ЩО Я ЛЮБЛЮ
* * * Люблю я комашку, що в небі літає. Люблю я садочок, де пташка співає. Люблю я деревце і квітку люблю. Природу люблю, загадкову таку. * * * © Кравчук А. Г., 2006 р. (1 кл. НВК №12), Рівне
Додав: AN_Kravchuk (17.12.2011)
| Автор: © Кравчук Анна
Ключові (? ): віршування , Анна Кравчук , пворчість , Рівне , Кравчук Анна , поезія , природа , Рівненщина
Автор чекає на Вашу оцінку та коментар
Всього коментарів: 8
Порядок виводу коментарів:
За замовчуванням
Спочатку новi
Спочатку старі
Додати коментар :
Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
ОСТАННІ 5 КОМЕНТАРІВ до
ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ і до новин
( 50 коментарів Ви можете переглянути на
сторінці
"НАШ
ТОП ++ ")
klavysjka : Щиро дякую! З прийдешнім! Божого захисту!
ruhlyvy : Чудовий вірш-тост! Будьмо, пані Королева! ZhasminVKanoe : Дякую дуже та поздоровляю зі Щедрим вечором і близьким Новим роком!
klavysjka : Тяжко таке писати... Двічі доводилось в етері читати цей твір. То дувже тяжко читалось, не дивлячись на те, що емоціями добре керую.
НАЙПОШИРЕНІШІ
КЛЮЧОВІ СЛОВА