Коментувати також можна з та

Вт, 10/12/19, 11:11
Меню сайту
Категорії каталогу
Проза [971]
Прозові твори друкуються тільки тут
Відеовірші [130]
Аудіовірші [49]
Українцям [2449]
Вірш-пісня [514]
Вірші про Україну [1389]
Вірші про рідний край [761]
Вірші про мову [161]
Збірки поезії, поеми [111]
Абетка [22]
Акровірш [31]
Байка [86]
Загадки [15]
Верлібр [141]
Елегія [50]
Історичні вірші [278]
Вірш-усмішка [959]
Вірші про сім'ю [380]
Вірші про рідню [137]
Вірші про жінок [641]
Вірші про чоловіків [99]
Вірші про військових, армію [178]
Вірші про Перемогу, війну [299]
Вірші про кохання [3158]
Вірші про друзів [705]
Вірш-казка [125]
Казка (проза) [26]
Проза для та про дітей [18]
Вірші для дітей [299]
Вірші про дитинство [316]
Вірші про навчання [53]
Вірші про професію [75]
Вірші про eмiгрантів [143]
Вірші в перекладі [599]
Вірші про свята [192]
Вірші про спорт [18]
Вірші про природу [1160]
Вірш-тост, вірш-привітання [90]
Для мене поезія - це [185]
Поети [264]
Поетична майстерня [51]
Оповідання, про поетів, творчість [22]
Релігія [269]
Щастя - ... [553]
Жінка - ... [246]
Життя... [3720]
Філософам [1232]
Громадянину [814]
Метафізика [136]
Опитування для Вас:
Де Ви друкували поезію?
Всего ответов: 418

І як без статистики?
загрузка...
ШЛЯХ до ТВОРУ:  

         
Вірші/статті категорії та розділи української поезії, українська проза
    Твори за тематикою категорії та розділи української поезії, українська проза Проза
 

Багато покликаних, та мало вибраних.

Відкрила сьогодні поетичний сайт в Інтернеті. А там тисячі поетів розмістили свої поетичні твори, і як часто кажуть вони: Вистраждані слова їхні лягли в рядки віршів. І чому так стало багато поетів? Всі вони щось пишуть, пишуть без кінця і краю. І відразу на думку приходять слова з Біблії: …ибо много званых, но мало избранных…А які ж ці поети із ранимою душею, прямо страх. Напишеш комусь коментар, який не до вподоби, і ллється образа, як вода: Як ви могли?...Або: Нащо ви мене ображаєте? Не вам зі мною конкурувати…. Віє якимсь честолюбством і марнославством. Якась хворобливо – поетична нація ввійшла на сучасну дорогу творчості….І хто сказав, що поет, музикант, літературознавець, педагог, -високодуховні люди?…. Те, що для людей вважається  висотою,-буває огидою перед Богом… Але поети , вихваляючи один одного, тонуть у власній брехні, приховуючи правду слів, залишаючи  похвалу, яка веде у піски, які засипають очі. А розкрити їх в чесності, -вже не буде бажання. Та і слава від людей - не завжди приносить щастя…


Додав: Koshkina (29/10/13) | Автор: © Ірина Пшиченко
 
Розміщено на сторінці: Проза, Оповідання, про поетів, творчість
 
Переглянули твір - 2118 чол.
 
  
  у Вас # закладок

автору
за твір:

