У пам"яті зіпсованих картин, сумний фрагмент невдалого початку, і знає автор лиш один, чому не дав життя зачатку. Вину шукати без провини, на підсвідомості вже злочин, чому обрав своїй картині, не день народження,а спочин. Де вибору межує грань? і чи потрібне те насіння, щоб не віддати йому дань, кидаючи в смітник творіння?
ЇЇ ти зовсім не просила, а силоміць знесла за борт, обрізала малі вітрила, Картина:жах,кошмар,аборт...
Всі задуми від автора красиві ще треба красно втілити усе в слова
Додати коментар:
Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
ОСТАННІ 5 КОМЕНТАРІВ до
ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ і до новин
(50 коментарів Ви можете переглянути на
сторінці
"НАШ
ТОП ++")
ivanpetryshyn:Ото ж бо. Дбайте про ваше здоров’я, а Пегас, може, до вас сам прилетить, чи якась Муза. Медитуйте і намедитуєте спокій та повагу до усіх. І