Віршик теплий і пухнастий, лише форма трішечки кострубата. З Вашого дозволу дещо пораджу - "рижий" - рудий, "мабуть то грати", краще замінити на "мабуть пограти(зіграти)", "прикрив він"-подвоєння приголосних "в в", краще буде "прикривши вушко". В останньому рядку "вже в" можна замінити на "у".
Бачу, що після всіх слушних зауважень, появився чудовий дитячий віршик.
Додати коментар:
Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
ОСТАННІ 5 КОМЕНТАРІВ до
ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ і до новин
(50 коментарів Ви можете переглянути на
сторінці
"НАШ
ТОП ++")
klavka: В поисках настоящего мастера многие читают отзывы о гадалках на форумах. В некоторых случаях это помогает избежать мошенников. Но на опросы уходит немало времени. И это не гарантирует защиту от цыганк
klavysjka: Безмежно дякую! Насправді у житті і таке буває. А потім, наче на сповіді все сказала. На душі стало легше. А жила з тягарем таким все життя. Двуша і серце рвались в шмаття.