 Автор чекає на Вашу оцінку та коментар
Всього коментарів: 11
avatar
1 Asedo1949 • 23:53, 29/10/13
Цікаві  Ваші  роздуми,п.Ірино. Ви  питаєте  чому  так  багато  поєтів  розвелося?  Це  тому,  що  Ви  в  їх  числі. Ось, наприклад: сиджу  дома  і  всі  люди  здаються  здоровими,  а  тільки  ступаю  на  поріг  лікарні,  як  диву  даюся,  ніби  всі  люди  враз  похворіли  ніде  й  яблуку  впасти,  бо  я  пристала  до  цього  гурту. А  поетів  не  менше  і  не  більше  ніж  тих,  що  мають  бути. Так  вони - ранимі,  бо  вони  чіткіше  і  болючіше  сприймають  світ,  а  деякі  бачать  те,  що  й  не  всі  можуть  бачити,  тому  їх  і  вважають  високодуховними,  але  хто - люди, бо  всі  закони  встановили  люди, але   ми  всі,  в  кінці-кінців,  ідемо  до  суду  справедливого  Господнього. Щодо  вихваляти  чи  казати  правду, то  справа  рук  кожного  із  нас,  як  хто  розуміє  так  і  поступає. Успіхів  Вам!
avatar
2 Koshkina • 00:14, 30/10/13
Все, що Ви написали - ї є помилкою всіх поетів.....Мораль і духовність різні течії...Можна бути дуже розумною людиною, а втонути у власній славі....І хто Вам сказав, пані Катерино, що поети чіткіше бачать світ? Так, я одна із них, тому сміюся над собою і бачу свої помилки.....Зустрічаючи сучасних поетів, все більше і більше , Вибачаюся ,не люблю їх....Гордовиті дуже......Дякую за комент.
avatar
3 Oksanka • 09:48, 30/10/13
Яка різниця моральні чи аморальні, духовні чи ні... я читаю авторів для свого задоволення,мені подобається поезія у тій чи іншій мірі проявлена. Це своєрідне спілкування,обмін якщо хочете.Де-який час назад на сайті молодий хлопець висвітляв свої вірші на тюремну тематику.Та хіба це може бути свідченням аморальності людини,чи її високодуховності.Для цього треба знати дюдину особисто і не один пуд солі з нею з"їсти.На мою думку весь сенс духовності людини це терпимість до інших людей.
avatar
4 Koshkina • 14:17, 30/10/13
А й дійсно, нащо та духовність....Тільки, чомусь, всі поети бажають щоб їх розуміли, або читали їхні твори... От тому ми так і живемо, забавляючи один одного....Якщо думка одного не йде з оплесками інших, то це вже для поетів, катастрофа......Вірші будуть звуком.....який залишиться тільки в особистому блокноті....
avatar
5 taisa75 • 17:58, 30/10/13
Пані Ірино, Ви затронули у своїй заміточці не стільки поняття духовності, скільки сприйняття або несприйняття критики. А це дещо різні речі. Чому, якщо автор не згоден з критикою і починає відстоювати свою думку, Ви відразу заносете його до категорії "низькодуховних"? До віри і до Бога це не має жодного стосунку. Ви пишете, що поети гордовиті, то може Ви не з тими поетами спілкуєтеся?;) З повагою.
avatar
6 Koshkina • 18:15, 30/10/13
Думаю, що Ви, пані Тая, помиляєтеся....та Ваше бачення на поетів мене не дивує...A в Онлайн - розмовнику Ви дали відповідь на запитання, яке було поставлене. Щасти!
avatar
7 taisa75 • 19:04, 30/10/13
Пані Ірино, відколи Ви на сайті, я вважала Вас розсудливою людиною, але останнім часом Ваші коментарі набули нездорового вигляду. Я спеціально переглянула кілька сторінок Ваших коментарів і була здивована такою реакцією на твори авторів. Особливо ось це "Це Ваші особисті переживання....Мене  вони не зворушують...". Хоча вірш був досить непоганим, не ідельним, але не поганим. Якщо Вам не потрібна слава від людей, а лише від Бога, то що Ви тут робите?
avatar
8 Koshkina • 19:24, 30/10/13
Поет пише не для того, щоб  хтось його вихваляв, а для того, щоб взяти для себе хороше....
А про Вашу пораду я подумаю....Бачу на сайті  вже не дуже сумно, -активність зросла ...
avatar
9 taisa75 • 20:10, 30/10/13
дивна думка...Поет пише, щоб взяти для себе хороше... я думала, що "щось хороше" ми беремо із талановитих творів: віршів, картин, пісень, які створювалися людьми і ДЛЯ ЛЮДЕЙ. Але це Ваша думка і я її поважаю. Навряд чи Ви її зміните, але "нема худа без добра" - хоч було про що поговорити. taks
avatar
10 oduvan4ik • 10:57, 31/10/13
Я вважаю, що поетів не може бути надто багато. Їх, і справді, як сказала пані Катя, є стільки, скільки має бути. Бо якщо людина відкриває в собі якийсь дар - поезію, образотворче мистецтво, музику, різьбу по дереву і т.д., то це ж не просто так. Це не тому, що хтось захотів бути поетом і став ним, обравши це ремесло, як професію. Це або є, або немає. І якщо вірші просяться на папір, то навіщо приглушувати у собі цей поклик, роздмухувати іскри таланту? Це гріх, бо через митця до людей промовляє Бог. В такий спосіб Він хоче показати людям красу цього світу, відкрити їм очі на тонкощі людських стосунків, на взаємини людини зі світом. Адже не всі здатні помічати оті найтонші грані, для цього й існує мистецтво, як засіб відкрити і показати багатогранний довколишній світ.
Це добре, що в такий важкий і напружений час в людських душах ще є місце для поезії, для високохудожніх творів мистецтва, що люди іще тягнуться до чогось духовного, світлого, а не з головою тонуть в буденних клопотах та матеріальній суєті.
avatar
11 Koshkina • 11:35, 31/10/13
Не завжди через митця промовляє Бог......І не завжди художник, або поет тягнуться до духовного і до світлого, бо багато покликаних, але мало вибраних....


Додати коментар:

Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
avatar

загрузка...

ОСТАННІ 10 КОМЕНТАРІВ до ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ

(50 коментарів Ви можете переглянути на сторінці "НАШ ТОП ++")


           Украина онлайн


Форма входуу
Логін:
Пароль:
Інформації:     
Випадкове ВІДЕО з сайту:
Крути 2013, Крісман 1 вірш
00:01:39

ПОНОВЛЕНІ ТЕМИ ФОРУМУ:

ОНЛАЙН - РОЗМОВНИК    
    (міні-чат)

    АВТОР-АДМІН САЙТУ:
    Сайт: uid.me/vagonta
    Twitter, Тел.: 068-083-95-79
    E-mail: vagonta@gmail.com, virchi@yandex.ru

загрузка...

НАЙПОШИРЕНІШІ
КЛЮЧОВІ СЛОВА
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz