Постій ще трішки,почекай Дай насолодитися тобою Руками ніжними твоїми Твоїми бездонними очима О,Боже, я заворожений Твоїми чарами,які мов та калина Милуює око всім прохожим. Та не в тім то та біда Що ти ідеш,мене кидаєш Мені це якось все одно Але ти того не знаєш Що полонили враз мене Твої чари! Ох,навіщо я тебе зустрів?! І весь свій світ на тобі звів Не знав же ж я тоді що прийдеш І підеш так само мовчки Не пожалієш мене нітрошки І підеш собі й мене покинеш І ніколи не зрозумієш Що полонили враз мене Твої чари!
Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
ОСТАННІ 5 КОМЕНТАРІВ до
ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ і до новин
(50 коментарів Ви можете переглянути на
сторінці
"НАШ
ТОП ++")
ivanpetryshyn: Що це Ви, пані, таке кажете? Ви могли насолоджуватися і тоді, коли я публікував мої вірші. Якщо б Ви хотіли. Варто було просто не читати моїх. Мої вірші аж ніяк не можуть перешкод
leskiv: Цікаві думки. Але не всі люди такі безстрашні і наполегливі в молоді літа. Я часто намагалась пробивати чолом стіни. Чоло розбивала, а стіни стояли непорушно.