Я вас прошу : -Поїдьте у село ! Бо тільки там Красу й добро землі Ви зможете відчути. -Не будьте,-прошу вас, -Прикуті до скутого Міського лиш життя І запевняю щиро , Що інтернету павуття Не може яв нам замінити. Красу відчути й полюбити Може лиш той, хто обійме її за стан, Як дівчину кохану, Хто зможе вранці Рано-рано Гукнути Всесвіту:-ЛЮБЛЮ ! Ото ж прошу:-ПОЇДЬТЕ У СЕЛО !
Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
ОСТАННІ 5 КОМЕНТАРІВ до
ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ і до новин
(50 коментарів Ви можете переглянути на
сторінці
"НАШ
ТОП ++")
klavka: В поисках настоящего мастера многие читают отзывы о гадалках на форумах. В некоторых случаях это помогает избежать мошенников. Но на опросы уходит немало времени. И это не гарантирует защиту от цыганк
klavysjka: Безмежно дякую! Насправді у житті і таке буває. А потім, наче на сповіді все сказала. На душі стало легше. А жила з тягарем таким все життя. Двуша і серце рвались в шмаття.