На міліард поповнив хтось рахунок, Хтось увійшов у всі можливі блоки, Когось чекає зрадника цілунок, Комусь в прямім ефірі зняли вроки. Від пафосу вже шаленіють блоги, Гуде як вулик на весні парламент, На подіумі довжелезні ноги, А мій сусід газда – кладе фундамент.
Власна хата – власна правда, Буде хай життя нівроку, Нас сусід покликав на толоку. Власна хата – власна правда, Щоб було життя нівроку, Йдемо до сусіда на толоку.
Усмішки, дотепне крепке слово, Руки вправні, мокрі сильні спини, Опинились тут не випадково, Чоловічий гарт мурує стіни. Майорить над дахом новим квітка, Марш до столу, будемо співати, Наливає чарочку сусідка, Кличе знову – хату малювати.
...думаю, якби прості люди на селі мали змогу розбудовуватись, а не берегти хоча б те, що є, толока відродилася б...а євробригади і т.п. - для тих, хто має гроші. їм толока не потрібна...хоча - це питання спірне, але хочеться вірити. дякую за коментар)
Додати коментар:
Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
ОСТАННІ 5 КОМЕНТАРІВ до
ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ і до новин
(50 коментарів Ви можете переглянути на
сторінці
"НАШ
ТОП ++")
klavka: В поисках настоящего мастера многие читают отзывы о гадалках на форумах. В некоторых случаях это помогает избежать мошенников. Но на опросы уходит немало времени. И это не гарантирует защиту от цыганк
klavysjka: Безмежно дякую! Насправді у житті і таке буває. А потім, наче на сповіді все сказала. На душі стало легше. А жила з тягарем таким все життя. Двуша і серце рвались в шмаття.
klavysjka: Щиро дякую! Хай Пресвята Богородиця всіх нас, наших захисників і всю УКраїну тримає під своїм Покровом завжди і допоможе торувати шлях до перемоги!