Друкуються твори поетів, які не надіслали автору сайту біографічну довідку і зв'язок з ними втратився. Також можуть міститись твори, авторство яких не визначено.Якщо хтось знає біографію цих поетів або як з ними зв'язатись - пишіть у коментарях.
Катруся Матвійко народилася 31 січня 1989 року в м. Ірпінь Київської області. У 14 років написала свій перший вірш.
Катруся - лауреат літературних конкурсів: "Вірю в майбутнє твоє , Україно" та "Творча молодь Приірпіння".
2006 року вступила до Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова на філологічний факультет. Друкувалася в журналах "Дніпро"(2005 р.), Жінка"(2007 р.), альманаху "Первоцвіт" (2007 р.).
Катерина надіслала свої вірші ще тижня зо два назад. Я, автор сайту, чекав, поки вона зареєструється на сайті, щоб опублікувати твори під її іменем. Та не дочекавшись, публікую під своїм.
Гарні вірші, Катю! Дякую Архипу за рекомендацію. Нехай ваше сердечко ніколи не буде таким, як на малюнку-поезії. Хоча, на зламі почуттів і народжуються справжні шедеври.
Вчитель! Скільки сили треба,
Щоб навчити нас усіх,
І терпіння, і бажання,
І надій, і сподівання.
Вчитель наш - найкращий у світі,
Допоможе в хвилину важку,
І нехай тільки посмішки й квіти,
Він знайде на своєму шляху.
Продовжуючи шкільну тематику, ну як
тут не сказати гарних слів, а тим більше поетичних, про вчителів? Тож у
цій рубриці, тим більше до Дня вчителя, який незабаром буде, Ви можете
розміщувати вірші про вчителів.
Запрошую!
Правда ж, мамо, я великий? М.Познанська
Правда ж, мамо, я великий?
Сам взуваю черевики,
Зашнуровую шнурочки,
Сам вбираюся в сорочку,
Сам лице і руки мию,
Сам зачісуватись вмію,
І не плачу я ніколи!...
Скоро вже піду до школи!
Жовтіє листя на тополі.
Летять у синяві хмарки.
Відкриті навстіж двері в школі –
Ідуть до школи першачки.
З гілок тополь злітає листя,
Кружляє й падає до ніг.
Уперше діти урочисто
Переступають цей поріг.
Школа, школа. Незабутні і неповернені
миті нашого життя... Ну як тут не віршувати? Тож відкриваю новий розділ
на сайті, присвячений нашій школі. Запрошую Вас, шановні поети,
розмістити тут, у цьому розділі, свої вірші. А поки, так як я не
віршую, то розміщую добурку віршів про школу відомих поетів.
Максим Колиба - львівський поет, дописувач багатьох Інет-сайтів.
Вітаємо його і на теренах нашого сайту!
Максим народився 25 березня 1985 року. Голова ГО «Мистецький Український Рух». Видані самвидавом: збірка оповідань «Вічність» (2002), «Запах зливи» (2006), разом з МУРом – альманах «Межі» (2006).
Публікую прозовий твір Гуркіної Наталії Анатолівни.
Свої твори пані Наталя надіслала близько місяця назад. Я через брак часу так і не створив для неї персональну сторінку на головному сайті. Тож поки публікую кілька її творів, щоб вам було цікаво переглянути її майбітню поетичну сторінку.
До Вашої уваги перший її твір, до речі прозовий, який має назву "Ми-жінки!"
Ціную людей, які здатні відчувати патріотичні почуття. Це притаманне не кожному. І не обов'язково приходить в душу на віддалі від рідної землі. Зхарактеризувала б їх (ці почуття) такими поняттями: світло, сила, велич, на смак солодке, кольору сонця та блакиті.
Володимир Олександрович Базилевський народився 14 серпня 1937 року у селищі міського типу Павлиш Онуфріївського району Кіровоградської області. У 1962 році закінчив філологічний факультет Одеського університету ім. І.Мечникова. Живе і працює у Києві.
Строгим холодом диха рівнина, осінь круто забрала права. І ледь чутно бринить павутина, і безживна сріблиться трава.
Володимир Могилюк народився 1957 року у Миколаєві, закінчив десятирічку в селищі Козацькому, що на Херсонщині та Одеський медичний інститут. З 1980 року лікарює в Кіровограді.
