Сайт української поезії -- АНУМО ЗНОВУ ВІРШУВАТЬ! -- інтерактивний додаток Сайт української поезії -- АНУМО ЗНОВУ ВІРШУВАТЬ! -- інтерактивний додаток
Вт, 17.02.2026, 02:38
МЕНЮ САЙТУ
Форма входу
Розділи новин
Новини та статті - культура [354]
Поезія, література, проза, музика, мистецтво
Новини та статті: суспільство, політика [817]
Не пов'язане з л-рою та поезією
Усе навколо нашого поетичного сайту [128]
Поради новим користувачам, оголошення, акції, тощо
Літературні конкурси, фестивалі, літ. премії, акції [221]
Вірую... [17]
На релігійну тематику
Постаті [28]
Про поетів, прозаїків, історичні постаті...
Зі святом! [155]
Вітаємо зі святами
Історія, етнографія [29]
Статті на історичну тематику
Куточок читача, глядача і слухача [42]
Що варто прочитати, переглянути відео, послухати...
Куточок споживача [130]
Корисні поради, рекомендації
ОНЛАЙН - РОЗМОВНИК
    (міні-чат)

    АВТОР-АДМІН САЙТУ: Facebook,
    Instagram,
    Viber: 0680839579
    E-mail: vagonta@gmail.com

Опитування для Вас
Чи є у Вашому н.п. поетична спілка, клуб?
Всего ответов: 342
ІНФОРМАТИВНЕ
«  Лютий 2026  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728

КАЛЕНДАР НОВИН


На головну сторінку » "Матеріяли користувача [virchi (699)]"

Поділіться новинами з користувачами!


« 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 99 100 »

У місті Дубно на Рівненщині російську літературу збирають на макулатуру, а на вторговані гроші планують закупити необхідні речі для Збройних сил України. Крім книг, волонтери приймають ПЕТ-пляшки, скло та папір.

Дубенчанин Віктор Сафоник привіз книги у волонтерський центр.

"Не хочу чути руського слова. Навіть Єсєніна і Пушкіна", — заявляє чоловік. ... Читати далі

Розділ: Новини та статті - культура | Опубліковано: virchi
Дата: 24.07.2022


   На макулатуру - російські книжки, зароблені гроші - на ЗСУ     На макулатуру - російські книжки, зароблені гроші - на ЗСУ»         
 

Цікавим з погляду сублімації слід вважати блазон (та контрблазон), в якому опоетизовані частини людського, переважно жіночого, тіла: очі, губи, волосся, шия, груди, руки тощо.


... Читати далі

Розділ: Куточок читача, глядача і слухача | Опубліковано: virchi
Дата: 23.07.2022
 

Україна не має жодного лауреата Нобелівської премії – таке твердження часто можна почути. За роки існування найпрестижнішої міжнародної премії були удостоєні сотні осіб та десятки організацій. Найбільше серед них представників США, Великої Британії, Німеччини, Франції, Швеції і Японії. Є громадяни Бангладеш, Гани, Ємену, Ісландії, Коста-Рики, Ліберії, М’янми, Сент-Люсії, Східного Тимору. Проте немає жодного українця за паспортом.  ... Читати далі

Розділ: Новини та статті: суспільство, політика | Опубліковано: virchi
Дата: 17.07.2022 | Коментарі (1)


   Нобелівські лауреати з України     Нобелівські лауреати з України»     Нобелівські лауреати з України    
 

Журналісти та оператори грузинської телекомпанії «Руставі 2» упродовж трьох місяців працювали в найгарячіших точках в Україні. Вони хронологічно висвітлювали в новинах події війни і збирали матеріали для документального фільму, який згодом отримав назву «Перші 100 днів війни в Україні». ... Читати далі

Розділ: Новини та статті - культура | Опубліковано: virchi
Дата: 17.07.2022


   У Грузії відбувся показ документального фільму «Перші 100 днів війни в Україні»     У Грузії відбувся показ документального фільму «Перші 100 днів війни в Україні»»         
 

Знайти пам’ятник Леніну в Україні у 2022 році – завдання майже неможливе. Їх почали активно зносити на знак європейського вибору і відриву від радянського (та російського) минулого після Євромайдану. Відтак почалася поступова та обережна дерусифікація, зосереджена переважно на забороні в’їзду певних російських акторів чи співаків в Україну і блокуванні російських соцмереж та сайтів.

