Коментувати також можна з та

Вт, 17/09/19, 02:23
Меню сайту
Категорії каталогу
Проза [974]
Прозові твори друкуються тільки тут
Відеовірші [130]
Аудіовірші [49]
Українцям [2441]
Вірш-пісня [511]
Вірші про Україну [1382]
Вірші про рідний край [754]
Вірші про мову [161]
Збірки поезії, поеми [111]
Абетка [22]
Акровірш [31]
Байка [82]
Загадки [15]
Верлібр [140]
Елегія [51]
Історичні вірші [278]
Вірш-усмішка [953]
Вірші про сім'ю [378]
Вірші про рідню [137]
Вірші про жінок [639]
Вірші про чоловіків [99]
Вірші про військових, армію [176]
Вірші про Перемогу, війну [297]
Вірші про кохання [3154]
Вірші про друзів [705]
Вірш-казка [125]
Казка (проза) [25]
Проза для та про дітей [18]
Вірші для дітей [297]
Вірші про дитинство [315]
Вірші про навчання [50]
Вірші про професію [75]
Вірші про eмiгрантів [142]
Вірші в перекладі [594]
Вірші про свята [191]
Вірші про спорт [18]
Вірші про природу [1155]
Вірш-тост, вірш-привітання [90]
Для мене поезія - це [185]
Поети [264]
Поетична майстерня [51]
Оповідання, про поетів, творчість [22]
Релігія [269]
Щастя - ... [551]
Жінка - ... [244]
Життя... [3693]
Філософам [1231]
Громадянину [814]
Метафізика [136]
Опитування для Вас:
Де Ви друкували поезію?
Всего ответов: 418

І як без статистики?
загрузка...
ШЛЯХ до ТВОРУ:  

         
Вірші/статті категорії та розділи української поезії, українська проза
    Твори за тематикою категорії та розділи української поезії, українська проза Проза
 

КНИГА ЗДОРОВЯ - ЩЕРАЗ ПРО ЗДОРОВЯ .

ЩЕРАЗ ПРО ЗДОРОВЯ .

  Осінь і весна , це пора коли загострюються різні хвороби . Багато хвороб дійсно залежить від нас . Нам просто треба над цим дуже добре замислитися . Багато людей не звертають увагу на себе . В мене є знайома , яка дуже любить свого внука , і не звертає увагу на своє здоровя , і каже -  я так сильно люблю свого онука , що не маю часу навіть для себе , для свого здоровя . Я вже одній людині казав , що треба добре зрозуміти заповідь Божу - ЛЮБИ  БЛИЖНЬОГО , ЯК САМОГО СЕБЕ , тобто хіба можна любити іншого  , якщо правильно ( не егоїстично , чи егоцентрично ) не любити себе . Тобто самому собі приділяти увагу для здоровя . Якщо людина любить ближнього краще ніж себе ( про цю знайому так можна сказати , бо вона на онука тратить більше часу , а на себе зовсім ні) , то чи вона його правильно любить . Тобто , чи не може статися колись так , що вона як кажуть " душі не чаїть у своєму онукові" так , що можливо все йому дозволяє , або створює такі йому умови , що онук думає що він центр всесвіту і все крутиться навколо нього , тобто у такому вихованні є якісь  перегиби . Бо сказано , якщо хтось невірний Богові в малому , то невірний і у великому , тобто якщо хтось неправильно любить когось , то чи буде йому все добре , і його онукові , чи дітям чи іншим людям з якими він неправильно спілкується ( тобто любить ) . Ось про що треба задуматися кожному .
Восени і навесні дуже часто починаються проблеми із здоровям . Наприклад у дорослих ( можливо і в дітей також , бо бувають різні симптоми і змішані також) виникає спершу легкий кашель , згодом він все частіший і більший , можливо навіть задушливий , болить чи першить , сушить і інші відчуття в горлі , просто кашель може бути задушливий , може виникати запаморочення , тошнота , понос , пронос , болі в животі , рвоти , тобто чи все потроху , чи зокрема , чи разом , у кожного своє . Це я повторюю ще раз усім хто не зрозумів - це все через осінні і весняні польові роботи , хто неправильно палить листя і буряни .(я писав докладніше про це раніше , хто хоче може знайти ). Але що там говорити  , люди , особливо українці , так кажуть - усі так роблять , та і я , або , що буде як ще я прилучуся своїм палінням ще й до іншим , одного більше одного менше ... Це ще раз доказує те , що людина , особливо українці , сама собі ворог , і тут не треба Путіна з АТО , чи ще якогось подібного дурня , ( хитромудрого керівника в свою користь) , бо людина сама собі - дурень !
На один літр води , 40 шт.шипшини ( плодів) , столову ложку аїру( лепехи) і з 3 хв.прокипятити , на цей кипяток згодом , що ви відставили , вже не кипятивши кинути 1 ст. ложу бузини , чайну ложку подорожника , 1ст. ложку мяти ,або замість неї 2ст.ложки меліси, 2ст. ложки сушеного листя горіха ,все це запарити з 3-4 години , пити 3 рази в день по 200 гр. одноразово . Окрім того  вже окремо , на 1 літр кипятку кинути 2 ст.ложки сушеного листя горіха , тобто запарити ,з 3-4 години , і полоскати горло , скільки хочете , 3-4 рази в день . Окрім того коли кашель і всі інші бронхіальні , легеневі симптоми будуть збільшуватися , бо попереднє лікування більш профілактичне , то до минулого лікування додати - зранку і ввечері приймати мефанамінову кислоту , гліцисед ,приймати їх 1-2 рази в день , зранку і ввечері ,  якщо легший кашель то 1 раз в день АЦЦ , а як сильні кашлі то і 3-4 рази в день ( для дітей є окремі АЦЦ). Якщо вже дуже сильні симптоми кашлю і самопочуття , тобто це лікування не допомагає , треба звернутися до лікаря , і попросити щоб виписав любі кодеїнові препарати - наприклад або кодтерпін , або кодеїн ... і т.д. .Бо ускладнення можливо доведуть і до складних бронхілальних хвороб і навіть до запалення легенів , ( і все через паління бурянів , це вже доказано вченими , хто хоче про це ще знайде докладніше в інтернеті ) .
  Можливо хтось може ще щось доповнити із своєї практики , бо це лікування я вже сам перейшов , можна сказати вже його завершую , тобто сам на своїй шкурі , і на своєму здоровю перевірив , тобто , не можна рекомендувати іншим те , що на собі не відчув , не пробував , і не переконався у ефективності такого лікування , треба думати не лише про себе , але і про інших , це заповідь Божа .
 Будьте здорові . З повагою Іван Українець .04.10.2016 8:19:29
 


