Поет — це не просто людина, Це той, хто сплітає слова У дивне, химерне якесь павутиння, В якому павук — ідея тонка. Короткі рядочки, поеми довгенькі — Все це заключає поета думки, Часом прості та зовсім легенькі, Часом складні, філософські, нудні. Їх зрозуміти не кожен і зможе, Побачити образ в яскравих словах. Поет написав вірш прехороший — Спробуй вгадати, що він сказав.
Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
ОСТАННІ 5 КОМЕНТАРІВ до
ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ і до новин
(50 коментарів Ви можете переглянути на
сторінці
"НАШ
ТОП ++")
Ludmilka: Їжаки сумують за тим за чим і люди! За гармонією і людською теплотою душі! Яка береже і окутує добром! Дуже класний вірш. Прикро, що руйнуємо те, що дає життя.