Коментувати також можна з та

Нд, 22/04/18, 18:20
Меню сайту
Категорії каталогу
Проза [945]
Прозові твори друкуються тільки тут
Відеовірші [130]
Аудіовірші [49]
Українцям [2270]
Вірш-пісня [505]
Вірші про Україну [1326]
Вірші про рідний край [717]
Вірші про мову [159]
Збірки поезії, поеми [111]
Абетка [22]
Акровірш [29]
Байка [73]
Загадки [15]
Верлібр [136]
Елегія [49]
Історичні вірші [267]
Вірш-усмішка [919]
Вірші про сім'ю [367]
Вірші про рідню [130]
Вірші про жінок [629]
Вірші про чоловіків [95]
Вірші про військових, армію [168]
Вірші про Перемогу, війну [284]
Вірші про кохання [3104]
Вірші про друзів [694]
Вірш-казка [121]
Казка (проза) [23]
Проза для та про дітей [18]
Вірші для дітей [281]
Вірші про дитинство [311]
Вірші про навчання [49]
Вірші про професію [72]
Вірші про eмiгрантів [137]
Вірші в перекладі [675]
Вірші про свята [177]
Вірші про спорт [17]
Вірші про природу [1128]
Вірш-тост, вірш-привітання [87]
Для мене поезія - це [184]
Поети [263]
Поетична майстерня [51]
Оповідання, про поетів, творчість [22]
Релігія [264]
Щастя - ... [515]
Жінка - ... [236]
Життя... [3235]
Філософам [1212]
Громадянину [783]
Метафізика [130]
Опитування для Вас:
Сторінка "ПОЕЗІЯ та ПРОЗА" завантажувалась:
Всего ответов: 214

І як без статистики?
загрузка...
ШЛЯХ до ТВОРУ:  

         
Вірші/статті категорії та розділи української поезії, українська проза
    Твори за тематикою категорії та розділи української поезії, українська проза Українцям
 

До Піночета


Україна стоїть на межі -
Не збагнеш, де свої, де чужі.
Все в цинізмі й брехні потопає.
Хто панує? Пройдисвітів зграя!

Сунуть Києвом лесбі та геї.
Нишком з гоїв регочуть євреї.
На дотаціях - вся Україна!
"Кача" плаче... Найкраще ж бо гине!

Знов Ляшко блазня в камеру грає.
Надя Савченко дівку шукає.
Ярош зник та про щось собі мріє.
У Семенченка пика жиріє...

Є безвіз. Величезнеє свято!
Вже лаштують валізи дівчата...
Визріває в країні вендета.
Чом баришся прийти, Піночете?!

             19.06.17р.

 

Додав: ruhlyvy (20/06/17) | Автор: © Борис Костинський
 
Розміщено на сторінці: Українцям, Вірші про Україну
 
Переглянули твір - 472 чол.
 
  
  у Вас # закладок

автору
за твір:

