажу книг із значною знижкою "Придбай та подаруй друзям сучасну книгу"
Замовлення буде надіслано посилкою
Вибір за Вами на сторінці: http://zeitglas.io.ua/s217052/akciya_vidavnictva_sklyanka_chasuzeitglas_do_pashi
Чекаємо на Вашу думку з цьго привод
... Читати далі
Багато авторів вважають, що публікуватися на сайтах це круто. Проте, така думка – безперспективна.
Бо, той або інший сайт може бути закритий (знищений) у будь-який момент. Безповоротно. І ніщо його не відновить.
Сайти – породження масової комунікації. А ці останні – дітище спецслужб. Саме там відстежується думка і прагнення гомо-сапиєнсів, що пишуть... Отже – мислячих осіб тієї чи іншої країни. Керувати масами можна тільки тоді, коли для цього є вже достиглі передумови. А ці, останні – відстежуються тільки через творіння «мислячого тоснику» – вигадників: письменників, а краще всього – поетів. Тому, що поети реагують блискавично на те, що відбувається навколо них. Саме – в соціумі. Бідні, жебраки, сироти, скривджені, збиткові, загнані, розбомблені, пригнічені, раби… – якраз ті, кого будь-яка держава оббирає в першу голову. Державні чинуші – нині – це лиходії. Людожери вищої марки, як говорят
... Читати далі