Головна думка вірша,це націлювати читача на бажання мати і збагачувати любов у своєму серці,бо ЄВШАН - це квітка ЛЮБОВІ,любові до людей,рідного краю і т.д.Дякую,п.Ірино за запитання.
Сила євшан-зілля є лікувальною для сердець, хворих на недугу байдужості до рідного краю... Красивий вірш, пані Галино, душевний :55555:. Але Ви, напевно, пропустили у слові в третьому рядку склад. Там, мабуть, повинно бути "проросте". Я не помиляюся?
пані,Галинко,спасибі за такий гарний,світлий вірш.Я теж не знала ,що така рослина є на світі.Так що Ви багатьом із нас розширили наш кругозір за допомогою свого прекрасного вірша.Так що дуже дякую!
Безмежно вдячна вам,пані Валентино, за щирі поради,бо я їх дуже потребую,. над першим рядочком обіцяю подумати і надалі візьму вашу пораду собі для того, щоб не повторювати помилок ,бо мені й самій звертання "ти " не дуже довподоби. Рада вашим коментарям,щиро рада,дякую!
головна думка вірша має відношення до характеристики рослини Чебрець (євшан-зілля, тиміям, чабрець, чебрик, чебчик) — забезпечує добробут родині, його використовували стародавні волхви під час богослужінь. Чебрець здатний приносити щастя. Вірили, що підкурювання чебрецем під час великих свят забезпечить сім’ї достаток. Певних магічних дій дотримувались іноді при зборі рослини. Особливо зірваним тільки до схід Сонця на Купала та посвяченим. Ним також обкурювали обійстя, лікували жовтяницю, брали з собою, коли від’їжджали на чужину, як символ рідного краю. Чебрець називають ще «богородицькою травою». З нього виготовляли напій, який вживали на Зелені свята, коли поминали небіжчиків і багато іншого, але головне тут - символ рідного краю, недаремно Микола Вороний писав саме про неї... як рятівницю..
Щиро вам вдячна,Таню,за такие змістовне розяснення.Бачте,інколи коментарі дають багато знань,які потім можна завлюбки використати принагоді.Ще раз щира дяка вам!
Коли Ви пояснили, що євшан і чебрець- одне і теж, то все стало зрозумілим. До цього зілля, його аромату і властивостям не можливо бути байдужим. "Вона з любові п"є нектар, Тож в час вагання, Не дасть зневіритись тобі, Ганебно впасти,"- це істинно так
Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
ОСТАННІ 5 КОМЕНТАРІВ до
ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ і до новин
(50 коментарів Ви можете переглянути на
сторінці
"НАШ
ТОП ++")