Коментувати також можна з та

Сб, 23/01/21, 18:50
Меню сайту
Категорії каталогу
Проза [979]
Прозові твори друкуються тільки тут
Відеовірші [130]
Аудіовірші [49]
Українцям [2505]
Вірш-пісня [525]
Вірші про Україну [1408]
Вірші про рідний край [771]
Вірші про мову [167]
Збірки поезії, поеми [111]
Абетка [22]
Акровірш [31]
Байка [88]
Загадки [15]
Верлібр [141]
Елегія [50]
Історичні вірші [280]
Вірш-усмішка [973]
Вірші про сім'ю [389]
Вірші про рідню [141]
Вірші про жінок [650]
Вірші про чоловіків [101]
Вірші про військових, армію [187]
Вірші про Перемогу, війну [306]
Вірші про кохання [3242]
Вірші про друзів [707]
Вірш-казка [129]
Казка (проза) [26]
Проза для та про дітей [18]
Вірші для дітей [316]
Вірші про дитинство [319]
Вірші про навчання [57]
Вірші про професію [79]
Вірші про eмiгрантів [144]
Вірші в перекладі [630]
Вірші про свята [194]
Вірші про спорт [18]
Вірші про природу [1175]
Вірш-тост, вірш-привітання [94]
Для мене поезія - це [185]
Поети [265]
Поетична майстерня [51]
Оповідання, про поетів, творчість [22]
Релігія [271]
Щастя - ... [563]
Жінка - ... [250]
Життя... [4057]
Філософам [1249]
Громадянину [824]
Метафізика [143]
Опитування для Вас:
Де Ви працюєте?
Всего ответов: 636

І як без статистики?
ШЛЯХ до ТВОРУ:  

         
Вірші/статті категорії та розділи української поезії, українська проза
    Твори за тематикою категорії та розділи української поезії, українська проза Українцям
 

Не йдіть на третій майдан!

Не йдіть на третій майдан!

 

Cпам’ятайтесь і не йдіть,

Люди, на майдан,

Щоб нових не було бід,

Проблем і страждань.

 

Ці ворожі посланці

Тягнуть всіх в біду.

Вас тримають в кулаці –

Горите в аду.

 

Золотих не буде гір,

І зарплат також –

Лицемірить бузувір,

Буде лише ґрош.

 

Буде хаос і – кінець.

Вас туди ведуть!

Подивіться на Донецьк –

Вам готують путь.

 

І нічого не дадуть!

Брешуть, як раніш,

Україну продають

На глум і за гріш!

 

Не збудують на брехні!

Де брехня – паде!

І не будьте ви смішні –

Беззаконня йде!

Ви не грайте в ігри їх,

То бандитів гра.

Знищать, люди, вас усіх –

Прозрійте – пора!

 

Каламутять хитро світ,

І руйнують дім!

Вам від Путіна привіт:

«Хаос, смута всім».


Додав: iakhnevich (15/09/17) | Автор: © Галина Яхневич
 
Розміщено на сторінці: Історичні вірші, Вірші про кохання, Громадянину, Вірші про друзів, Вірші про Перемогу, війну, Вірші про Україну, Вірші про рідний край, Українцям
 
Переглянули твір - 1925 чол.
 
  
  у Вас # закладок

автору
за твір:

