Вдень не запалюють свічки, не мріють та не плачуть. І хто розкаже, що є ти, коли ввійдеш у пам’ять? Про славнозвісне і страшне, про думи і запали? Хто твою сповідь перейме – кохана чи немила? Я мовчки квітів назберу, щоб сталось диво. Вдень не запалюють свічки, а будять Всесвіт димом.
Я мовчки квітів назберу, щоб Всесвіт димом обкурити. --Вставай--,скажу йому,--не то помру і свічку вдень ніхто не схоче запалити.
Додати коментар:
Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
ОСТАННІ 5 КОМЕНТАРІВ до
ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ і до новин
(50 коментарів Ви можете переглянути на
сторінці
"НАШ
ТОП ++")
leskiv: Рада знову Вас бачити на сайті з прекрасним і мудрим віршем. Ви вірно підмітили недоліки людського характеру. Але такими нас зробив Господь, він же Матінка природа. Не ангели ми, і в лиху годину наші