Сайт української поезії -- АНУМО ЗНОВУ ВІРШУВАТЬ! -- інтерактивний додаток Сайт української поезії -- АНУМО ЗНОВУ ВІРШУВАТЬ! -- інтерактивний додаток
Tu, 24/05/22, 20:35
МЕНЮ САЙТУ
Форма входу
Логін:
Пароль:
Розділи новин
Новини та статті - культура [313]
Поезія, література, проза, музика, мистецтво
Новини та статті: суспільство, політика [758]
Не пов'язане з л-рою та поезією
Усе навколо нашого поетичного сайту [125]
Поради новим користувачам, оголошення, акції, тощо
Літературні конкурси, фестивалі, літ. премії, акції [207]
Вірую... [17]
На релігійну тематику
Постаті [18]
Про поетів, прозаїків, історичні постаті...
Зі святом! [152]
Вітаємо зі святами
Історія, етнографія [27]
Статті на історичну тематику
Куточок читача, глядача і слухача [13]
Що варто прочитати, переглянути відео, послухати...
Куточок споживача [45]
Корисні поради, рекомендації
ОНЛАЙН - РОЗМОВНИК
  (міні-чат)

  АВТОР-АДМІН САЙТУ:
  Сайт: uid.me/vagonta
  Facebook,
  Instagram,
  Viber: 0680839579
  E-mail: vagonta@gmail.com, virchi@yandex.ru

Опитування для Вас
Чи повинно бути державне замовлення на друк поетичної літератури?
Всего ответов: 349
ІНФОРМАТИВНЕ
«  Травень 2022  »
НдMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

КАЛЕНДАР НОВИН


На головну сторінку » "Новини та статті - культура"

Поділіться новинами з користувачами!


« 1 2 ... 26 27 28 29 30 ... 44 45 »
19 жовтня 2013 року о 14:00 біля приміщення камерної сцени імені Сергія Данченка Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка відбудеться урочисте відкриття бронзового монумента видатному майстру режисури, народному артисту України, лауреату Національної премії України імені Тараса Шевченка, професору Сергію Володимировичу Данченку.

Пам’ятник створено авторським колективом у складі відомих скульпторів Володимира та Олексія Чепеликів за фінансової підтримки мецената Юрія Коптєва. Скульптура відлита на Київському творчо-виробничому комбінаті «Художник» Національної спілки художників України.

Ініціатором створення пам’ятника став генеральний директор Національного театру імені Івана Франка, народний артист України Михайло Захаревич. Скульптура Сергія Данченка буде розташована біля входу на камерну сцену, якій присвоєно його ім’я
... Читати далі
Розділ: Новини та статті - культура | Опубліковано: virchi
Дата: 16/10/13


   У Києві відкриють пам’ятник Сергієві Данченку     У Києві відкриють пам’ятник Сергієві Данченку»         
 

Есей ІДЕАЛ ДІЦЕНТРИ

ПІЗНАВАТИ ЖІНОК — це як відкривати незвідані планети, з їхніми різними захоплюючими плоть і дух еротичними формами, грати на них, як на музичних інструментах, входити в цей світ задоволень, зливатись з ним.
Та не вдовільнять мене мандри квітучими полями людських доль і збирання гербарію з розбитих жіночих сердець. Бо мій світ — не обмежити стеблами багатосерцевого цвіту Діцентри, якій, як і мені, потрібен простір, щоб розмістити свої почуття. Мені потрібне зоряне небо, його галак¬тики. Я розселив би по них свою душу і втілив би в безлічі чарівних світів, мені потрібен цей Всесвіт... А тут, на Землі, я майструю до нього сходи в душі із віршів. І в цьому земному прообразі раю я знайшов ту кохану, яку не покину, бо без неї втрачу забагато себе. Певно, з-за таких, як вона, сотворив Бог космопростори, щоб будували ми в них свої безпечні орбіти для кришталево чистих планет кохань в галактиках своїх почуттів раю прийдешнього...
Посміюсь із дріб’я ... Читати далі
Розділ: Новини та статті - культура | Опубліковано: mykola_istyn
Дата: 02/07/13 | Коментарі (1)
 

 
1-2 червня в м. Івано-Франківську відбулася творча зустріч з нагоди першої річниці від заснування Міжрегіонального поетичного клубу «Об’єднані словом». На цей раз слово об’єднало поетів та письменників з Київщини, Полтавщини, Черкащини, Тернопільщини, Львівщини та Івано-Франківщини. Розпочалося дійство презентацією самого поетичного клубу в культурно-мистецькому центрі «Є», а продовженням традиційно стала поетична вітальня у світлиці обласного часопису «Галичина». Впродовж зустрічі на адресу "Об'єднаних слово ... Читати далі
Розділ: Новини та статті - культура | Опубліковано: oduvan4ik
Дата: 05/06/13 | Коментарі (12)
 

  На форумі минулого року у розділі "Поезія - це завжди неповторність" створено категорію "Вірші за тематикою". На сьогодні є 30 тем, які охоплюють різні направлення поетичного слова.
    У категорії публікуються вірші, які створені поетами, які не зареєстровані на сайті. Тобто вірші, які подобаються нашим користувачам (у тому числі й адміну). Запрошую Вас, друзі, до відвідати цю категорію, обрати улюблені теми а також по можливості розмістити там твори улюблених поетів, як класиків, так і сучасників.
  Дана категорія є найбільш відвідуваною форуму. Пошуковики ("Яндекс", "Гугл" та ін.) добре проіндексували її, тому щодня кількість відвідувачів збільшується.
   Давно визначилась п'ятірка лідерів тем
... Читати далі
Розділ: Новини та статті - культура | Опубліковано: virchi
Дата: 16/05/13
 

Нещодавно вийшла у світ збірка - Альманах «Джерело натхнення» ... Читати далі
Розділ: Новини та статті - культура | Опубліковано: Myrka
Дата: 15/05/13 | Коментарі (2)
 

У Жовківському Народному домі відбудуться літературно-мистецький вечір "Поезія - ти стежка мого слова", присвячена Міжнародному Дню поезії, та з нагоди 199-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка.
Літературний вечір організований Жовківською районною благодійною організацією творчих та активних жовківчан "Розточани" , відділом культури і туризму та центральною бібліотечною системою.

Захід відкрила Президент БО "Розточани" Галина Фесюк. А її вірш "Поезія - ти стежка мого слова" прочитала учениця Жовківської ЗОШ №2 Валентина Туревич. Опісля Галина Петрівна продемонструвала відеослайди про роботу БО "Розточани" та про організацію літературних вечорів на Жовківщині, участь членів організації у творчих заходах в багатьох областях України та за кордоном.

Відтак запросила на ... Читати далі

Розділ: Новини та статті - культура | Опубліковано: galina-fesyuk
Дата: 19/04/13 | Коментарі (2)
 

 

 
     

НОВІ ТВОРИ:

 

НОВЕ НА ФОРУМІ:

 

НОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:
Я пам'ятаю і люблю     Hosted by uCoz