 Автор чекає на Вашу оцінку та коментар
Всього коментарів: 17
avatar
0
1 Лілія • 12:27, 15/09/17 [Лінк на твір]
Не повірите, але саме третього майдану і боїться влада.  Бо всі хто проти неї, автоматично стають агентами Кремля
avatar
0
2 iakhnevich • 14:23, 15/09/17 [Лінк на твір]
Я можу сказати те ж саме. Чому? Десь 4 чи 5 місяці тому було багато відео про те, що Росія почала інтенсивний розвал України зсередини, базуючись на тих проросійських силах, які в неї є в Україні, навіть в парламенті. У своїх інтерв'ю сам Путін заявляв відверто. Була опублікована карта розпаду і оговорено, що цей процес почнеться зі Львова. Вороги, а інакше і не скажеш, підібрали момент, коли вирішується доля України за кордоном, і Країна оточена
вздовж всього кордону з Білорусією сстотисячною армією, підняли путч, щоб скомпроментувати президента - Україну, і лишити нас беззахисними вжовж усіх наших кордонів і здати Путіну, не лише Донбас, а всю Україну, кинувши її в хаос на довгий період. Хто дасть зброю, чи захист, чи допомогу такій Україні? Тільки запеклі вороги України можуть у такий момент піднімати путч. Тому люди, в яких залишилось хоч крапля мозку в голові подумають: "А чи маємо ми право робити таке зло Батьківщині і самим собі саме в такий час?"
Це продажні зрадники, якщо вони у такий тяжкий час для України прагнуть хаосу, безвладдя, яким неодмінно скористується Путін. Вздовж нашого кордону стоїть чомусь 100000 армія агресора. Ще й колективне запрошення напишуть Путіну, адже так з Донбасом було. А ці добродії із тієї ж команди.
avatar
0
3 Asedo1949 • 14:44, 15/09/17 [Лінк на твір]
Як на мене, то влада не боїться нікого і нічого, бо з їхніми достатками можна жити будь-де, а от ми "автоматично" станемо рабами Кремля, бо нема, на сьогоднішній день, між нашими "отаманами" гідного, розумного і чистого на руку посадовця, щоби міг стати президентом і вивести націю на шлях розвитку. Так, ця влада - не ідеальна, але вона підняла країну із дна і робить неординарні кроки; де правильні, де помилкові, але все ж не киснемо в болоті, як за Януковича. Три роки - короткий час, щоб розгребти цю помийну яму в якій ми сиділи, та все ж проглядаються зрушення і тому я теж проти третього майдану.
avatar
0
12 iakhnevich • 09:29, 16/09/17 [Лінк на твір]
Браво, пані Катерино, - просто, мудро, без пафосу, розсудливо. Пафос закриває деталі і суть справи зрозуміти важко.
avatar
0
4 Таля • 17:30, 15/09/17 [Лінк на твір]
Вибачте: а це що за "баламуть"  Нема про що і говорити! Катруся сказала все! Слава Богу за таких, як ви, дорога подруго!(  ( у нас чсто збігаються думки)  Легко розвалювати, тяжко будувати!
avatar
0
5 iakhnevich • 19:00, 15/09/17 [Лінк на твір]
Можливо, для вас пані, Таля, баламуть, але Ютуб досяжний усім. Кожен, хто хоч трішки любить Батьківщину, то чмтає: що відбувається у країні, хто і чому кличе Україну на третій майдан 19 вересня. Може комусь байдуже, а мені - ні. Стотисячне військо по всьому кордоні з Білорусією і війна в Донбасі... Невже може ...
avatar
0
6 spydut • 19:21, 15/09/17 [Лінк на твір]
Ну знову все починається ... Навіщо сваритися - треба слухати молодь , вони думають по іншому і хочуть змін , а ось яким способом ... Я думаю вони , я і ми молоді , якось розберемося , всі революції творили студенти , молоді люди , і думаю вони зрозуміють як правильно діяти . А сварки приводять до нових роздорів на радість ворогам , зовнішнім і внутрішнім .
avatar
0
9 iakhnevich • 23:06, 15/09/17 [Лінк на твір]
