ПОРА ПОДУМАТЬ О ДУШЕ . ЗАБИТОЙ НАМИ В НЕДРАХ ТЕЛА. ОНА И ТАК ОТ НАС УЖЕ НАПОЛОВИНУ ОТЛЕТЕЛА-ПАВЕЛ ГЕТ . ЯКЩО ЛЮДИНА ЖИВЕ УЗГОДІ ІЗ СВОЄЮ ДУШЕЮ .ТО -ВОНА ЩАСЛИВА .ВАМ ТАКОЖ ЦЬОГО БАЖАЮ .А ВІРШІ ВАШІ МЕНІ ДУЖЕ ПОДОБАЮТЬСЯ.БАЖАЮ УСПІХУ.
Тоді лиш миті щастя є безцінні, Коли недоля в прірву нас веде! Мабудь п. Катерина знає про щастя над прірвою . Той щастя не знав ,хто горя не бачив ... У Вас дивовижні Янголи : невтомні і надзвичайно проникливі .
Ой, не кажіть, не дають вони мені спокійно спати...
Додати коментар:
Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
ОСТАННІ 5 КОМЕНТАРІВ до
ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ і до новин
(50 коментарів Ви можете переглянути на
сторінці
"НАШ
ТОП ++")
klavka: В поисках настоящего мастера многие читают отзывы о гадалках на форумах. В некоторых случаях это помогает избежать мошенников. Но на опросы уходит немало времени. И это не гарантирует защиту от цыганк
klavysjka: Безмежно дякую! Насправді у житті і таке буває. А потім, наче на сповіді все сказала. На душі стало легше. А жила з тягарем таким все життя. Двуша і серце рвались в шмаття.