Коментувати також можна з та

Нд, 17/11/19, 20:05
Меню сайту
Категорії каталогу
Проза [971]
Прозові твори друкуються тільки тут
Відеовірші [130]
Аудіовірші [49]
Українцям [2446]
Вірш-пісня [513]
Вірші про Україну [1388]
Вірші про рідний край [759]
Вірші про мову [161]
Збірки поезії, поеми [111]
Абетка [22]
Акровірш [31]
Байка [86]
Загадки [15]
Верлібр [141]
Елегія [50]
Історичні вірші [278]
Вірш-усмішка [959]
Вірші про сім'ю [380]
Вірші про рідню [137]
Вірші про жінок [640]
Вірші про чоловіків [99]
Вірші про військових, армію [177]
Вірші про Перемогу, війну [298]
Вірші про кохання [3158]
Вірші про друзів [705]
Вірш-казка [125]
Казка (проза) [25]
Проза для та про дітей [18]
Вірші для дітей [299]
Вірші про дитинство [316]
Вірші про навчання [52]
Вірші про професію [75]
Вірші про eмiгрантів [143]
Вірші в перекладі [597]
Вірші про свята [192]
Вірші про спорт [18]
Вірші про природу [1159]
Вірш-тост, вірш-привітання [90]
Для мене поезія - це [185]
Поети [264]
Поетична майстерня [51]
Оповідання, про поетів, творчість [22]
Релігія [269]
Щастя - ... [552]
Жінка - ... [246]
Життя... [3709]
Філософам [1231]
Громадянину [814]
Метафізика [136]
Опитування для Вас:
У Вас є власний сайт?
Всего ответов: 548

І як без статистики?
загрузка...
ШЛЯХ до ТВОРУ:  

         
Вірші/статті категорії та розділи української поезії, українська проза
    Твори за тематикою категорії та розділи української поезії, українська проза Вірші про Перемогу, війну
 

Бурмочи маячню монотонну
Бурмочи маячню монотонну
- перечитуй молитву дурну.
Прагни впасти замріяно й сонно
в синьо-жовту помпезну труну.

Коли мудрим, що пишуть закони,
необхідно, щоб гучно ти здох,
- гордо стань у слухняну колону:
так велять батьківщина і бог.

Лізь в котел в інтересах дворогих
і аж надто заможних людей:
будь же певен, що саме для цього
помирав божевільний єврей.

Коли треба державі причина,
щоб для неї задарма ти ліг,
вона кличе себе "батьківщина"
і з недоумків ліпить святих.

Бурмочи монотонно й занудно
- перечитуй молитву дурну.
Прагни впасти даремно в паскудну
синьо-жовту помпезну труну.

Додав: Tetera (25/07/19) | Автор: © Tetera
 
Розміщено на сторінці: Вірші про Перемогу, війну
 
Переглянули твір - 462 чол.
 
  
  у Вас # закладок

автору
за твір:

 Автор чекає на Вашу оцінку та коментар
Всього коментарів: 16
avatar
0
1 Szlachtycz • 14:14, 26/07/19
Так. Це БАТЬКІВЩИНА Ваша і моя. Вона НАША, але ми не завжди ми...
Дякую за вірш. З повагою   Василь Шляхтич з Польщі
avatar
0
2 Asedo1949 • 13:29, 27/07/19
Вірш  мене  зачепив  і  могла  б  в  дечому   посперечатись,  але  з  ким?  Ні  імені,  ні  прізвища,  ні  фантазії,  щоб  відвести  від  себе  підозру,  а  з  духами  я  не  спілкуюся...
avatar
0
3 virchi • 16:20, 27/07/19
Вчора мене попросили видалити з сайту і цей і попередній твір цього автора. Ось повідомлення6 "Видаліть, будь ласка, твори Tetera як провокативні. На сайті він (вона) не вказує свого імені. Можна порушити кримінальну справу за заклики щодо антидержавної діяльності!" Що думаєте?
avatar
0
4 ullad1 • 18:50, 27/07/19
Закликів до антидержавної діяльності я у цьому вірші не побачив.
А побачив незадоволення тим, що коли правителі не можуть забезпечити
свій народ усвм необхідним і нагодувати (точніше — дати можливості заробити на це все), то починається гіпертрофічне роздмухування патріотизму:
Живете за межею бідності, але треба терпіти, бути патріотами.

avatar
0
5 kraynyuk46 • 20:13, 27/07/19
Твір дійсно провокативний.
avatar
0
6 spydut • 08:46, 28/07/19
Я не можу сказати що цей твір провокативний . Так само можна було сказати в свій час - що провокативним є твір Франка " Каменярі " , який закликав рубати тодішню владу , і показував суспільство яким воно тоді було , хоча я вважаю що не дуже й змінилося ... Чи навіть твір Кобзаря "Заповіт" , скільки там провокацій , а твір став чи не святим для українців .
Тепер про те як я , молодий українець зрозумів цей вірш як я можу розтлумачити ...
Бурмочи маячню монотонну
- перечитуй молитву дурну.
Прагни впасти замріяно й сонно
в синьо-жовту помпезну труну.
Що нам бурмотять від влади - ніби молитву - про те які ми українці - особливо критику від Кварталу Зеленського - значить і Його треба судити за ці Афоризми про українців , про те як він сатирично показує які ми є українці ... Так можна і все заборонити як Путін ... всю критику влади і того що робиться і що з нами роблять . Так , чи не в труну синю - жовту нас впхала ніби своєю працею партія Свобода - прикриваючись прапором України - як вони обікрали її ... Бо інші не кращі і також прикриваються - що скажете , можливо їх треба судити ... Та і інші сили які прикриваються прапором України і вказують себе за Націоналістів - або мовчать на погані справи влади , або підтакують їм , хоча ніби і всі КРИТИКУЮТЬ ПРАВДИВО !!!!
Коли мудрим, що пишуть закони,
необхідно, щоб гучно ти здох,
- гордо стань у слухняну колону:
так велять батьківщина і бог.
В тих словах також правда - влада пише закони щоб ми - подохли , а Церква мовчить - і велить слухати таку владу ... що тут і мене треба заборонити , що я таке єретичне говорю ... А влада прикриваючись Батьківщиною - каже що треба платити завищені тарифи - щоб вони і інші від різних і релігій і проурядовсько угодницьких організацій - могли жирувати на бідах народу . Тобто моя особиста думка - тут багато єретицького як і в моїх поглядах - але чи все від Бога говорить Церква ... Чи все для людей робить , особливо українська влада - ... це я думаю і зміст вірша ... Треба говорити як є - про це писав Франко і Шевченко - а на церковнім троні - монах наїджений сидить і т.д. Про поганих служителів Церкви говорив Ісус - маючи на увазі Фарисеїв - чи їх мало в Рядах усіх Церков - а їх підрясників сидить при владі і у владі ... Нажаль так є , і ми не кращі від тих що нами усюди керують - бо ми бачимо хто нами керує і далі їх вибираємо . Можливо тому вийшов Зеленський - президентом - бо нічого не обіцяв , і вийшла партія Голос - бо там не всі , але більшість тих хто не був при владі - людям надоїла брехня , але вони не хочуть слухати голос Кобзаря - обухом , громадою ... можна добитися , і треба вигострить сокиру ... Згадайте як критикував Церкву і Франко і Шевченко - тому треба прислухатися до наших Геніїв - бо що змінилося з цих часів і що ми змінили ... А ГОЛОВНЕ - чи далі ми дозволимо щоб над нами знущалися .
І не треба чіплятися до цих віршиків , тим більше в такій обмеженій аудиторії як наш сайт - чи не має більших від цього проблем :::
avatar
0
7 Asedo1949 • 09:09, 28/07/19
Вірш   дійсно  гострий  і  він  привернув   мою  увагу,  але  назвати  його  провокативним  не  можу,  бо  вважаю,  що  писала  його  людина,  яка  була,  а,  може,  й  зараз  саме  там  де  не  кожний  українець  рветься  побувати,  і  ця  людина  має  свою  думку,  свій  погляд  на  владу  і  життя.  Давайте  не  поспішати  вішати  ярлики,  ми  це  вже  проходили,  давайте  приймати  людей   такими,  як  вони  є   і  вчитися   мирно  жити  не  тільки  з  однодумцями, але  й  з  людьми  іншої  думки  так,  як  це  буває  в  сім*ї,  хтось  оступився,  але  його  відразу  не  виганяють,  адже  від  помилок  ніхто  не  застрахований. Давайте   бути  терпеливими,  милосердними  і  люблячими,  як  того  нас  вчить  Отець.
avatar
0
8 spydut • 10:22, 28/07/19
ПОВНІСТЮ ЗГОДЕН із попереднім коментарем - зауваження у вірші слушні - можливо деколи і провокативні , але протиукраїнського я там не побачив ... Треба усім нам обєднуватися - хто за Україну , у праці - щоб плодами доказувати хто яким є і таких самих вибирати , я шукаю в цьому питанні однодумців усюди де спілкуюся а ви ...
