Друкуються твори поетів, які не надіслали автору сайту біографічну довідку і зв'язок з ними втратився. Також можуть міститись твори, авторство яких не визначено.Якщо хтось знає біографію цих поетів або як з ними зв'язатись - пишіть у коментарях.
leskiv: Мені сподобався ваш вірш щирістю, відвертістю. Але маю сказати, що на старості років, попри всі негаразди, які в мене бувають, мені не вистачає лише одного: життя без війни у цій країні.
Для кожної людини – щастя дуже особисте, індивідуальне, різне. Відчувати щастя – це дар Божий. Бути щасливим можна тільки в любові. Щастя – це не брати, а віддавати. Щастя – це відчувати себе в інших людях. Щастя – це діти. Щастя – це бачити їхні усміхнені обличчя.
сторінка: Щастя - ...
| АВТОР ТВОРУ:
Тарас Пасимок
Кожна людина щаслива по-своєму. У кожної є свої мрії, прагнення, смаки і т.д. Я щастлива: - Коли я жива і здорова! Коли відчуваю в собі прилив сил і енергії. Здоров’є важливе в нашому житті, я так вважаю. - Коли мене оточують мої друзі, люди, які розуміють мене і цінують такою, яка я є! ... ...
Напевно, не можна дати однозначного визначення що є щастя, так само, як і любові. Найкоротше з них прозвучало в кінофільмі "Доживемо до понеділка": "щастя – це коли тебе розуміють".
Якось так вийшло – непростимо для літератора, що досі мені не потрапляли на очі твори Любові Долик. Тому взяв до рук підготовлений до друку рукопис нової збірки з певним застереженням чи й нехіттю, – ану ж то знову – як чимало вже траплялося – така собі примха знудьгованої жінки – повіршувати, купа банальностей з приводу вигаданого кохання чи – на “злобу дня”. Проте, вчитуючись у вірш за віршем, зробив для себе приємне відкриття: ось маємо таки наділену “божою іскрою” творчу особистість, яка тонко відчуває слово, знає, що таке справжня поезія, – сучасна, фахова, – а ми, літератори, її, Любу Долик, так мало знаємо. Ні, такій творчій особистості не можна залишатися невідомою і самотньою, – бо як і щиру правду пише сама поетеса: Не залишайте мене на острові! Я збожеволію від самотності! Ні, тепер не залишимо, а покличемо до гурту, в широкий світ поетичного слова. Бо в тому світі слово Люби Долик знайде своє, поважне місце. Її світ, творчий-поетичний, достойно збагатить “світ широкий”. Отже, насамперед треба підкреслити, що Любов Долик творить свій власний словесний світ уміло, щиро, відверто, вишукано, оригінально. Поетеса не тільки користується формами класичними, але вміє і тонко виходити на власні дотепні знахідки в поетиці. Якої б теми не торкнулася, то все – по-своєму вдало, свіжо. Навіть у вірші про президента, – як тут не впасти в тривіальну декларативність!? – а ні! – Люба Долик і тут поезії не зраджує. Чи ж не славно сказано в кінці цього вірша: Хай Президентом стане кожен в душі, у совісті своїй!!! Очевидно, ніхто не залишиться байдужим до такого ось щирого звернення: Подайте крапельку любові, подайте крапельку душі, подайте добре тихе слово. Прийміть в дарунок вірші ці! Дарунок – щедрий! За такий дар, яким є збірка, не досить “крапельки любові” чи “крапельки душі”... то замало! Потрібне відверте читацьке визнання поетичного таланту Любові Долик. Але чару поезії в цілому не передати звичайною розповіддю, поезію Любові Долик треба читати, треба слухати... і, направду, ця поезія не залишить байдужим нікого, а лише збагатить емоційно, почуттєво – і до розуму додасть.
Левко Різник, Голова Львівської організації Національної Спілки письменників України
Прагнення сонця, тепла, любові – такою є перша заповідь трави, такий літературний образ творить авторка, щоб передати стан людини, яка живе у нашому непростому світі, пробивається крізь усі труднощі й обставини життя, як трава – крізь асфальт, “бо сонце їй в очах – ясне – одне-єдине!” Збірку видано у Львові у 2004 році
8 липня - день пам'яті святих благовірних Петра і Февронії
Петро і Февронія Муромські - подружжя, святі, найяскравіші особи Святої Русі, своїм життям відобразили її духовні цінності і ідеали.
Історія життя цих святих чудотворців багато століть існувала в переказах Муромської землі, де вони жили і де зберігаються їх чесні мощі.
Записав оповідання про благовірних Петра і Февронію в XVI ст. талановитий літератор, широко відомий в епоху Івана Грозного, Єрмолай Єразм. Зберігши в житії фольклорні риси, він створив дивну поетичну повість про мудрість і любов.
Кедик Світлана Василівна, мешканка Закарпатської області, Виноградівського району, села Букове. Юність усюди ходить зі Світланою, саме тому вона вірить в казку. Можете в цьому переконатися прочитавши ї твори.
Кедик Світлана Василівна, мешканка Закарпатської області, Виноградівського району, села Букове. Юність усюди ходить зі Світланою, саме тому вона вірить в казку. Можете в цьому переконатися прочитавши ї твори.
Кедик Світлана Василівна, мешканка Закарпатської області, Виноградівського району, села Букове. Юність усюди ходить зі Світланою, саме тому вона вірить в казку. Можете в цьому переконатися прочитавши ї твори.