Все дуже добре, пані Королева, але чому Ви боїтеся на УКРАЇНСЬКОМУ сайті назвати москалів та рашистів без всіляких "забипувань"? Не так вже й давно в усіх українських ЗМІ казали на москалоту: "СУСІДНЯ ДЕРЖАВА". Хвала Богові, тепер вже деякі телеведучі на українському ТБ кажуть прямо: "ординці". Так і треба! Годі ходити манівцями!
Напевно ви не зовмім уважно читали, якщо не прочитали ОРДИНСЬКЕ СМІТТЯ, МОСКАЛІ, РАШИСТИ. А де в мене названо сусідня держава? А доводиться в слово МОСКАЛЬ, РАШИСТ, РУСНЯ вставляти німецькі букви, бо на фейсбуці блокують. А для всіх платформ переписувати слова, якось не те. ДРукую оригінали. ТОй, хто боїться, то таких віршів не пише. ЯКби ви дивились мої прямі етери, відеовірші, читали всю мою поезію, то ви не написали б такий коментар.
Найважливіше те, що суті, змісту, значення і глибини воно не змінює. Слава Україні!
Додати коментар:
Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
ОСТАННІ 5 КОМЕНТАРІВ до
ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ і до новин
(50 коментарів Ви можете переглянути на
сторінці
"НАШ
ТОП ++")
klavka: В поисках настоящего мастера многие читают отзывы о гадалках на форумах. В некоторых случаях это помогает избежать мошенников. Но на опросы уходит немало времени. И это не гарантирует защиту от цыганк
klavysjka: Безмежно дякую! Насправді у житті і таке буває. А потім, наче на сповіді все сказала. На душі стало легше. А жила з тягарем таким все життя. Двуша і серце рвались в шмаття.
klavysjka: Щиро дякую! Хай Пресвята Богородиця всіх нас, наших захисників і всю УКраїну тримає під своїм Покровом завжди і допоможе торувати шлях до перемоги!