 Автор чекає на Вашу оцінку та коментар
Всього коментарів: 6
avatar
0
1 Asedo1949 • 10:39, 20/06/17
Досить чорними фарбами намальована Ваша картинка. Не знаю, можливо, Вам здалека видніше, але я не бачу такого бедламу. Так, не солодко нам, але не такий чорт страшний, як його малюють. Можливо, хтось би й хотів того Піночета, а, може, саме він дав би всьому цьому раду, як знати, адже методів розвитку країн - безліч і наша країна не виняток. У нас, правда, проблема на проблемі і проблемою поганяє, але здоровий глузд уже є, правда, він ще у меншості, але він про себе заявив і не рахуватися з ним вже не можна. Крапля води, кажуть, камінь точе, а так, як в Небесному просторі, в якому ми перебуваємо, діє закон, що подібне притягується подібним, то є надія, що крапля до краплі збереться потічок, а там і до бурхливого водоспаду недалеко, який може окропити і виростити, або змити ввесь бруд своєю бурхливою піною. Зараз саме вирують дві протилежності; стара сила діє вже з оглядкою, а нова - ще не може вдихнути повітря на повні груди. Хочеться, дуже хочеться всім, щоб добро перемогло, але шлях яким воно повинно пройти тернистий і дуже нелегкий. Час - найкращий лікар.
avatar
0
2 ruhlyvy • 11:47, 20/06/17
Дякую за Ваші роздуми, пані Катерино!
Поет ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ акумулювати в його віршах дух часу. Якщо подивитися на мої вірші за весь період моєї творчості, то це так і є - я ЗАВЖДИ коротко і чітко говорив про те, що бачив і відчував. І що дуже показово - і в 70-ті роки, коли я тільки почав писати, і зараз мене звинувачують в "ОЧОРНИТЕЛЬСТВІ". Але я знаю, що кажу ПРАВДУ. А вже до смаку те комусь, чи ні - НЕ МОЯ ПРОБЛЕМА. Що ж до того, що збоку - видніше, то це АБСОЛЮТНА ІСТИНА, пані Катерина! Я б порівняв дану ситуацію із їздою в плацкартному вагоні. Поки ти сидиш в ньому, то вже не дуже помічаєш тих мерзотних запахів, котрі панують там. А от, коли вийдеш на станції розім'яти ноги та тоді повернешся назад, то вагонне амбре сходу тебе валить з ніг. В мене таке було не один раз...
  ;)
avatar
0
3 miknech • 23:30, 21/06/17
Як казав Черчілль, цитую не дослівно, демократія однга з найгірших форм правління, але кращої люди не придумали. Бо, коли чесно, ні Піночета, ні якого іншого Кім Чен Іна я не хочу бачити на теренах моєї держави. Бо диктатура є диктатура, хто б що про неї не говорив. І рано чи пізно диктатору починає рвати дах від безкарності. Гітлер, між іншим, теж економічно підняв Німеччину, а чим усе скінчилося? І друге спостереження - практично всі найрозвиненіші країни світу є з демократичним устроєм управління. Бо, коли чесно, не геї є найбільшою проблемою нашого суспільства, а невміння влади ліяти швидше й чіткіше, та ще її шкурні інтереси. Але бачить Бог, ми самі її обирали. А кожен народ... ну, далі Ви знаєте, достойний своєї влади. Так що доки не почнемо мінятися зсередини ми самі, на якогось суперПіночета сподіватися марно, навряд чи він що утне чудового, біди хіба наробить. І смію Вас запевнити зі своїх спостережень, ми починаємо потроху змінюватися, а, отже, колись зміниться й влада. Бо не в Піночетах урешті порятунок, а в законах і їх обовязковому виконанні будь-ким.
avatar
0
4 ruhlyvy • 00:21, 22/06/17
Пане Михайло, теоретично Ви повністю праві! Але! Є чимало прикладів, коли країни, котрі були на грані занепаду, виводилися сильними особистостями. Скажімо, Карл Густав Маннергейм своїм військовим генієм реально врятував Фінляндію від більшовицької навали. Генералісимус Франко не дав окупаційному чоботу чавити Іспанію і власноруч вивів цю країну до демократичного ладу. Зовсім недемократично американські окупаційні адміністрації поводилися в повоєнних Німеччині та Японії. Але після 5-ти років чисток та певного насильства(німців навіть примушували голими руками викопувати з ровів трупи розстріляних євреїв та ховати їх на кладовищах!) ці країни вийшли до справжньої демократії. Дуже жорстко виводили Грецію з комуністичної прірви у середині 60-х, так звані, "чорні полковники". Реальним диктатором був маршал Юзеф Пілсудський, завдяки силі духу котрого, поляки зупинили на Віслі війська Тухачевського.
Пане Михайло, я не вважаю диктатуру кращою за демократію, але, коли питання стоїть руба: "Бути чи зникнути?",- нація заради самозбереження має обирати не те, що приємно, а те, що потрібно.
avatar
0
5 oles • 00:31, 22/06/17
До речі, про Піночета, так він країну підняв на ноги так швидко, що "цивілізований" Захід швидко сплів йому лапті, щоб не висовувався.Там не люблять нових сильних лідерів, їм потрібні залежні,бездарні,  безхребетні і аморальні жебраки, подібні "нашому гаранту". Що ж до Гітлєра, то його до влади і до Нюрберга привели євреї, котрі влали в його партію величезні кошти, зробили його керованим.Не можна оцінювати Гітлера, не прочитавши його "Майн кампф".Те , що сказав Герінг на Нюрберському суді про злочини нацистів, мабуть стидливо замовчується демократичними західними ісмториками, але його слова відображають істине обличчя  сильних світу." Німеччине не робила нічого такого, чого б не робила кожна інша велика держава( США, Англія, СРСР,...) Просто ці країни вийшли переможцями у цій війні за світове панування, а переможців, як ми знаємо, не судять.Ось така справжня суть нашої історії, котру ми не бажаємо визнавати,  а тішим свою уяву красивими вигаданими легедами, та ще й навязуємо іншим своє світосприйняття.
avatar
0
6 ruhlyvy • 11:50, 22/06/17
Вдячний Вам, пане Олесю, за Ваші роздуми! Західна цивілізація, або "Золотий мільярд" - правонаступник Великого Риму. Це значить, що їм притаманні усі переваги та вади Римської Імперії. Подобається це комусь чи ні, але англосакси та народи, котрі йдуть нині в їхньому каравані, тотально тримають сьогоднішній світ. Наука, культура, світогляд - усе це йде від Заходу. Так що, їхні преференції в усіх сферах життя нашої планети є абсолютно визначальними на даному історичному етапі. Хтось вважає це жахливим? Що ж, можна вступити у ІДІЛ.     ;)
Наведений вами приклад Адольфа Гітлера не є коректним, бо тут випадок ОСОБЛИВИЙ. Гітлер міг би вмерти своєю смертю в його берлінській резиденції, аби не порушив закони, встановлені Заходом. Зараз те саме робить Владімір Путін... А Петро Порошенко - страшенно розумний єврей-вихрест, котрий чудово розуміє закони, встановлені іудейо-християнською цивілізацією Заходу і він закінчить його дуже грішне життя вельми пристойно... Ото і все, пане Олесю!
:)


Додати коментар:

Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
avatar

загрузка...

ОСТАННІ 10 КОМЕНТАРІВ до ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ

(50 коментарів Ви можете переглянути на сторінці "НАШ ТОП ++")


             Украина онлайн


Форма входуу
Логін:
Пароль:
Інформації:     
Випадкове ВІДЕО з сайту:
І Ганзера М Янченко Путіну хана
00:02:52

ПОНОВЛЕНІ ТЕМИ ФОРУМУ:

ОНЛАЙН - РОЗМОВНИК    
    (міні-чат)

    АВТОР-АДМІН САЙТУ:
    Сайт: uid.me/vagonta
    Twitter, Тел.: 068-083-95-79
    E-mail: vagonta@gmail.com, virchi@yandex.ru

загрузка...

НАЙПОШИРЕНІШІ
КЛЮЧОВІ СЛОВА
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz