Валерій ЦИМБАЛЮК - ковельчанин, народився 10 березня 1974 року. Навчався в середній школі № 1 і профтехучилищі № 7, де здобув спеціальність газоелектрозварника. Служив в армії, працював у райвідділі зв'язку, позавідомчій охороні, будівельником. Нині навчається у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на історичному факультеті.
З анотації до першої книги поезій В. Цимбалюка «Аристократичні почуття»: Вірші та прозові мініатюри автора передають розмаїтий і складний душевний стан сучасної молодої людини. Вони не є простими і легко зрозумілими, у них багато експресії і ритмомелодики. За неочікуваними і багатотлумачними, а інколи складними образами ховається то радісний, то сумний, то войовничий світ його героя. Страждання, війна, кохання, свобода, панування - це головні слова його книги, і без них її неможливо навіть уявити. Книга розрахована на вузьке коло читачів, насамперед на істориків, філологів, філософів, а також на всіх охочих.
Якось, йдучи вранці на роботу, глянув на небо, а там хмара у вигляді голуба, голубки з розпущеними крилами, а до кожного з крила зєдналася слідуюча хмаринка. І так до кінця, ніби крила обгорнули Землю. Мене настільки вразило це видовище, що я відразу написав вірш "Крила"
- Пір’ям-пір’ям-пір’я-рям..... – наспівувала собі під ніс Танюшковичка. Вона, напевно, вже двадцять п’ятий раз виміряла межі подушки і все ніяк не могла вгамуватися... - Та що з тобою? – не втримався Владюшковик. - Та от думаю... - Про що, якщо не секрет? - Таня навчання запустила... оцінки погані... обманювати почала...
Коли за віконцем згасне останній ліхтар у наших подушках почнеться своє життя. Чому ти дивуєшся? Хіба я тобі ніколи не розповідала про те що подушки це хатинки для маленьких подушковиків? Це ж вони нам вночі розповідають на вушко казочки. Так, так, так! Саме вони збірка усіх наших снів, наші снознайки.
Волосся зворошене дибом встає, Коли бачу далеке відлуння війни. По тілі гуси ний мороз настає, Перед очима друзі шкільні, хлопчаки. Акація біла в шкільному дворі, П’янким запахом вертає в давні часи. І дзвоник нагадував тій дітворі, Як безтурботно у війни грали, жили. Виросли ми, разом сонце в стрічали. Бал випускний, атестат тримали в руці. Танцюючи білий вальс, ще не знали, Які приготовив військкомат папірці. Військовий квиток, червона книжчина, Ти лежиш на полиці, як спогад тих днів. В матері лічена кожна година, Сивина покривала волосся від снів. Літак приземлився в чужому краю, Міняючи долі друзів милих, шкільних. Ви солдатами стоїте у строю, Кров’ю обливається серце у рідних. Афганістан – обстріляні дороги. На перевалах, від вибухів завали. У військкоматах оббиті пороги, Матері синів на війну не пускали.
"Народився в м. Нововолинську Волинської обласі в 1962р. де і проживаю. У 85р. закінчив Нововолинський електромеханічний технікум, поступив в Луцький філіал Львівського політехнічного інституту на заочне відділення. Освіта вища, технічна. Працював інженнером-конструктором в конструкторському бюро на ВО «Оснастка», пізніше, також інженером-конструтором в ПКБ ВО «Волиньвугілля», оператором на АЗС «Універсам», майстром дільниці на ТзОВ «БРВ Україна». На даний момент працюю на ТзОВ «Кроноспан УА». Одружений, дружина Леся, маю дві доньки 15 і 8 років. Працюючи на ВО «Оснастка», займався велотуризмом. З товаришами, на велосипеді, об’їздили Волинь, Карпати, Камчатку. Вже два роки, як пишу вірші, які щиро дарую на ваш розсуд. Дякую Богу за ті думки, що Він дарує мені. Буду дуже вдячний тим, хто їх сприйме і вдячний тим, хто не сприйме. Мир вам і любов.