Стояли вишні у саду,
Мов наречені у соку,
В весільну вдягнені фату.
В веснянім мареві буяли
З медовим запахом духмяним
Котились, гралися тумани.
Світились вишні у сережках
І нахилялися до стежки
Тендітно виткані мережки
. У тім, весільному вбранні
Вони нагадують мені
Мої весняні, юні дні.
У білім полум*ї весни
Змішались дійсність днів і сни,
Мов захмелів світ у вині.
Тремтіли ночі солов*їні
І не давали сну дівчині
Кохані очі темно-сині.
Люби, цілуй свою весну
Допоки в серці є ще дух,-
Весняний дух кохання мук.
На повні груди пий одразу
П*янку отруту,- любовозраду,
Знайди для серця в ній розраду.
Вже облітає з вишень цвіт,
Кружляє, сиплеться до ніг,
Весняний слід шалених літ.
Вже літо ходить над полями
, Сади затихли з солов*ями.
Вже червень липою дурманить
Дякую Вам, пані Катерино, за коментар та оцінку.Всесильна мітінка-природа надає нам сили, натхнення,-бережімо її красоту.Заходьте ще,буду звжди радий.Творчих Вам успіхів.
Дивне поєднання весни і літа в одну мить. Отже українська література підтримала і продовжує напрям світової літератури, що зветься "потік свідомості". Цікаво... Тільки мене слово "відразу" спантеличило: "відразу" - це огиду чи наразі?
Дякую Вам, пані Наталя, що завітали та залишили коментар.Що до вашого зауваження про " відразу", то воно в даному випадку означає "одразу"(нероздумуючись.Для мене воно не викликало двозначності.Але ваше зауваження слушне.Заходьте ще , буду радий.Творчих Вам успіхів та натхнення!
Дякую за відповідь. Приємно, що Ви правильно зрозуміли моє запитання. Тільки з повагою до Вас дозволила собі звернути увагу на слово. Вибачте, якщо була нетактовною.
Шановна пані Наталія! Я щиро радий вашому коментарю.Ні до чого Вам вибачатися за зауваження. Я спокійно сприймаю критику та зауваження.Вони потрібні нам усім.А то, якщо всі будуть кричати "осанна!",то ми можемо зарости павутинням. Ще раз дякую Вам,заходьте, буду завжди радий. Творчих Вам успіхів та натхнення!
Погляд з літніх днів у весну - це притаманне нам, чоловікам. Хоча над віршем я б ще попрацював. Чесно кажучи, не стрічав очей темно-синіх. І слово "відразу" замінив би на одразу, а то виникають не зовсім належні асоціації.
Дякую Вам, пане Михайле, що завітали та залишили коментар.Що до вашого зауваження, то слово відразу, дійсно, має два значення : перше- початок дії; друге(менш вживане)- синонім огиди.Якщо воно визиває у читача двоякість, то я прислухаюсь вашої поради. Темно-сині очі бувають,хоч і рідко , у брюнеток. Щасливий Ви, мабуть, чоловік, що не зазазирали в ті очі...Заходьте ще , буду радий.Творчих Вам успіхів та натхнення.
Дякую Вам,пане Андрію, за відгук та коментар.Радий, що Вам сподобалось.Заходьте ще,. буду радий.Творчих Вам успіхів та натхнення.
Додати коментар:
Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
ОСТАННІ 5 КОМЕНТАРІВ до
ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ і до новин
(50 коментарів Ви можете переглянути на
сторінці
"НАШ
ТОП ++")
ruhlyvy:Пане Артуре, я мав би Вам тут щось втішне сказати, але я ніколи не казав і не кажу того, чого не думаю. Україна не обрала Чорновола на Провідника і тим прирекла себе н
ruhlyvy:Пане Артуре, про мене геть усе - у моїх творах! Читайте і вчіться, бо в мене є чому повчитися! А у тих, хто єлей ллє навкруги, нічому не вчіться, бо вони - гірші за