Додав: karas (04/10/16) | Автор: © Іван Українець
 
Розміщено на сторінці: Життя..., Проза
 
Переглянули твір - 1509 чол.
 
  
  у Вас # закладок

автору
за твір:

 Автор чекає на Вашу оцінку та коментар
Всього коментарів: 5
avatar
0
1 Asedo1949 • 11:47, 04/10/16
Ого, та тут ціла фармацевтична академія... Мабуть у Вас медична освіта, якщо так сміливо даєте рекомендації різних препаратів, навіть, списку А. Лікування травами чи народними методами можуть собі дозволити тільки пенсіонери, бо по-перше дешево, а по-друге мають час на настоювання, та випарювання, а загальна маса українців і не тільки, не можуть собі цього дозволити, бо робота, робота і ще раз робота. Тут би встигнути перекусити не те, щоб ще полічитися. Приймуть таблетку, запивши теплим чаєм, от і все лікування.
Скоро настануть холоди і в цей час року, як ніколи раніше, необхідно звернути особливу увагу на своє здоров’я, тому що в холодну пору завжди відбуваються загострення хронічних захворювань. І навіть не тому, що неправильно спалюється бур'ян чи інші відходи, хоч і це має вплив на здоров'я людини, а просто така природа, що
під час похолодання кровоносні судини мають властивість стискатися, внаслідок цього наші органи (шлунок, серце та ін) не дополучают необхідного харчування і хвороби дають про себе знати, особливо хронічні. Наснаги Вам і удачі!
avatar
1
2 karas • 19:44, 04/10/16
Дякую за відповідь , за розуміння , я не лікар , хоча в наш час , особливо в Україні треба розумітися на усьому , просто я хочу щоб українці були здоровими , як і духовно так і тілесно , і пишу те що сам пережив , що сам перейшов , і думаю якщо б це робив кожен , а головне виконував все найкраще що для душі і тіла , ми жили б набагато краще . Ось що я прагнув , якщо коротко донести вам усім ...
avatar
0
3 iv-ann • 17:03, 06/10/16
Бачу що здоровячка  українцям і не потрібно , цікаві рецепти , беру собі на замітку . А хіба обовязково бути лікарем щоб ділитися своїми рецептами , чи іншими медичними знаннями , цікавенько , чому так ніхто і не подякував . Я щиро вдячний , що випробувані рецепти друкуються . up up
avatar
0
4 kraynyuk46 • 17:20, 31/10/16
Згодна з Вами цілком: здорова людина - здорове суспільство - сильна країна. hands respect Це - аксіома! Гарно. Дякую! З повагою.
avatar
0
5 iv-ann • 18:47, 26/03/18
Так писати можна багато , але я вам розкажу свою історію . І мене і багато людей навколо часто , особливо на весну , тривожать кашлі , мабуть якісь бронхіальні . Я використав той рецепт що тут описано , і можу із впевненістю сказати - він допоміг мені на всі сто процентів - я сам перевірив І ТОМУ КОЖНОМУ РЕКОМЕНДУЮ . ЛЮДИ - ДБАЙТЕ ЗА СВОЄ ЗДОРОВЯ , ПИШІТЬ І ДОПОМАГАЙТЕ ОДНІ ОДНИМ І СВІТ СТАНЕ КРАЩИМ !


Додати коментар:

Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
avatar

загрузка...

ОСТАННІ 10 КОМЕНТАРІВ до ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ

(50 коментарів Ви можете переглянути на сторінці "НАШ ТОП ++")


             Украина онлайн


Форма входуу
Логін:
Пароль:
Інформації:     
Випадкове ВІДЕО з сайту:
Весна!
00:02:05

ПОНОВЛЕНІ ТЕМИ ФОРУМУ:

ОНЛАЙН - РОЗМОВНИК    
    (міні-чат)

    АВТОР-АДМІН САЙТУ:
    Сайт: uid.me/vagonta
    Twitter, Тел.: 068-083-95-79
    E-mail: vagonta@gmail.com, virchi@yandex.ru

загрузка...

НАЙПОШИРЕНІШІ
КЛЮЧОВІ СЛОВА
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz