ДЯкую ! Я думаю що переважна більшість віршів , якщо твориться душею , а вони творяться так я впевнений , це власні переживання , і тому бажання творити добро тут сказане , а як виходить - я думаю так як в кожного - з помилками ... але це життя , і я думаю що головне - це іти вперед , і будувати любові і добра плоди не тільки для себе - а для світу і людей .
Додати коментар:
Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
ОСТАННІ 5 КОМЕНТАРІВ до
ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ і до новин
(50 коментарів Ви можете переглянути на
сторінці
"НАШ
ТОП ++")
virchi:Ви знову торкнулися теми, яка є однією з найскладніших у людських стосунках - любові без взаємності, але без гіркоти, а з глибокою повагою до почуття як такого.
virchi:Ви підняли тему, яка є однією з найгостріших у нашому суспільстві - бідність людей похилого віку. Ваша поезія б'є точно в ціль, викликаючи глибоке співчуття та обуренн