Оце ти добре кажеш, що сварки і незадоволення, і підбурювання зсередини і ззовні, не сприяють доброму і єдності. РОСІЯНИ кажуть, що ради перемоги Росії на Донбасі і в Криму вони згідні терпіти недоїдання, а українці не можуть стерпіти, що Саакашвілі лишили громадянства. А ви читаєте пресу чи блоги українців патріотів, і знаєте за що? Не можна йти, як вівці, куди йде гурт, чи гонить пастух, бо ці пастухи вже пасли. І що? Зробили 0 і дали 0, і те саме дадуть.
Гарно, запально говорять, обіцяють, і уряд уже в них готовий із людей без досвіду в освіти, просто вірні-піддані. промисловість виросте,як гриби після дощу, а значить і достаток.
avatar
0
7 Таля • 21:53, 15/09/17 [Лінк на твір]
Майдан це воля народу! Перший породив другий! Другий _МАЙДАН ГІДНОСТИ! Вдумайтеся в ці слова! Так , згинуло багато, але зроблено величезний крок вперід! Воля даром не дається! Море крові на дорозі яку перейшла Україна! Поки будуть такі керівники, як Якунович, і сусідонькі "оборонцці"- московська підлота на чолі із путіном, Україна не може стати на повний зріст. Народ росте! Молодь це наше майбутнє, а не якісь там юльки, саакашвілі і їм подібні! Нема чого нарікати на теперішню владу бо вона веде Україну по правильнім шляху. Ми є ласий кусочок для різних "вовків в овечій шкірі" Якщо і буде Третій Майдан, то це воля народу, а не пасіпак які зараз викрикують на радість москви! Україна одна і буде одна неподільна і вільна Держава! Народ дозрів! Якщо Майдан скликають пасіпаки, підлабузники- народ не піде! Якщо і буде Майдан то лиш для того ,щоб розторощити тих, які зупиняють ріст України , яка стає частиною Європи, вступає в оборонне об'єднання- НАТО! Головне- це ЄДНІСТЬ НАРОДУ, тож Слава всім хто стоїть в обороні своєї ріднії землі-УКРАЇНИ!
avatar
0
8 iakhnevich • 22:42, 15/09/17 [Лінк на твір]
Вибачте, ви щось незрозуміле говорите. Мова не йде про Януковича, його давно прогнали, і про революцію гідності, а про історичну ситуацію: війна на Донбасі, який, мало що, не зтертий з лиця землі, про навчання в Білорусії, де вздовж нашого кордону сконцентровано стотисячна армія, якраз про Юлю Володимирівну, любимицю і надію Путіна, Семенченка офіцера російської армії, якого проштовхав Путін в парламент України, про Савченко, Садового, що спить і бачить себе президентом і вся оця путінська братія на руках перенесла Саакашвілі, грузинського злочинця, який у в'язницях замучив 300тис. людей вимагаючи грошей, якого розшукує грузинський народ. Тепер він ходить від міста до міста під охороною своїх однодумців і кличе народ на третій майдан, якиЙ стане майданом НЕГІДНОСТІ українського народу. Всім нам важко, але не пора, не момент, коли можна робити революцію через Саакашвілі. Потрібно підтримати президента в його стараннях запоручитися підтримкою країн заходу, справедливо провести розмежування на Донбасі, а не впадати в амбіції, і йти допомагати посіпакам продати нашу державу і незалежність.Вони обіцяють зарплати, пенсії. А де ж їх взяти, коли виробництва нема, промисловість розвалена. президент не маг і за 2 роки не зробить ніх, хіба брехун. Про третій майдан мріє Путін і не скриває у своїх виступах. Він впевнений, що це буде. А це - розруха на роки, під російським чоботом. Ці люди, що ведуть 19 вересня на майдан, щастя не принесуть нікому.
avatar
0
10 Таля • 23:25, 15/09/17 [Лінк на твір]
Шановна пані Галино! Ви написали вірш про Третій Майдан, як ніби продовження Першого і Другого! Принайми , я так так зрозуміла ваш вірш. Коли ідеться про теперішню ситуацію в Україні, це не Майдан, це нахабний грабунок, який спричиняє поділ України і керує цим московська підлота! Їхні заклики на третій майдан нічого не варті! Навіть ,як збиреться і якась там тисяча запроданців, Народнього Майдану вони не піднімуть! У нас з вами просто вийшло непорозуміння. Ваш вірш тяжко було зрозуміти

