У день святого Валентина...
У день святого Валентина Напивсь я знову як скотина. Якщо точніше – як свиня. Пробач мене, любов моя. Я не хотів, щоб так все склалось. Але все сталось так, як сталось Мій друг знайшов мене на службі. Ти ж знаєш, я не зраджу дружбі. Була спочатку кінва пива. Повір, пили за наших милих! Горілку виключно за вас Ми замовляли і не раз. Наприкінці коньяк ще був. Що було далі – я забув. Я зовсім не відчув біду – Яким додому я прийду. І прошу я пробачення За вчинки необачні. And I will give to you last dime. Forgive me please, Saint Valentine.
Додав: inkulinets (10.07.2013)
| Автор: © RUSZIN
Розміщено на сторінці : Вірш-усмішка
Поділіться цією публікацією у Фейсбуці :
Переглянули твір - 1426 чол.
у Вас # закладок
Автор чекає на Вашу оцінку та коментар
Додати коментар :
Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
ОСТАННІ 5 КОМЕНТАРІВ до
ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ і до новин
( 50 коментарів Ви можете переглянути на
сторінці
"НАШ
ТОП ++ ")
Ludmilka : Чудовий вірш!!! Дуже сподобалось!!! Дякую!
kraynyuk46 : Дякую за вірш, пані Таміло! Ваша правда, "кровосісі" нашої Неньки ще не перевелися, і чи переведуться взагалі. ***Вітаю з Новим роко kraynyuk46 : Дякую, пані Таміло! Вітаю Вас з Новим 2026 роком! leskiv : Дякую. Писала вірша, думаючи про міндічів(бліх) у нашій країні, які не дають Україні (Коту) нормально жити.