Біля школи грали діти з 1-ого Б класу. Вони ще не знали, що таке цифри і числа. І їм було так легко і весело від незнання. Нічого їх не турбувало. Вони не знали, що таке ціни на товари і що таке комерція. Тільки у 2-гому класі учень Вова почне комерцію: буде купляти марки по 30 копійок, а продавати по 40. Не всі купляли їх, але комерція процвітала аж до 5-го класу. І ось діти вже в 6-ому класі. Вова вже не перепродає марки, а починає сумлінно вивчати науки бо зрозумів, що в житті потрібні знання. —Добрий ранок діти!—сказав вчитель математики Степан Іванович Іванов. —Добрий ранок !—хором сказали діти. —Я сьогодні буду вас питати про складання дробів. Я знаю, що багато з вас цього не розуміють. Але, якщо цього не знати, то вивчання подальшого курсу математики буде не логічним. Хто першим хоче піти до дошки? —Я хочу піти до дошки. Я учора весь день вивчав дроби. —сказав Вова і вийшов до дошки. —Тоді розрахуй скільки буде 17/29 +18/36? — сказав Степан Іванович. Вова не довго розраховував і отримав відповідь 1(5/58). Степан Іванович залишився задоволеним і почав розхвалювати Вову. Решта класу взагалі не зрозуміло, як він зробив це. (Усі мали калькулятори і не мали явлення, що можна щось розрахувати без нього). Пройшло приблизно п’ятдесят років і люди забули про дроби і у школах вже їх не вивчали, бо комп’ютери могли розрахувати з 1000-ою знаків після коми. І коли Вова став старою людиною він усім розповідав про Степана Івановича та про дроби, але ніхто йому не вірив, бо всі користувались калькуляторами.
Чомусь мені мало віриться в те, що Вова після таких ранніх успіхів у бізнесових справах, на відміну від мера столиці, почне ділитися секретами математики без допомоги калькулятора.
Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
ОСТАННІ 5 КОМЕНТАРІВ до
ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ і до новин
(50 коментарів Ви можете переглянути на
сторінці
"НАШ
ТОП ++")