Cпам’ятайтесь і не йдіть,

Люди, на майдан,

Щоб нових не було бід,

Проблем і страждань.

Звучить так ніби через Майдани, Перший і Другий, ми попали у біду. А це ж зовсім навпаки! Народ прозрів ! Ми нарешті стали НАРОДОМ, який обстоює свої права і прямує до кращого майбутнього! Вибачте за непорозуміння.
avatar
0
11 ruhlyvy • 05:20, 16/09/17 [Лінк на твір]
Пані Галино, РЕАЛЬНИЙ Майдан не можна зігнати чи зорганізувати! Це СТИХІЯ! Це ВОЛЯ НАЦІЇ! Обидва Майдани були відповіддю народу на бажання влади вести Україну не до цивілізованого СВІТЛА, а у московську ТЕМРЯВУ! Українці не йдуть тисячами на Майдан за кусень хліба та шмат сала! Українство виходить на вулиці тільки тоді, коли йдеться про щось глобальне! Чи є глобальним те, що говорить Саакашвілі? Ні! Він віщає лише про темп та тактику реформ, та особисті якості тих, хто ті реформи робить(вірніше - ПРОФАНУЄ!). Чи є Порошенко тим, хто достойний вести українство уперед? Ні! Він - помилка нації! Чи можна цю помилку виправити? Запросто! Дострокові вибори бувають у цивілізованих країнах і небо там від них не падає. Гадаю, що, якщо не президентські, то хоча б парламентські вибори провести можна і це піде на користь Україні. Бо Блок Порошенка і партія Яценюка вже мають мізерну підтримку у суспільстві. Що ж до Порошенка, то я б навіть і секунди не вагався і замінив його на Анатолія Гриценка. Гадаю, все до того йде. Інша справа - ЯКИМ ЧИНОМ те станеться? Але те вже вирішить нація з Божою допомогою. Палкими та запальними віршами тому не зарадити, пані Галино. Ні і ні! :-)))
avatar
0
14 iakhnevich • 13:27, 18/09/17 [Лінк на твір]
Важко всім і всім відомі недоліки теперішньої влади. Я не зхищаю владу. Я журюся тим, що стихійно накачується дух бунту в момент, коли потрібна єдність нації. Це не революційний дух, який визрів сам собою, а штучне створення революційної ситуації, яка може нас привести не на захід, а на схід. Всі ці події не страшні, коли в країні мир, а країна у війні. Підбурену масу ведуть на повалення Війскового Головнокомандуючого збройними силами країни. Якщо цими фактами реальними нехтувати і зводити це до пафосу і патріотизму, то що можна сказати. Хіба що тішитися, що Семенченко, офіцер путінської армії підтримає до зубів озброєним батальйоном "Донбас", який супроводжує оцих гастролерів.
avatar
0
13 iv-ann • 19:57, 16/09/17 [Лінк на твір]
Було цікаво читати і вірш і коментарі - щиро кажучи що злагоди далеко ... up
avatar
0
16 iakhnevich • 16:56, 19/09/17 [Лінк на твір]
https://youtu.be/ZFJ5jdyeya8 Путч вирішили перенести, здається на, 21, точно дати не знаю. Як каже Господь: "Гине Мій народ від недостачі знань". Патріотично говорять, з пафосом, тиснуть на болячі мозолі народу, але вилікувати їх не бажають і не здатні. Хто й розуміє, мовчить, мабуть боїться попасти в немилість.- може й помиляюсь.
avatar
0
15 ullad1 • 19:16, 18/09/17 [Лінк на твір]
respect
avatar
0
17 iakhnevich • 17:04, 19/09/17 [Лінк на твір]
Щиро дякую. Слава Господу і Слава Україні! Я вірю і надіюсь, що в українців вистачить розуму не піддатись на спокуси ворога і тепер, в цей небеспечний для України, а дуже сприятливий для Путіна час заходитись міняти владу. Дай, Боже, нам розуму, в Чм'я Ісуса просимо. Амінь!


Додати коментар:

Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
avatar

загрузка...

ОСТАННІ 10 КОМЕНТАРІВ до ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ

(50 коментарів Ви можете переглянути на сторінці "НАШ ТОП ++")


           Украина онлайн


Форма входуу
Логін:
Пароль:
Інформації:     
Випадкове ВІДЕО з сайту:
ХРИСТОС ВОСКРЕС!
00:01:13

ПОНОВЛЕНІ ТЕМИ ФОРУМУ:

ОНЛАЙН - РОЗМОВНИК    
  (міні-чат)

  АВТОР-АДМІН САЙТУ:
  Сайт: uid.me/vagonta
  Facebook,
  Instagram,
  Viber: 0680839579
  E-mail: vagonta@gmail.com, virchi@yandex.ru

загрузка...

НАЙПОШИРЕНІШІ
КЛЮЧОВІ СЛОВА
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz