Є люди - квіти, люди - бур'яни,
Є люди - велети захмарні, люди - хащі...
Та все ж вирішуємо, певно, тільки ми:
Зростати нелюдами нам, а чи людьми -
Та так, щоб людськість ту не зрадити нізащо!
(10.05.14)
Цікаві порівняння, панно Леся: люди- велетні і, люди- хащі... Я б ще доповнив: "Є люди -зерна хлібодатні, а є - звичайні бур*яни,- лиш на сміття придатні."
І як ведеться вже із давнини, Нам світ оцей робити треба кращим : плекати квіти, нищить бур"яни, і розчищати непролазні хащі!
Додати коментар:
Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
ОСТАННІ 5 КОМЕНТАРІВ до
ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ і до новин
(50 коментарів Ви можете переглянути на
сторінці
"НАШ
ТОП ++")
virchi:Ви знову торкнулися теми, яка є однією з найскладніших у людських стосунках - любові без взаємності, але без гіркоти, а з глибокою повагою до почуття як такого.
virchi:Ви підняли тему, яка є однією з найгостріших у нашому суспільстві - бідність людей похилого віку. Ваша поезія б'є точно в ціль, викликаючи глибоке співчуття та обуренн