avatar
0
9 Таля • 20:48, 28/07/19
Як можна вважати це віршем? Нахабству тут не місце! Мені соромно за всіх вас і за ваші коментаріі! Ця людина плює християнам у душу, включаючи мою, а ви кажете він має на це право. Я б видалила цей вірш . Я не чіпаю атеїстів і Дажбожців то чому ці люди мають тут на нашому дружньому сайті ображати  наші-мої почуття?
avatar
0
10 lirik1205 • 14:31, 29/07/19
моє бачення таке, що кожен має свою думку в розумінні написаного, в строках автора переплітаються історія радянського союзу і нинішня, що змінилось а нічого, ми як жили рабами так і живемо. Не кидайте в мене шапками бо воно так і є. Нема у нас рівних можливостей, по у цьому світі правят гроші, тому і з'являються такі вірші. Ті хто вірить у бога, а що при союзі не вірили, як для мене все це повинно бути особистим. Система стара лишилась, от що потрібно міняти! А вот так як вам?
Бурмочи маячню монотонну 
- перечитуй молитву ЗЕМНУ. автор, смягчив би і може не такі були виводи
Прагни впасти замріяно й сонно 
У ЧЕРВОНУ помпезну труну. (с)
avatar
0
11 Таля • 15:53, 29/07/19
Особистість тут ні при чім! людина, яка ображає почуття інших, не достойна оправдуючих коментарів!
avatar
0
12 lirik1205 • 17:19, 29/07/19
особистість це одне а особистим це інше. І я нікого не виправдовував, а вказав причини які спонукали автора написати такий вірш. Що найпрекрасніше у світі - це життя! І будуть завжди питання, а відповіді не буде!
avatar
0
13 spydut • 20:47, 02/08/19
оправдовування - хіба можна оправдовувати зло ... а тут зло ... напевно наша бездіяльність і пошук тут ворогів - вороги це ці - які прикидаючись друзями кажуть і хвалять пустомель які нічого не роблять і не дають ніякі плоди , і тим більше не дають плоди добра - а казати правду , навіть такими дивними як на мене виразами що тут у вірші прозвучали - треба - щоб ми задумалися - А ДЕ Ж ТА ПРАВДА ???
avatar
0
14 leskiv • 20:59, 08/08/19
Я не думаю, що потрібно видаляти твори цього автора. Кожен має своє власне бачення реалій сьогодення.  На сайті є система оцінювання і коментування. Її потрібно задіювати в подібних випадках.  Я не бачу тут закликів до антидержавної діяльності.
avatar
0
15 Надежда • 13:47, 30/09/19
Думаю, що людина, яка висловлюється так, сама задурманена. Розпач від подій, що пов'язані з канонізацією української Церкви, може негативно вплинути на слабку психіку вірянина московської церкви. Та й поняття Батьківщини у автора, мабуть, ще не сформувалося по-новому, по синьо-жовтому. Таки багато проблем має молода держава, якій ще й сотні років немає. Але, як казав Гете: "Хто йде вперед, той завше блудить".
Хто прочитає, той проаналізує, поспівчуває авторові. Хто писав - проаналізує коментарі, можливо, передгляне своє бачення патріотизму. Завжди народу потрібен Мессія.  
А думки, які можна почути в громадському транспорті, де пенсіонери їздять безкоштовно, заримовано непогано. 
Шкода, що автор не бачить іншого життя. Мабуть, дістали якісь місцеві "царьки".
avatar
0
16 1952mikael • 09:28, 07/10/19
Вірш антихристиянський і антипатріотичний, але такі думки не є кримінальними.Автор хоче бути вільним від того, що є дорогим для більшості людей. Це його право, а в українській мові така свобода характеризується словом: "божевільний"


Додати коментар:

Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
avatar

загрузка...

ОСТАННІ 10 КОМЕНТАРІВ до ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ

(50 коментарів Ви можете переглянути на сторінці "НАШ ТОП ++")


           Украина онлайн


Форма входуу
Логін:
Пароль:
Інформації:     
Випадкове ВІДЕО з сайту:
Проморолик «Осінь у Луцьку»
00:02:03

ПОНОВЛЕНІ ТЕМИ ФОРУМУ:

ОНЛАЙН - РОЗМОВНИК    
    (міні-чат)

    АВТОР-АДМІН САЙТУ:
    Сайт: uid.me/vagonta
    Twitter, Тел.: 068-083-95-79
    E-mail: vagonta@gmail.com, virchi@yandex.ru

загрузка...

НАЙПОШИРЕНІШІ
КЛЮЧОВІ СЛОВА
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz