З буквеною частиною твору все зрозуміло, а ось з числами не второпав. Це чиїсь рахунки чи що...
Глибокий погляд на проблеми через числову призму. Хоча, тему можна було подати і в ширшому аспекті, залучивши цифрові технології та їх небезпеку тотального контролю уже в недалекому майбутньому. Але і цього вистачить, щоб зрозуміти коли цифра попаде в немилість до поета, біди не минути.
За другої спроби зрозумів і цей числовий гопак. Дев'ять, дев'ять, вісімнадцять Сім, один, сімнадцять. Два мільйони триста вісім, Дев'ятнадцять, двадцять.
числові вірші мені вже зустрічались,тож і сам пробував таке писати..) а тепер спробував об*єднати словесні катрени з числовими..) впевнений,що таке "нововведення" не всім сподобається..але після десятків віршів з перехресною римою та любовним змістом(класика) хочеться чогось іншого..:)
для тих,хто не зрозуміє: перший числовий катрен читається так: дев*ять дев*ять двадцять вісім, сім один сімнадцять два мільйони триста вісім, Дев*іятнадцять двадцять..0)) а останній - аналогічно))
Як усе просто і заплутано водночас Твір, як кажуть, "на злобу дня". Переважна більшість з нас саме так і живе, без страхових полісів. Тож коли країну фінасово "трусить", ми це відчуваємо відразу і надто болісно.
дякую,пане Василю) радий,що Ви зрозуміли ідею мого твору)
Додати коментар:
Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
ОСТАННІ 5 КОМЕНТАРІВ до
ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ і до новин
(50 коментарів Ви можете переглянути на
сторінці
"НАШ
ТОП ++")
ruhlyvy:Пане Артуре, я мав би Вам тут щось втішне сказати, але я ніколи не казав і не кажу того, чого не думаю. Україна не обрала Чорновола на Провідника і тим прирекла себе н
ruhlyvy:Пане Артуре, про мене геть усе - у моїх творах! Читайте і вчіться, бо в мене є чому повчитися! А у тих, хто єлей ллє навкруги, нічому не вчіться, бо вони - гірші за