Деякі пояснення: Ця робота розповідає про шлях, який проходить людина , шукаючи в ньому своє призначення, роздумуючи над своїм місцем в світі. В якості дійової особи, яка представляє людину є Теософ. Лише розмірковуючи в житті, застосовуючи філософські роздуми, людина може дійти до якоїсь ступені пізнання себе та світу. В творі також є дійова особа, названа Нижчим Я, Нижчим Его, або розумом людини, що російською мовою зветься Ум. Всі філософські напрямки та деякі релігії розглядають людину як складову частину нижчих та Вищих принципів в ній. Задача людини в житті підпорядкувати нижче Его Вищому Принципу в Собі. Діалог Теософа та Нижчого Я – це фактично монолог людини, виконаний в двух дійових особах, що допомогає нам в іронічній формі простежити свої думки, свої пошуки. Бог та Архангели вийшли в мене в образі людей на сцені. Можливо це не зовсім коректно та правильно. Але…. Так думка пішла. Бог та Архангели також представлені в людині, виходячи з релігійних та філософських доктрин Ця робота також була поставлена на сцені літньої теософської школи в Карпатах. Її можна подивитись за наведеною нижче адресою: https://www.youtube.com/channel/UC_Gfg8YO5iaXekyxPf0p_Gg
Об'єднавши в собі світло(Любов, радість, милосердя та ін.) та темряву( ненависть, агресивність, та ін.), людина, як промінь Духовної Зорі, Монади, прийшла на землю зробити все, щоб перетворити темряву на світло.
То вітер на узбіччі діброву хилитає, Сміється, грається з деревами в весняному вбранні, Немов веселу пісеньку співає, «Йди на прогулянку» - шепоче він мені.