Нехай у столиці підземка відлунює щемко, нехай мурашино у клопотах людство снує, а тут – рустикально сприймаються строфи Шевченка і все доокола, куди не поглянеш, – твоє.
Красиво, красиво, красиво! Хоч і сам розмістив цей твір, та прочитавши сьогодні через 5 місяців, знову поринув у прекрасні спомини рідної батьківської оселі в Баштанці, дідівської в селі Кивачівка, що на Вінниччині.
Віктор Васильович Терен народився 09.07.1941 у селі Павлиш Онуфріївського району Кіровоградської області. Працював інженером на заводі "Арсенал", редактором у видавництві "Дніпро". З березня 1998 року - кандидат в народні депутати України, виборчий округ № 146 Полтавської області.
Стікав по краплі з мокрих коров'ячих губ, Розмочував глину на ластів'ячі гнізда, Купав коней, Давав притулок усякій рибі, ракові-неборакові та жукам-водолюбам...
Володимир Могилюк народився 1957 року у Миколаєві, закінчив десятирічку в селищі Козацькому, що на Херсонщині та Одеський медичний інститут. З 1980 року лікарює в Кіровограді.
У цьому світі, де кінця не видно строкатим ордам примайданних ревищ, єдине тішить, що погідно квітне і не тьмяніє сонце Кобзареве!
Ми звідтіля, де течія дніпрова ще прибережний розмиває кряж, ми з тих країв, де цокали підкови чумацьких коней шляхом на Сиваш. Ми там зросли, де жайвори щомиті над степом напинають сонця стяг, де степ – вінець колосся і блакиті, – прадавній свідок батьківських звитяг. Ми з тих країв, де пам'ять історична лиш підсвідома та архівна річ...
Колись давно-давно у цім саду Поміж дерев ходила мати. Тепер оті сліди не віднайду, Де новим травам відцвітати. Ще тішить яблуками давній сад І пташкам пісеньку заводить. А на душі у мене листопад, Бо рідна ненька тут не ходить.
Жінка - вічно молода, тому, що мама.... Яка тут може бути сивина, коли в душі Живе Дитячий гамір... І сльози Щастя капають додолу Вмивають очі Світу цьому, А Він малий та неслухняний, Не хоче спати, та дарма. Бо хто ж коли не Мама пеленами Любові Сповива своє Дитя.
Жінку прирівнюють до Бога, бо ж Вона дає Життя - тетлінную дорогу, що поведе у вічність майбуття. Тож дарма старіти, коли старості нема, бо жінка завжди мама, а мама - це Сім*я. І якщо я зараз п*яна, чи п*янка, то це тому........
З повагою, Світлана Не варто боротися зі старістю, краще бути молодою.....
Ми діти, допоки живі наші матері, мами наші можуть називатися матерями поки живемо ми! І з древньго слов'янського прислів'я варто зважити на слова: "Ми діди, наших пращурів діти..." - Велесова книга. Мені дуже імпонує ця поезія, оскільки сам я намагаюся поважати Батьків у будь-якій ситуації, адже для мене батьки - це мій початок. Дякую Вам!
Так, іноді буває, що митець, у тому числі й поет купається у славі, а левову частку його успіху належить тим, хто береже домашнє вогнище, хто проводжає і зустрічає нас з роботи... Дуже прикро, коли не помічають жінок, які є справжніми натхненницями творчості. Тільки поети для свого виправдання придумали дурне слово - муза , замість того, щоби поважати тих, хто увесь час біля тебе...
Сильнo i лакoнiчнo...тут нiби,шмат нeба,який знайшли на зeмлi...A звiдки i xтo йoгo загубив-нeвiданнe...Tак трeба вмiти писати,нe дивнo ,щo прoпадає бажання твoрири,пiсля дeякий злиx i нiкудшнix кoмeнтарi вiн "чудoвиx" пoeтiв...
Це теж – Дніпро. У склянці чаю Його розхитує рука. Це теж – Дніпро. Без крику чайок У форму втілена ріка... ... Ну як же так? Я ж добре знаю, Що ти ось поряд хлюпотиш? А я до тебе – не встигаю, Беру тебе по склянці лиш.