Шановні автори і читачі! Скоро перше квітня- День сміху. І я хочу трохи вас розвеселити. в цей не веселий для українців час. До вашої уваги коломийка з гумором про москалів. Але пам"ятайте, що москалі - це не росіяни, це- діагноз. Розумних росіян я поважаю, так як я поважаю всі нації світу.
Щиро дякую, що приділили хвилинку уваги! Заходьте до мого поетичного струмочка на мою авторську сторінку, буду пригощати гумором і патріотичними творами.
З повагою, Алла Баранкевич!
Пісня: Москалі- це вже діагноз і не виліковується.
( гумористична коломийка)
Приїхали вже на Донбас з Росії бандити,
Щоб українців наших всіх стріляти і бити.
Вже москальських оцих гнидів багато розвелося,
Треба знищити їх всіх, й ніяк не зберемося.
... Читати далі
27 березня члени літературно-мистецького клубу «Роксолана», що працює в центральній районній бібліотеці зібралися на чергове засідання. Ця зустріч була присвячена 85-річчю від Дня народження Ліни Василівни Костенко - геніальної української поетеси, видатного майстра слова, лауреата Державної премії ім. Тараса Шевченка.... Читати далі
Поезії Кобазаря "написали" смайликами у Шевченківські дні.
Вірші українського поета Тараса Шевченка передали емодзі.
Загалом на мову смайликів переклали сім поезій генія.
Мужні чоловіки стали для художника символом самопожертви.
Українських художник Святослав Пащук, відомий як автор постерів у стилі пін-ап, намалював глибоко символічну картину, на якій зображені Ісус Христос та захисники Донецького аеропорту - "кіборги". На створення картини, яка більше схожа на ікону, його надихнуло емоційне інтерв'ю фотографа "кіборгів" Сергія Лойка на 1+1.
На малюнку чимало символів: і серце Ісуса, і елементи козацьких штандартів тощо. "Вони - живі люди, які взяли до рук зброю і до останнього чинили спротив ворогу, відбиваючи атаку за атакою. Це вже потім про них напишуть "вони встояли там, де не вистояв бетон", - зауважив автор. "Вони показали нам, що якщо чудеса і бувають, то їхнім першоджерелом є людський вчинок. Просто не треба боятись брати відповідальність на себе, а не покладати надії на чудо. Не треба боятись - хіба не ці слова так
... Читати далі
Не стало Марка Богославського. 1 березня 2015 року, на 91 році пішов з життя чудовий поет, мистецтвознавець, письменник, педагог Марк Іванович Богославський.
Марк Богославський народився 6 жовтня 1924 року в місті Харкові. У 1941 році, зважаючи на наближення лінії фронту до Харкова, підлітком евакуйований до Омська. Працював слюсарем на оборонному заводі. У 1942 році пішов добровольцем в армію. Навчався на прискорених курсах молодших командирів. При оформленні на курсах до документів був помилково внесений пізніший рік народження. Воював в піхоті, був двічі поранений.
Після війни повернувся в рідне місто і в 1946 році поступив на філологічний факультет Харківського державного університету. Увійшов до кружка молодих харківських літераторів, одним з членів якого був Борис Чичибабін.
Після закінчення університету в 1952 році по розподілу направлений працювати вчителем російської мови і літератури в сільську школу в Архангельській област
... Читати далі