З початком повномасштабного вторгнення Росії темпи пришвидшилися: ... Читати далі

Розділ: Новини та статті - культура | Опубліковано: virchi
Дата: 17.07.2022 | Коментарі (1)


   «Відійти від літератури вбивць»: як російських письменників викинули зі шкільної програми     «Відійти від літератури вбивць»: як російських письменників викинули зі шкільної програми»         
 

З бібліотек Прилук почали вилучати російську літературу. Не всю, а лише тих авторів, які у своїх творах пропагують російську ідеологію або ж відкрито підтримали військову агресію проти України. Як проходить процес дерусифікації книгозбірень та як до цього ставляться читачі — далі.  ... Читати далі

Розділ: Новини та статті - культура | Опубліковано: virchi
Дата: 17.07.2022 | Коментарі (1)


   Дерусифікація бібліотек: у Прилуках з книгозбірень вилучають російську літературу     Дерусифікація бібліотек: у Прилуках з книгозбірень вилучають російську літературу»     Дерусифікація бібліотек: у Прилуках з книгозбірень вилучають російську літературу    
 


Черкащанка Анастасія Мікрюкова за фахом лікарка. Найчастіше до книгарні приходить по наукові або художні видання: по казки для доні, а для себе – медичну літературу.

"Іноді купуємо тут прикольне видання у вигляді коміксів про науки. Для дітей дуже цікаво, в ігровій формі подаються речі, які здаються дуже складними", ... Читати далі
Розділ: Новини та статті - культура | Опубліковано: virchi
Дата: 17.07.2022
 

 

 
     

НОВІ ТВОРИ:

люд (гра діялєктних барв слова)
люд

(гра діялєктних барв слова)

Автор: Ivan Petryshyn | Розділ: Життя...
Дата: 16.02.2026
ПЕРЕГЛЯНУЛИ: 5 чол. | Запрошуємо до обговорення
   

Йозеф фон Айхендорф, пісня
Йозеф фон Айхендорф:

В усьому пісня відпочиває,
марить ними більш і більш;

Автор: Ivan Petryshyn | Розділ: Вірші для дітей
Дата: 16.02.2026
ПЕРЕГЛЯНУЛИ: 6 чол. | Запрошуємо до обговорення
   

Раби системи — хворі душі пекла
А ті, що грали нами, — варті смерті,
Щоб кожному — до пекла крізь

Автор: Микола Максимович | Розділ: Громадянину
Дата: 15.02.2026
ПЕРЕГЛЯНУЛИ: 20 чол. | Запрошуємо до обговорення
   

Фенікс. Птах, що встає з попелу.
Фенікс. Птах, що встає з попелу.
 

Автор: Ivan Petryshyn | Розділ: Проза
Дата: 15.02.2026
ПЕРЕГЛЯНУЛИ: 23 чол. | Запрошуємо до обговорення
   

ВЖИВАННЯ СИЛИ В МІЖНАРОДНОМУ ПРАВІ.
ВЖИВАННЯ СИЛИ В МІЖНАРОДНОМУ ПРАВІ.

1.заборона вживання сили в міжнародному праві ст. 2(4) Хартії О

Автор: Ivan Petryshyn | Розділ: Проза
Дата: 14.02.2026
ПЕРЕГЛЯНУЛИ: 30 чол. | Запрошуємо до обговорення
   

 

НОВЕ НА ФОРУМІ:

Свіжі новини IT технологій (0, >)
Стоматологія (0, >)
Мист доставка (0, >)
нитки для швейної машини (0, >)
Купить ирисы с питомника. (0, >)
айфон 17 air (0, >)
Хороший интернет-провайдер (5, >)
 

НОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:
КОМУ ВНИЗ та Арсеній Білодуб - Повстанец...






  Хостинг від uCoz